Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 5198 komentarzy

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

Szczepionki?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak jest ze szczepionkami?

     Pomijam chwilowo fakt, że Władek ma drugą generecję szczepionek, a za miesiąc radzieccy naukowcy opacują pietnastą generacje, tymczasem, władcy postępowi i demokratyczni, mają jakąś lukę informacyjną pod tym względem i zachowują się tak, jakby Władek ukrywał te rewelacje.

Dlaczego pomijam za chwilę, tylko teraz sygnalizuje.

    Mam ciekawszy temat. Otóż Caryca UE, również umiłowany Morawer, wraz z innymi światłymi przywódcami, jak Tramp finalizują zakup nieistniejącej rewelacyjnej, pionierskiej i zaawansowanej szczepionki firmy jonsonjonson.

Mój dysonans poznawczy polega na tym, że kilka dni przed ogłoszeniem tego spektakularnego zakupu, przez caryce UE, firma JonsonJonson, ogłosiła fiasko i zamknięcie programu.

Chodzi o to, że w trzeciej fazie testów, wystąpiły "powikłania". Tłumacząc to na ludzki, ludzie biorący udział w testach, ciężko chorowali i prawdopodobnie umierali po podaniu tego szajsu. No, nie wszyscy oczywiście.

Z początku wyglądało na to, że caryca UE, po prostu nie zdążyła się o tym dowiedzieć, bredząc coś o wielkich zakupach, kilka dni po oświadczeniu firmy JonsonJonson i zamknięciu programu. Wyglądało to dość typowo dla kłamliwego molocha UE.

      Teraz wygląda gorzej, znowu muszę pominąć Morawera, który kolejne dni, po tym fakcie zamierza czynić zakupy tej szczepionki, ale wczoraj Trump zgłosił rewelacje podczas picu wyborczego, że tuż tuż i kupią.. szczepinki JonsonJonson, miód malina.

Moi drodzy, to nie jest tak, że nie czytali prasówki, dotyczących oświadczenia JonsonJonson. Oni kazali tej firmie zeźreć to oświadczenie i nie przyjmują go do wiadomości. Mimo naukowego fiaska, kazali kontynuować tej firmie i wdrożyć produkcję. Nie wiem, czy do was dociera sens..

Teraz mogę wrócić do "szczepionki" Władka. Ona oczywiście też pradopodobnie, jest mało warta i tak samo trzydziestej piątej generacji, ale nie o to chodzi. Chodzi o dwie rzeczy.

Pierwsza, że dawno się dogadali, kto ma zarobić i do której kieszonki mają iść "szczepionkowe" miliardy i to nie jest kieszonka Władka.

Po drugie są na biciu, do tego stopnia, że nie ma najmniejszego znaczenia, czy ta pomada działa, czy nie, ani to, że się nie mieści w pojęciu "bezpieczny specyfik". To nie ma najmniejszego znaczenia.

Zrozumcie, że oni odrzucili odmowę firmy produkującej, to coś. Oni nie chcą słyszeć: nie. Wszystko pzecież jest już przygotowane, konta czekają na przelewy, a telewizory na sukces.

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Caryca Merkel, car Trump (a jego konkurent Biden jeszcze bardziej skorumpowany też przyklaśnie), a nawet ich namiestnik Morawer już wiedząc że te szczepionki to niewypał, że ludzie będą ginąć czy ciężko chorować, chcą tych szczepionek.
  To co jest groźniejsze - choroba czy oni? Choroba która daje wielkie szanse przeżycia, czy szczepionka która może je dać do najwyżej wyjątkowo odpornym.

  Notkę, i to z 3, 5, 10 razy, aż zrozumie powinien przeczytać każdy kowidianin.
 • @miarka 17:55:23
  "Notkę, i to z 3, 5, 10 razy, aż zrozumie powinien przeczytać każdy kowidianin."

  IQ spada od maseczek, bo niedotlenienie, bo jakieś grzybice...
 • @ Autor
  "Pierwsza, że dawno się dogadali, kto ma zarobić i do której kieszonki mają iść "szczepionkowe" miliardy i to nie jest kieszonka Władka."

  Zimny czekista się zemści. Zemsta najlepiej smakuje na.... zimno ;-DDD
  Będzie trzecia ofens.... tzn trzecia fala na wiosnę.

  5*

  Ukłony
 • @Jasiek 18:01:02
  Przewiduję że nawet niedotleniony czy zagrzybiony, jak przeczyta 10 razy, to powinno do niego dotrzeć że nie tędy droga. :-)
 • @Jasiek 18:03:59
  "Będzie trzecia ofens.... tzn trzecia fala na wiosnę."

  Kuźwa, wykrakałem....

  https://www.o2.pl/biznes/nadchodzi-trzecia-fala-pandemii-jej-skutki-beda-najgorsze-6567721566612160a

  Oczywiście wszystkich antyświrusowo pozdrawiam. A szczególnie zawzięcie pozdrawiam wszystkich wyznawców wiary kowidowej. Tak na wszelki wypadek, bo może to coś da i im się polepszy...
 • @Jasiek 18:03:59
  aż przyjdzie ta największa:

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/df/Great_Wave_off_Kanagawa_restored.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej