Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 5198 komentarzy

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

Spisek kompleksowy:)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiele osób zastanawia się nad składowymi szajby covidowej, nie ma koncepcji całościowej, globalnej. No może poza "cipowcami", że to wszystko po to, aby nas zacipować.

   To muszą być ciekawe czasy, skoro kolesie od ocipienia, to nie są ci sami, co od cipowania.

Zaraz mi ktoś zakrzyknie, że jak to! Oczywiście, że ci sami!

Nie, chwila, nie są. Ocipiają nas odgórnie systemowo, ocipiają nas klimatyczni, a cipują ci którzy twierdzą, że czego by rząd światowy nie zrobił, to mu chodzi o zacipowanie wszystkich. To to jest oddolne, więc nie ci sami. Przynajmniej na razie, chyba, że ktoś ze spiskowców, ich sprytnie powiąże..

   Wracając do naszej sprawy, nie wiem, czy Państwo pamiętają, że większość azji, łazi w maseczkach od 2004tego, a część nawet wcześniej. Bodaj w 2004tym wybuchła tam, raczej mało groźna, epidemia SARS.

Oni łażą w tych maseczkach od wtedy. Dawno już, oficjalnie i nieoficjalnie nie było tego SARS, a dalej łazili i łażą, nawet smoka tym zwalczają.

   U nas się zapowiada to samo. Oczywiście rząd, ani nasz, ani światowy, nie ma żadnego super testu wykrywającego covida i nie mają żadnego leku. Nie przeszkadza to im jednak, testować coraz większej ilości obywateli, testami nie wykrywającymi covida i często opowiadać o jakiś przełomach w kwestii szczepionek, czy leku. Posuwają się już do tego, ze handlują nieistniejącymi lekami, nie mówiąc o jakiś testach, ewentualnych podejrzanych mikstur. Kupują w najlepsze, coś czego nie ma i informują nas o tym triumfalnie, w mediach.

  Tak czy inaczej, jest małoprawdopodobne, żeby ta zjadliwa grypa wybiła człekokształtnych. Łapiduchy, prędzej czy później, poradzą sobie z "ostrym przebiegiem", reszta.. jak to z grypą, nieleczona siedem dni, leczona siedem.

A namordniki zostaną..

  Dlaczego? To dość proste, ktoś cwany policzył, ile rocznie oszczędza chiński rząd (specjalnie nie piszę podatnik) na "służbie zdrowia". Przecież duża część chorób powodujących koszty w "służbie zdrowia", roznoszonych jest drogą powietrzną, kropelkową.

  Oczywiście one nie są "śmiertelną zarazą", tyle, że nie o to chodzi. Chodzi oczywiście o pieniądze. Właściwie większość kosztów, w pospolitym systemie medycznym, to urazy i takie właśnie choroby. Do tego dochodzi fakt, że jakiekolwiek koszty wynikające z namordników, czy bezpośrednie, czy pośrednie, pokrywa obywatel sam i ani nie myśli o refundacji, czy odszkodowaniach. Złoty interes..

  Jeśli po wygaszeniu "epidemii covid" uda się utrzymać, efekt socjologiczny, że to nigdy nie wiadomo, może wrócić, pozatym jest tyle innych groźnych chorób, to jesteśmy w domu.

  To można posunąć dalej, zgodnie ze stosowanym i sprawdzonym wcześniej, modelem. Przychodzi pacjent do lekarza, z gorączką, a lekarz prowadzi wywiad:

-Nosił pan maseczkę?

-Tak, oczywiście.

-Napewno?!

-No tak, tzn na chwilę zdjąłem, u ciotki na imieninach..

Lekarz przerywając:

-A widzi pan! To dlatego!

I wpisuje we właściwą rubrykę, przyczynę zapalenia oskrzeli:

- nie zachowanie środków ochrony, w tym nawet podstawowej maseczki. (co oczywiście idzie do statystyk medycznych)

Po czym patrząc karcąco, na pacjenta mówi:

-Wie pan, że w takiej sytuacji przysługuje, tylko połowa refundacji leku (bardziej stwierdzajac niż pytając)

Pacjent zawstydzony spuszcza wzrok i obiecuje poprawę.

  Tylko co na to mroczne korpo farmakologiczne, przecież im potrzebni chorzy, których się leczy, ale nie wylecza. Ten plan uderza mocno w ich interes, hmm..

Jakaś nowa wojna, jak z korpo tytoniowymi?

 

KOMENTARZE

 • PS
  Ponieważ szajba trwa już dobrze ponad pół roku, muszą już istnieć oficjalne statystyki, spadku pacjentów zakaźnych we wszystkich przychodniach.
  Po pierwsze dlatego, że spada rozprzestrzenianie, po drugie ludzie wolą zdecydowanie unikać przychodni, żeby się nie załapać na zarazę.

  Pazatym rząd tu jest na biciu.
  Już wyjaśniam. Jeśli nie istnieją wyniki, które dowodzą gwałtownego spadku pacjentów zgłaszających się do ośrodków medycznych, z chorobami zakaźnymi, przenoszonymi drogą kropelkową, strzelają sobie w stopę. To oznacza, że maski nie działąją również na covid.

  ale istnieją, oczywiście..

  -----------------
  Chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną kwestie. Istnieje kolizja w narracji. Otóż, za palenie papierosa, dostaje się mandat, podobnie za spożywanie, czy rozmowę przez telefon.
  Chodzi w tej narracji o to, że ustawodawca obawia się, że papieros może rozproszyć uwagę kierowcy, a co dopiero gdyby mu ten papieros spadł, a kierowca zamiast prowadzić rozpędzony pojazd, zaczął poszukiwania fajka pod pedałami.
  Katastrofa w ruchu drogowym gotowa i odpowiednie gremia mają na tą okoliczność dowolną ilość drastycznych zdjęć karamboli.

  W przypadku maseczek następuje kolizja z tą narracją. Ustawodawca nie obawia się, że ta szmata na twarzy po oczy może rozpraszać kierowce i ani myśli przewidzieć, ze to mu się może wogóle nasunąć na oczy, przez co prowadzący rozpędzony pojazd, straci całkowicie kontrolę i zamiast prowadzić, zacznie walczyć przez cenne sekundy ze szmatą.

  Nie, ustawodawca zamierza karać mandatami tych, którzy we własnym samochodzie nie mają na twarzy szmaty.
  Jest to niewątpliwy konflikt narracji.

  Wynika z tego, że ustawodawca wybierając mniejsze zło, woli ryzykować monstrualną katastrofą w ruchu drogowym, niż zarazić całe miasto zabójczym wirusem w samochodzie kierowcy.

  Istotnie czasami trzeba zawierać kompromisy, czy wybierać mniejsze zło, kiedy nie ma wyjścia.
 • I przed szkodą i po szkodzie...
  Jeszcze w swej notce."I smjeszno i straszno".
  Przytoczyłem własny pogląd że: maseczki są wyrazem bezsilności rządu/rządów.
  Pokazać że "coś" robią.
  A co? najlepiej nowy przepis do przestrzegania.
  Zwalając jednocześnie część winy na samych ludzi. Stąd durne samozaprzeczające się "przepisy". Po prostu System durnieje z bezsilności.
  Na sam wirus, czy ten czy "zwykłej" grypy maseczki pomagają tyle co taniec wokół ogniska. Lub siedzenie okrakiem na balkonie z wywalonym ozorem i klepanie się po...
  jeśli prawdą jest że RNA "łapki" korona"czegoś" jest takie same jak u człowieka to mamy dwa podstawowe alby.
  1)Owe białko jest b. rozpowszechnione w przyrodzie, być może i w Kosmosie. Stanowi jeden z prostych "klocków " Życia opartego na zw. białkowych. I pełno tego w Przestrzeni.
  Krąży, wchłonie Promieniowanie Kosmiczne które może losowo zmieniać jego strukturę.
  Opada powoli na np. Ziemię i:grypa, korona"cóś" i inne miłe wirusówki.
  2)Dzięki temu użyto jego własnie do skonstruowania broni rozprzestrzeniającej się wolno, by ludzka gadzina hałasu nie podniosła, póki nie jest żywym(jeszcze i ledwo) zbiornikiem małych zbiorniczków(komórek) z wirusem.
  Stąd zachorowania nagłe i gwałtowne "młodych, silnych, odpornych co to wogle nigdy nie...".
  Własnie dlatego. Ich immunologia nie znała zakażenia, czasem nawet paroma grypami. Stąd w miarę łagodne a nawet bezobjawowe przebiegi "koroniarzy" mających wcześniej styczność z koronawirusami odzwierzęcymi.
  3)Tzw."testy" jeśli opis części z nich, opartych na rozpoznawaniu cząstek RNA w organizmie jest prawdą to są ch... warte.
  Bo tych cząstek pełno choćby z uszkodzonego nabłonka komórek.
  Komórek Zdrowego Człowieka!
  4)Jeśli to istotnie długodziałająca broń o wydłużonym czasie utajenia.
  Chylę czoła przed Genialnym uczonym lub zespołem który go stworzył.
  Tylko jedno...
  Trzeba ich wybić co do nogi, ośrodek/ośrodki zdezynfekować- wiecie jak.
  A wszelkie materiały na poważnie zniszczyć bo historia lubi się powtarzać.
 • @brian 08:58:28
  Obawiam się, że sprawa z bezobjawowymi jest prostsza. Otóż oni są chorzy, ponieważ test wyszedł pozytywny.. i akurat nie są, ale test wyszedł pozytywny, więc są, kropka.
  To cały czas jest kwestia narracji, mój drogi. Skoro wiadomo, że głównym narzędziem są testy i to narzędziem skutecznym, więc jest oczywistym, że jak komuś wyszedł pozytywny, to chory i cześć.

  Z godzinkę temu słyszałem epatującego kolesia z wypiekami, że wykonano 26k testów i ponad 20k okazało się pozytywnych. Armagedon..

  Sobie wyobraź co się stanie jak wykonają 2mln testów i podobnie wyjdzie, co idzie łatwo policzyć cirka - 1,4mln pozytywnych? Wtedy dopiero będzie armagedon;p
 • -
  Też "z ostatniej chwili"

  Koleś się słabo poczuł (zresztą cherlawy) i teraz histeria, bo jak pójdzie do lekarza, to mu zrobią testa, jeszcze wyjdzie covid i z robotą będzie miał pozamiatane. Tak siedział i myślał myśliwy dwa dni, a dzisiaj mu problem rozwiązali.
  Wyobraź sobie, że złapali kogoś innego i zrobili testa z jego firmy, dobrze zgadujesz pozytywny. Zamknęli całą firmę, wysłali wszystkich na :kwarantanne" i pracę zdalną.
  Już ma z głowy dylemat.

  Przed chwilą się dowiedziałem, jak się sprawy potoczyły;p
 • -
  W kolejnej spec ustawie, trzeba coś z tym zrobić:
  "Każdy kto ukrywa wiedze, o dychrającym, albo unikającym testu, podlega karze.."
  Po co zaraz wieszać, powiedzmy pińcet, a każdy kto takiego wyda, dostanie darmowo opakowanie suplementu diety wspomagającego odporność.
 • @No to facecja:
  Dlaczego wyginely dinozaury?
  -bronto1: znajomy diplodok pokazal mi sztuczke, tylko troche niebezpieczna.
  -bronto2: no to dawaj!
  -bronto1: aaaaa psik!!!
 • Może będzie wojna, to się wszystko zresetuje...
  Pan się za bardzo temi kagańcami przejmujesz, Torin. To nie jest pański największy problem na dzień dzisiejszy.

  Bo wisz pan, tak historycznie patrząc, gdyby pana onegdaj Niemce na Auszwicu osadzili, tak jak to one umią, i w pasiak obozowy oblekli, to ów pasiak, nawet jeśli byłby dziurawy, niepasowny i fleki rude od juchy poprzednika miał, byłby tylko najmniejszą niedogodnością z tych wszelkich atrakcji, które dla pana jeszcze przygotowano.

  Głową pan najpóźniej wtedy powinieneś zacząć robić, jak tu szkopom z obozu pitnąć i gdzie w wojnę się pożytecznie włączyć. Wysiadywanie na obozowem baraku, na apel czekając i kontemplując swój nowy pasiasty outfit na wiela się nie zda. Zara nadejdzie albowiem rzydowski kapo, szef baraku, przydzieli panu ćwierć pryczy wraz z dwoma pedałami, pogoni do mycia latryn i nahajką przednie uzębienie panu wybije. Czas nagli, Torin.

  Umisz pan ponoć ratować upadające portale i na globalnej poltyce pan się znasz, to i może będziesz pan miał plan, jak się przed okupantem plandemicznem obronić. Ciekawim, co też pan w inteligenckiej swej głowwinie wykombinujesz.

  Na wioskach ludność wrota zamyka i psy z łańcuchów już pospuszczane. Świniaki wcześniej w tem roku na święta bić będą, bo lada dzień ekoormowcy nadejdą rozkułaczać. Zacier na młodych kartoflach i starych śliwkach już nastawiony po piwniczkach, mocy nabiera, nasze chłopstwo tam, na Ojczyźnie, ma przynajmniej konstruktywny plan przetrwania. Może to i dla nas, emigrantów w dżungli miast zagubionych, się nada. Na Wszystkich Świętych do kraju zjedziemy, rozproszymy się po siołach rodzinnych, wtopimy się w okolicę. Czasem ino jakiś radiowóz milicyjny się podpali, albo urząd jaki publiczny się zdemoluje. Partyzantka normalna, jak to w naszych okolicach od zawsze było, ale tak raczej w trybie wegetatywnym prowadzona, bez spektakularnych akcji, na wielką wojnę światową czekający. A pan, Torin, jaki masz plan przetrwania?
 • @brian 08:58:28
  Chyba trafiasz w sedno z tym, że maseczki są tylko po to, by był dowód, że "rząd coś robi". O ile bowiem na początku miała miejsce (i pewną wartość!) akcja uczenia ludzi jak się myje ręce, to teraz jest "noś maseczkę, bo tak" i tu już nie ma tego elementu edukacji (kto, kiedy, w jakich okolicznościach może/powinien ową maseczkę nosić, a kto nie, sposób jej użycia itd). A wszak bez tej edukacji maseczka staje się tylko kawałkiem szmatki. Takiej czasem bez znaczenia, czasem nawet szkodliwej.
  System? Nie wiem co masz na myśli i nie o to chodzi. Wg mnie przeciwko SARS-2 to nie ma żadnego systemu. Zamiast systemu jest wedle mej subiektywnej oceny tylko panika w kręgach władzy + rozkminy jak to wykorzystać DLA SIEBIE.
 • Wiadomy klasyk tak by powiedział:
  po pierwsze depopulacja - głupku!
  Jak ludzie w namordnikach mają spotkać choćby - miłość od pierwszego wejrzenia? Przecież podziwianie dzieła bożego - jakim jest piękna twarz kobiety czy dziewczyny na ulicy i gdziekolwiek indziej - to także element piękna tego świata.
  Wniosek?
  Przymusowy namordniki - to taka obroża i kaganiec w jednym - nałożona ludziom przez dzieci diabła - to takie forsowanie brzydoty kosztem piękna w ramach antywartości, która charakteryzuje cywilizacje śmierci.
 • @Pan podporucznik 12:43:09
  Ja w zasadzie okopany od wiosny, tylko szalunków nie ma, to wiesz Pan, Panie poruczniku, że do dupy z taką robotą w słoty, do tego worki dość sparciałe, ale narazie trzymają.

  Plandemicznie kwarantannę trzymam jeszcze od zeszłego roku, utrzymując jeno jedną linię zaopatrzeniową przez las, może nie wypatrzą.

  Psy z łańcuchów pospuszczane, potwierdzam, ale to ustawa nakazała.
  Świnie tu biją, jako to normalnie, czyli właściwie ciągle, jak potrzeba, ale bez rozgłosu, co zrozumiałe.

  Z zacierami, dziwna rzecz, ale mało, a teraz najdziwniejsze, zazwyczaj kobiety wynalazki pędzą. Chłopy jakieś niepijące się zrobiły, a czujne.

  Z tym obozem, to by trzeba Pileckim być. Po prawdzie to łatwiej Kolbe zostać, a do kogo mordy nie otworzysz, to nie wiesz, czy cię za kromkę spleśniałego chleba nie sprzeda, do dupy z taką konspiracją w obozie.
 • Cipowac też chcą odgórnie
  ... bo odgórnie zlecaja cipowanie nas zbrodniarzom w kitlach medycyny rockefellerowskiej, a ich cipia wola jak chce to może.

  "Ocipiają nas odgórnie systemowo, ocipiają nas klimatyczni, a cipują ci którzy twierdzą, że czego by rząd światowy nie zrobił, to mu chodzi o zacipowanie wszystkich. To to jest oddolne, więc nie ci sami. Przynajmniej na razie, chyba, że ktoś ze spiskowców, ich sprytnie powiąże".

  Pewne tu światło mamy od urzędującego papieża. Jak tylko nastał, to jako jedne z pierwszych wygłosił trzy swoje oceny sytuacji: że "jak "świat" będzie naciskał, to wyjdziemy ze "świata"" (to SV II otworzył nas na "świat" - nie wyszliśmy), że "nie podobają mu się wierni, którzy liczą swoje modlitwy" (na różańcu świętym - teraz pochwala) i że "trzeba nam proroków" (raczej ich wśród nas nie widać, ale gdzie ich najwięcej - ano wśród ... ... spiskowców).

  Inaczej mówiąc to nie wolno nam słuchać się żadnych proroctw czyli w praktyce straszeń wygłaszanych oficjalnie i na cały "świat" przez ludzi "świata", a nadto i z różańcem świętym się nie rozstawać, bo jednak ODDOLNA wiara to to co nas pierwsze powinno łączyć i wzajemnie chronić), oraz wszędzie musimy wietrzyć realny spisek (nie ma teorii spiskowych, są realne spiski).

  Tak i tu - jak się mamy cipować oddolnie to czy aby na pewno z zastrzykami gatesa?
  - A może waśnie tu chodzi o to że tu trzeba jego zacipować oddolnie, wziąć na łańcuch i hau-hau nauczyć mówić?
 • @bez kropki 12:59:28
  Pewnie, że masz racje, bo wystarczy mieć pamięć dłuższą niż przeciętny wyborca.
  Najpierw informowali nas o jakimś chińskim pomorku, w chinach i to w charakterze takiej ciekawostki.
  Potem wybuchła ta afera we Włoszech, gdzie wielu zrozumiało, że sprawa przestaje dotyczyć odległej azji i reszta jest kwestią krótkiego czas, więc..
  zaczęli myć ręce w telewizji, celebrować mycie, z namaszczeniem, grając na czas.
  Z tymi maseczkami, wielu na to wpadło od razu, ale oni to hamowali, bo wiedzieli doskonale, że tych szajsowatych maseczek, jest milion razy za mało. Jednocześnie w całej europie, a nawet na świecie zrobił się buum na maseczki niespotykany, więc nie było takie proste kupić.
  Mniej więcej w tym czasie zdecydowali i to nie w Warszawie, że covida będzie wykrywał ten test, bo innego nie ma. Warszawa klepnęła, bo co się będzie wyłamywać i tak nie mają nic mądrzejszego.
  W międzyczasie, zrobiliśmy pewną drogę, od maseczek chirurgicznych jednorazowych, do szmacianek wielorazowych. Właściwie z bele czego i teraz jest tak, że liczy się fetysz na twarzy, który ma modny krój, a czy to cokolwiek powstrzymuje, to nikogo nie interesuje.

  O czym pisałem w komentarzach, tu i ówdzie, ta cała sytuacja obnażyła fasadowość tych wszystkich państw. Nie tylko nie istnieje test, nie istnieje lek, ale przecież przez miesiące trwał chaos, bo okazało się że kawałek ligniny na pysk to jest niebywałe przedsięwzięcie, dla tych super państw, wymagające miesięcy starań, a zmiana na materiał wielorazowy nie lada kreatywnością.
  I tak bimbamy do dzisiaj.
  Teraz dochodzi do tego oczywiście, liberalny system ochrony zdrowia, co skutkuje brakiem rezerw kryzysowych.
  Zastanawiam się tylko nad jednym i może pan porucznik pomoże, zdaje się, że utrzymujemy całkiem sporą wojskową służbę zdrowia. Z założenia wojskowa służba zdrowia, powinna być wstanie przyjąć nagle, dużą liczbę rannych na łóżka. Tak? Czy też nie?
 • @Torin 13:49:06
  Co do służby zdrowia, to niejasno kojarzę, że chyba w marcu/kwietniu w jakiejś hali przygotowali prowizoryczną salę szpitalną? Tylko nie pamiętam, w której części Polski to było i w ogóle mogę się mylić, bo akurat śmieciami se łba nie zaprzątam. W necie gdzieś na wiosnę ałtorytety bąkały, jak to szkoły za komuny były budowane tak, by je w razie wu szybko przekształcić na szpitale. Poza tym po cichu wojo gdzieniegdzie coś tam robi i nie wszystko propagandowo. Gdzieś tam WOT-owcy poszli robić za personel w DPS-ie, jak właściwy personel zachorzał.
 • @Torin 13:49:06
  Co innego karty powołań dla lekarzy np. do polowych szpitali.
  Których elementy powinny być zmagazynowane w każdym kraju.
  Co innego placówki otwarte jak np. WAM w Łodzi gdzie mnie operowano.
  Tak że można powiedzieć- rezerwy są ale ich nie ma. Albo odwrotnie.
 • @brian 13:56:28
  Wiem, że one są "zwinięte" brianie gdy nie są potrzebne, ja się pytam, czy je można "rozwinąć"
 • @Torin 13:49:06
  ...bo ludzie są głupie, tak ogólnie. jak w razie wu zrobić sobie prowizoryczną maseczkę, to mnie "za komuny" uczyli w szkołach. Odcięłam kawałek rękawa, wstawiłam filtr hepa i kto z moich bliskich potrzebuje - ten śmiga. Słowo-klucz "potrzebuje". Wedle mej oceny, nie każdy i nie zawsze potrzebuje/może nosić maseczkę/przyłbicę/namordnik. Władza każe się maskować "wsiem jak leci", a to błąd. Błąd za który wielu zapłaci zdrowiem i życiem. Powszechny przymus maseczkowy jak dla mnie nosi znamiona masowego działania z zamiarem uśmiercenia astmatyków i POCHP-owców. Tylko niedorozwój pozwala się obyć bez namordnika. Już jedna znajoma (astmatyczna) po fiasku u pulmonologa(!!!) poleciała do psychiatry, że na głowę jest chora i dostała zaświadczenie, że nie musi nosić maski. To by było wesołe, gdyby nie było groźne w swej wymowie.
  No i oczywiście ŻADNEJ edukacji co do tego czemu maseczki mają służyć, jak się ich używa, kto, gdzie, kiedy, itd. Jak dla mnie z tym maseczkowym przymusem rząd udaje, że coś robi, pohukiwaniem pokrywa indolencję, a astmatycy niech zdychają - NFZ-om i ZUS-owi będzie lżej, a reszta nic tych rządzących nie obchodzi.
  Dziennikaczki też dzielnie na froncie straszenia, a pytań jak wyżej (edukacyjnych) fachowcom nie zadaje żaden.
  No to jak ich poważnie traktować.
 • @Pan podporucznik 12:43:09
  Nowy patent jest.
  Bierzesz dużą, dorodna dynię.
  Wycinasz z góry "korek".
  Do środka porządne(podkreślam) mieszadło do farby, gipsu i.t.d.
  Najpierw wolniejsze obroty, potem szybciej, byle ścianki zostały.
  Potem dwa kilo cukru, jeszcze raz zamieszać.
  Nawiercić w "korku"otwór.
  Zamknąć ekopojemnik.
  W otwór włożyć rurkę fermentacyjną.
  E pret!!!
 • @Torin 14:02:52
  Obstawiam, że nie ma czego "rozwijać". Mam nadzieję, że lżę własny kraj i się mylę. Ale pamiętam czasy, gdy likwidowano magazyny OC, "bo na co to komu teraz w jasnogrodzkiej *ujni europejskiej".
 • @bez kropki 14:03:40
  Wczoraj całą trasę do moich podopiecznych (w obie strony!) przejechałem mając na sobie zrobione z tzw. komina 1,5 metrowej długości nakrycie głowy tzw. Kufija.(nie odmieniam bo słowo obce z arabszczyzny:)
  Oddychać się da, szpara na oczy, luźniejszy dół może być szalem.
  W wersji z dłuższego komina lub polarowego, na zimowe warunki.
  Przejeżdżający młodzi na "góralach" zatrzymali mnie i pytali jak to zrobić?
  Krotko wyjaśniłem i odesłałem do instrukcji w YT.
  Assasins creed jak malowane:)))
 • Prof. Ł>Szumowski o maseczkowym idiotyzmie
  .
  https://www.youtube.com/watch?v=MK4YVY05w8k&feature=emb_logo
 • Min. zdrowia (były), prof. medycyny, Ł.Szumowski, o fałszywych testach
  .
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=AvMB14Utaqo&feature=emb_logo
 • @brian 14:13:55
  Cholera, mówię do siebie: "poły" mnie mijali, nawet się nie obejrzeli:)
  Dobrze że nie mamy muslimskich "inżynierów" i "doktorów" to taka moda nie wzbudza podejrzeń.
 • @Rzeczpospolita 14:17:22
  e to stary Szumowski, myślałem, że może popuścił jak Ardanowski
  -------------------------
  bez kropki
  Też się obawiam, że nie ma czego rozwijać, tylko widzisz, jest problem, bo pieniądze zostały na to wzięte, nie? To jak to nie ma? Nie ma czegoś za co płacono latami? To ktoś musi oddać szmal, nie?:))
 • -
  Kraska (jest taki) mówi, że macie nie być egoistami i nie zajmować mu miejsc w szpitalach, bo nie nosicie maseczek.
  Jeśli chodzi o mnie, nie zamierzam mu robić, tej przykrości.

  Co niektórzy twierdzą, że w ogóle nie ma żadnej epidemii, że jest zmyślona, ale przecież, oni jednak mają tych kolesi pod respiratorami, więc niespecjalnie. Nawet nie udowodnią, że są to pacjenci urojeni od tego jazgotu, bo co prawda hipochondrykom się takie rzeczy zdarzają, tylko że oni pod pompką, w wyniku swoich urojeń nie leżą.

  Więc pozostaje jak było.
  -Istotnie jakiś pomorek grypopodobny hula,
  -liberalny system medyczny jest niewydolny,
  -państwo nie ma rezerw, a stworzenie linii ligniny, to nie lada wyzwanie
  -diagnozowanie odbywa się na podstawie całkowicie bezużytecznego testu,
  a pomysł jest taki, żeby spowalniać maseczkami, to się może nie przytka.

  Dobra wiadomość jest taka, że większość w przebiegu nie potrzebuje respa, tylko wyleżeć, jak przy grypie.

  Za to jak szajba z maseczkami się utrzyma, będzie bingo.
 • @brian 14:13:55
  Okulary w tym nie parują? Bo wiesz, w zimie nosiłam kominiarkę, ALE na obecne czasy ona się nie nada, bo z powodu parowania oraz dla uspokojenia ludzi przy wejściu do np. autobusu czy pomieszczenia zawsze odsłaniałam twarz. Teraz noszę (jak już muszę) maseczki antymandatowe (bo prawdziwych nie bardzo mogę), tj. albo lekką jedwabną apaszkę (lekko się oddycha, ale w zimie pozostanie problem parowania okularów), albo półprzyłbicę (która w zimie nie będzie mi chronić zatok tak, jak robiła to kominiara). Więc kefija może być dobrym pomysłem i dzięki za podzielenie się.
 • @Torin 15:45:09
  Trafna ocena sytuacji.
 • Bardzo ważne info
  https://www.bitchute.com/video/y69CT0xXDRIo/
  Prawnicy niemieccy przeciwko rządowi.
 • @bez kropki 17:02:37
  Nie sprawdzałem, zawsze można używać jako szalika.
  Poza tym część zasłaniająca twarz ma dość dużą powierzchnię i sama się trzyma na nosie. jest b. łatwa do zsunięcia w dół lub poluzowania.
  Aha, w sklepach "rowerowych" są specjalne kominiarki wiatroszczelne.
  W razie czego taką pod spód a "beduinka" na wierzch, dla ciepła.
 • Tylko szmaty noszą szmaty...
  Wy cywile, tam na Ojczyźnie, cuś zbyt łatwo akomodujecie się do bzdurnych dekretów. Dumy przodków waszych za grosz w was nie ma. Całkiem jak jakie żydki za okupacji, gdy im władzuchna socjalistyczna nakazała chadzać lewą skrajną stroną trotuara i gwiazdkę na ramieniu nosić, to one ulicą lazły i po kilka gwiazdek na chałaty sobie naszywały. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu a nawet i od socjalizmu, panowie.

  Nie lepiej, by każden z was, w swem kółku, u siebie na osiedlu lub na wiosce, z paroma kolegami się dogadał i co bardziej gorliwe psy milicaje, co was mandatami gnębią, cichcem zaciukał? To nic trudnego, psychologia frontowego żołnierza podpowiada nam, że ino pierwszy trup w pamięć zapada, a następne to już serią lecą, rutyna, jak przy świniobiciu.

  Patrole milicyjne dwójkami albo trójkami bieżą, co to za problem wielki do radiowozu flaszkę z benzyną przez szybę boczną wrzucić? Alboż w większej grupie psy otoczyć i bejsbolówkami zatłuc. W czerep najlepiej im celować, szybki zgon i niebolesny. Ale najlepiej oczywista tych starszych wiekiem wybierać, młodych to szkoda, one ino przecież z głupoty i z bezrobocia za psa się najęły. A stare funkcjonariusze już się nażyły, nakradły, to teraz niech odpokutują śmiercią swą podłą służbę.

  Jakby tak w paru ino miasteczkach parę trupów położyć, zara by terror ustał, władzuchna by natychmiast plandemię odtrąbiła. A co to jest parę trupa w skali kraju? Toć to więcej staruszków wymrze tej zimy, od telewizji zestrachanych i samotnych w swych umieralniach - domach starców. Stówa policyjnych trupów toć to jak miłosierdzie jest nad Ojczyzną naszą. A maseczki, kominiarki najlepiej, bardzo wam się przy waszym krwawym obowiązku przydadzą, drodzy Rodacy. Jakby co, fachową pomocą służymy, onlajnowo możemy was odpowiednio podszkolić.
 • @brian 18:33:13
  Maski to jest pryszcz. Cały czas gadamy o pierdach.

  Pod filmem w komentarzach jest scenariusz planu fundacji Rockefellerów. Fałszywka?
  https://youtu.be/S4R1Q1rsj5Q
 • @zadziwiony 21:42:11
  Nie do końca o pierdach.
  Maski to miecz obosieczny.
  Jest taki dowcip jeszcze z początku marca:
  do banku wpada zamaskowany bandzior. Staje jak wryty. Klienci w maskach. kasjerki w maskach. Przerażony rencista "ochroniarz" w masce.
  W końcu jedna z kasjerek nie wytrzymuje i rzuca do wpadającego:
  no, wyduś pan wreszcie z siebie, to jest napad!!!

  Przed hucpą kał- idową był kategoryczny zakaz zasłaniania twarzy w przestrzeni publicznej.
  Teraz każdy musi lub może wyglądać jak rabuś z Dzikiego Zachodu.
  Lub jak brian 12.10.2020 14:13:55
  Francuzi sami się podłożyli oznakowując rozruchowiczów żółtymi kamizelkami. A "nasza" wladzuchna?
  Stworzyła sobie sama potencjalną al Quaidę.
  Umundurowując np. wściekłą młodzież.
  I na nic wtedy żadne godziny policyjne i inne tam drony.
  Ścigany wbiega do dowolnej bramy czy znajomego domu, ściąga ubranie "robocze" i ciekawie wygląda przez okno, co się dzieje że tak latają tymi sukami?
  Kij ma dwa końce.
  Nie bądź na żadnym.
 • @Pan podporucznik 21:38:56
  Mam lepszy pomysł i skuteczniejszy. Wy jako żelazna pięść macie środki i umiejętności w szkoleniu i walce nabyte. Proponuję odstrzelić kilku ze światowego świecznika- prowodyrów tej wojny. Nazwisk ze względów oczywistych nie wymienię, ale każdy kumaryny przecież je zna. Reszta tej geriatrii ze strachu w pory nasra i ze strachu w te swoje nory powłazi i będzie po pandemii. Załatwicie problem globalnie za co nagrodę Nobla dostać możecie.
 • -
  Hmm. Jeden z tych gości z rossmana w info, powiedział przed chwilą, że na 30k testów, wysypało 5k pozytywnych. To by znaczyło, że robią dużo mniej replikacji niż "zaleca" WHO. Dobra zmiana?
  Przy 30k i 45repach powinni mieć ok 20-25k pozytywnych, nie?

  Nie wiem, nie skupiałem się, może się jeszcze pochylę i sprawdzę.
 • @Rzeczpospolita 14:17:22
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16025016251d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Wybitni amerykańscy epidemiolodzy domagają się zniesienia globalnej kwarantanny! Kolejny głos naukowców krytykujących kwarantannę jak zwykle zostanie przemilczany przez telewizje jednej i drugiej strony. Wybitni epidemiolodzy domagają się zniesienia globalnej kwarantanny.
  Deklaracje na rzecz likwidacji kwarantanny podpisali: „Dr. Martin Kulldorff, profesor medycyny na Uniwersytecie Harwarda, biostatysta i epidemiolog, specjalizujący się w wykrywaniu i śledzeniu epidemii chorób zakaźnych oraz ocenie bezpieczeństwa szczepionek. Dr. Sunetra Gupta, profesor na Uniwersytecie Oksfordzkim, epidemiolożka specjalizująca się w immunologii, opracowywaniu szczepionek oraz modelowaniu matematycznym chorób zakaźnych. Dr. Jay Bhattacharya, profesor na Wydziale Medycyny Uniwersytetu Stanforda, lekarz, epidemiolog, ekspert w dziedzinie ekonomiki zdrowia i polityki zdrowotnej, zajmujący się chorobami zakaźnymi oraz wrażliwymi grupami społecznymi”.

  Deklaracja z Great Barrington:

  Jako epidemiolodzy chorób zakaźnych i naukowcy zajmujący się zdrowiem publicznym mamy poważne obawy dotyczące niszczącego wpływu na zdrowie fizyczne i psychiczne dominujących polityk walki z COVID-19, proponując jednocześnie podejście nazwane „Ukierunkowaną Ochroną” („Focused Protection”).

  Wywodząc się zarówno z lewicy, jak i prawicy, a ponadto z wszystkich części Świata, poświęciliśmy nasze kariery ochronie ludności. Aktualna polityka lockdownu powoduje dewastujące, krótko- i długoterminowe następstwa w dziedzinie zdrowia publicznego. Przykładowe konsekwencje obejmują obniżoną częstotliwość szczepienia dzieci, coraz gorsze skutki chorób układu krążenia, mniej badań przesiewowych w kierunku nowotworów i pogarszające się zdrowie psychiczne, co prowadzi do jeszcze większego wzrostu śmiertelności w najbliższych latach, przy czym największy ciężar będą musieli udźwignąć przedstawiciele klasy pracującej oraz młodszej części społeczeństwa. Trzymanie uczniów poza szkołami to ogromna niesprawiedliwość.

  Utrzymywanie wspomnianych środków do czasu wynalezienia szczepionki spowoduje nieodwracalne szkody, nieproporcjonalnie krzywdząc tych, którzy są najmniej uprzywilejowani społecznie.

  Na szczęście, nasza wiedza na temat wirusa ciągle się poszerza. Wiemy, że ryzyko śmierci z powodu COVID-19 jest ponad tysiąckrotnie większe u osób starszych i schorowanych niż u młodych. W rzeczy samej, dla dzieci COVID-19 jest mniej niebezpieczny niż wiele innych zagrożeń, włączając w to grypę.

  W miarę budowania się odporności w ramach populacji, spadnie ryzyko infekcji u wszystkich, w tym najbardziej narażonych. Wiemy, że wszystkie populacje ostatecznie osiągają odporność stadną, a więc taki stan, w ramach którego wskaźnik nowych infekcji jest stabilny – i że proces ten może być wspomagany przez szczepionkę (choć nie jest od niej uzależniony). Naszym celem powinno zatem być zminimalizowanie śmiertelności i szkód społecznych do czasu osiągnięcia odporności stadnej.

  Najpełniejsza współczucia postawa, która bilansuje ryzyko i zysk osiągnięcia odporności stadnej, oznacza pozwolenie tym, u których ryzyko śmierci jest minimalne, aby żyli normalnie i wypracowali odporność na wirusa drogą naturalnej infekcji, przy jednoczesnym zabezpieczeniu tych, którzy są najbardziej narażeni. Nazywamy to „Ukierunkowaną Ochroną”.

  Przyjęcie środków mających na celu ochronę najbardziej narażonych powinno być głównym celem polityki zdrowotnej w zakresie przeciwdziałania COVID-19. Tytułem przykładu, domy opieki powinny korzystać z personelu, który nabył już odporność, a także wykonywać częste testy PCR innych pracowników oraz wszystkich odwiedzających. Rotację kadr należy zminimalizować. Emerytom mieszkającym we własnych domach powinno się dostarczać zakupy i niezbędne przedmioty do mieszkań. Kiedy to możliwe, powinni się spotykać z bliskimi raczej na zewnątrz niż w pomieszczeniach. Kompleksowa i szczegółowa lista środków, w tym metod postępowania z wielopokoleniowymi gospodarstwami domowymi, może zostać przyjęta i pozostaje w zasięgu możliwości ekspertów zajmujących się zdrowiem publicznym.

  Osobom, które nie są szczególnie narażone, powinno się natychmiast pozwolić na powrót do normalnego życia. Proste zasady higieny, takie jak mycie rąk i pozostawanie w domu, kiedy czujemy się chorzy, powinny być przestrzegane przez wszystkich, aby obniżyć próg potrzebny do osiągnięcia odporności stadnej. Szkoły i uniwersytety powinny być otwarte na nauczanie stacjonarne. Należy przywrócić zajęcia dodatkowe, takie jak wychowanie fizyczne. Młodzi dorośli należący do grupy niskiego ryzyka powinni pracować normalnie, a nie z domu. Restauracje i inne przedsiębiorstwa powinny zostać otwarte. Należy wznowić działalność w zakresie sportu, sztuki, muzyki i innych wydarzeń kulturalnych. Osoby, które są bardziej narażone, będą mogły brać dobrowolny udział w tych wydarzeniach, podczas gdy społeczeństwo jako całość będzie się cieszyć ochroną zapewnioną bardziej wrażliwym przez tych, którzy zbudowali już odporność stadną”.  DEKLARACJA Z GREAT BARRINGTON
  https://gbdeclaration.org/great-barrington-declaration-polish/?fbclid=IwAR0UID1GnAeGYubG2dd9lm9vNdOEsdSHYSeje-1xofUC-Issq5UX-qQvN_o  Jan Bodakowski
 • @Rzeczpospolita 14:16:19
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16025694741d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  MIAŻDŻĄCY RAPORT CDC w sprawie koronawirusa! Zachorowalność ROŚNIE wraz z częstotliwością noszenia maski! Raport Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (Centers for Disease Control and Prevention - CDC) wskazuje ogromną różnicę w zachorowalności osób, które nosiły maski w stosunku do tych, które tego nie robiły. Spośród przebadanych osób, które miały pozytywny wynik na SARS-CoV-2, przeważająca większość nosiła maski cały czas. Mniej, niż 8 proc. badanych nie nosiło ich w ogóle lub robiły to rzadko. Z raportu CDC wynika, że w okresie 1-29 lipca w USA tylko niecałe 4 proc. osób zakażonych koronawirusem nie nosiło maski nigdy. Natomiast aż ponad 70 proc. nosiło ją zawsze.

  Osoby zakażone zostały przebadane pod kątem tego, jak często nosiły maskę w ciągu ostatnich 14 dni przed wykryciem koronawirusa. Tylko sześć osób odpowiedziało, że "nigdy", tyle samo "rzadko". 11 osób odpowiedziało, że "czasami", 22 "często" natomiast 108 odpowiedziało, że "zawsze".

  Daje to odpowiednio wartości procentowe na poziomie 3,9, 3,9, 7,2, 14,4 i 70,6.

  Autorzy raportu zaznaczają, że dane te mogą nie oddawać dokładnie stanu ogółu populacji. Wśród wymienionych powodów są m.in. fakt, że badanych było tylko 314 pacjentów oraz "status przypadku lub kontroli może podlegać błędnej klasyfikacji z powodu niedoskonałej czułości lub specyficzności testów opartych na PCR". Raport CDC dotyczący zakażeń w skrócie:
  Maseczka Challenge maseczki COVID19
  Osoby, które nie nosiły maski nigdy : 3.9%
  Osoby, które nosiły maskę cały czas : 70.6 %

  Cały raport można przeczytać na stronie CDC.

  https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/69/wr/pdfs/mm6936a5-H.pdf?fbclid=IwAR3E3-BiWu5CERowrpnKtuQJAibFzDLWGIg-3Ija_CoKO-k3UH4O-zzT0DI

  Źródło: cdc.gov
 • @Rzeczpospolita
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16024921811d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Eksperci straszą koronawirusem, by zlikwidować gotówkę? "Może przeżyć na banknotach 28 dni". Badanie australijskich naukowców opublikowane w "Virology Journal" wskazuje, że koronawirus SARS-CoV-2 może przeżyć na powierzchniach banknotów nawet 28 dni. Czy ta teza to kolejne narzędzie mające na celu wyeliminowanie z obiegu gotówki i doprowadzenie do pełnej kontroli wszelkich transakcji? Według opisu badania, naukowcy umieścili cząstki wirusa w wysuszonym śluzie w kontrolowanych warunkach na różnych powierzchniach w trzech wariantach temperatur: 20, 30 i 40 stopni Celsjusza. Najdłużej koronawirus przetrwał na banknotach, szkle używanym do ekranów smartfonów oraz na stali nierdzewnej. Przeżył na nich 28 dni. Badania wykazały, że jego żywotności sprzyjają gładkie powierzchnie i niższe temperatury podaje nczas.com. W badaniu zrezygnowano jednak ze światła i przeprowadzono je w ciemności, by wyeliminować promieniowanie UV. Autorzy przyznają, że w warunkach "zbliżonych do naturalnych" koronawirus żyłby więc krócej. To badanie naprawdę podkreśla znaczenie mycia rąk i dezynfekcji powierzchni, na których może znajdować się wirus podkreśla Shane Ridell, jeden z autorów badania. Czy badanie to zostanie przedstawione jako argument za permanentną likwidacją gotówki?

  Źródło: nczas.com
 • @zadziwiony 21:42:11
  W 2010 roku Fundacja Rockefellera, opublikowała białą księgę na temat scenariuszy egzekwowania ich programu. OPERATION LOCKSTEP. Poniżej przedstawiono zarys PLANU:

  - Postaw hipotezę o symulowanej globalnej epidemii, wymaganych krokach, różnych fazach, ogólnym harmonogramie i oczekiwanych wynikach (Rockefeller - LOCKSTEP, 2010)

  - Stwórz bardzo zaraźliwy, ale bardzo niski wskaźnik śmiertelności, aby pasował do potrzebnego planu (hybrydowy szczep badawczy SARS / HIV stworzony w laboratorium Fort Detrick klasy 4 w latach 2008-2013 w ramach projektu badawczego, aby dowiedzieć się, dlaczego koronawirus rozprzestrzenia się jak pożar u nietoperzy ale bardzo trudno jest zarażać ludzi (stąd 4 wkładki HIV, czyli brakujący klucz do zakażenia ludzkiego receptora ACE-2))

  - Stwórz uzbrojoną wersję wirusa o znacznie wyższym współczynniku śmiertelności jako "plan BACKUP" gotowy do wydania w fazie 3, ALE TYLKO W RAZIE POTRZEBY (szczep Tribrid z bronią SARS / HIV / MERS stworzony w laboratorium Fort Detrick klasy 4 w 2015 r.)

  - Przenieś szczep badawczy do innego laboratorium klasy 4 (National Microbiology Lab w Winnipeg w Kanadzie) i celowo skradziony i przemycony przez Chiny (Shi Zhengli) i zabrany do jedynego chińskiego laboratorium klasy 4 (Wuhan Institute of Virology w Wuhan w Chinach) ) w celu zwiększenia wiarygodności zaprzeczenia i pomocy w utrwaleniu pożądanego publicznego skryptu BACKUP jako czegoś, co można oprzeć na JEŚLI jest potrzebny (podstawowy skrypt jest jego naturalnym, a skrypt zapasowy to, że Chiny go stworzyły i wypuściły przez przypadek)

  - Sfinansuj wszystkie gadające głowy (Fauci / Birx / Tedros ...) i agencje (WHO / NIAID / CDC / ONZ ...), które byłyby zaangażowane w reakcję na pandemię przed planowanym uwolnieniem szczepu badawczego w celu kontrolowania poszukiwanego skrypt podczas całej operacji

  - Stworzenie i sfinansowanie planu rozwoju i wdrożenia szczepień, aby można było go wdrożyć na skalę globalną (Gates - Decade of Vaccines: Global Vaccine Action Plan, 2010-2020)

  - Utwórz i sfinansuj protokoły weryfikacji / certyfikacji szczepień (identyfikator cyfrowy) w celu egzekwowania / potwierdzenia programu szczepień po wejściu w życie obowiązkowego wdrożenia (Gates - ID2020)

  - Symuluj hipotezę Lock Step tuż przed planowanym uwolnieniem napięcia badawczego, używając ćwiczenia w świecie rzeczywistym jako ostatecznej gry wojennej, aby określić oczekiwaną reakcję / ramy czasowe / wyniki (Gates - Event 201, październik 2019)

  - Zwolnij szczep badawczy w samym Wuhan Institute of Virology, a następnie obwinią, że został wydany na naturalnego kozła ofiarnego jako poszukiwany podstawowy scenariusz (mokry rynek Wuhan, listopad 2019 r.)

  - jak najdłużej bagatelizować przenoszenie się z człowieka na człowieka, aby umożliwić rozprzestrzenianie się szczepu badawczego na skalę globalną, zanim jakikolwiek kraj będzie mógł zablokować / zareagować, aby uniknąć początkowej infekcji

  - Gdy w kraju pojawi się infekcja nasion, zablokuj podróże przychodzące / wychodzące, ale utrzymuj transmisję w kraju tak długo, jak to możliwe

  - Gdy wystarczająca liczba osób w kraju / regionie zostanie zarażona, wprowadź przymusową kwarantannę / izolację dla tego obszaru i powoli rozszerzaj regiony blokowania w czasie

  - Podwyższaj poziom śmiertelności, wiążąc szczep badawczy ze zgonami, które mają niewiele lub nic wspólnego z rzeczywistym wirusem, aby utrzymać strach i zgodność na maksimum (jeśli ktoś umrze z DOWOLNEGO powodu i okaże się, że ma COVID, uważa to za Śmierć z COVID i jeśli ktoś podejrzewa, że może mieć objawy COVID, aby założyć, że ma COVID i uznać to za śmierć COVID)

  - Utrzymuj społeczeństwo w kwarantannie tak długo, jak to możliwe, aby zniszczyć gospodarkę regionu, wywołać niepokoje społeczne, zniszczyć łańcuch dostaw i spowodować początek masowych niedoborów żywności, a także spowodować osłabienie układu odpornościowego ludzi z powodu braku interakcji z innymi ludzie / bakterie (świat zewnętrzny ... czyli rzeczy, które utrzymują nasz układ odpornościowy czujny i aktywny)

  - bagatelizować i atakować wszelkie potencjalne „terapie” i nadal powtarzać, że tylko „lekarstwo” jest możliwe do zwalczania tego wirusa (znanego również jako szczepionka)

  - Kontynuuj ciągłe przeciąganie kwarantanny (w odstępach 2 tygodni), powodując, że coraz więcej osób w końcu wstaje i protestuje / przeciwstawia się im

  - Ostatecznie zakończ kwarantannę fazy 1, gdy uzyskają wystarczającą ilość publicznego odrzucenia (~ czerwiec 2020 r.) I publicznie stwierdzą, że nadal uważają, że jest „za wcześnie” na zakończenie izolacji, ale i tak zamierzają to zrobić

  - Gdy opinia publiczna „wróci do normalności”, odczekaj kilka tygodni, a następnie kontynuuj przesadzanie ze wskaźnikiem śmiertelności szczepów badawczych (~ sierpień-wrzesień 2020 r.) I połącz go ze wzrostem liczby zgonów spowodowanych przez ludzi umierających z powodu standardowych chorób w wyższy wskaźnik niż normalnie ze względu na silnie osłabiony układ odpornościowy po miesiącach przebywania w izolacji, aby pomóc w dalszym "obniżaniu" współczynnika śmiertelności i rozgłosu nad zbliżającą się blokadą fazy 2 - Ostatecznie wprowadź kwarantanny fazy 2 (~ październik-listopad 2020 r.) jeszcze bardziej ekstremalny poziom i obwiniaj protestujących (głównie ludzi, którzy już nie ufają swojemu rządowi) za przyczynę „większej” drugiej fali (powiedzieliśmy ci, że było za wcześnie, to wszystko twoja wina, ponieważ potrzebujesz strzyżenie, twoja wolność ma konsekwencje ...)

  - Egzekwuj kwarantanny fazy 2 na znacznie bardziej ekstremalnym poziomie, zwiększając karę za nieposłuszeństwo (zastąp grzywny karą więzienia), uznawaj WSZYSTKIE podróże za nieistotne, zwiększaj punkty kontrolne (w tym pomoc wojskową), zwiększaj śledzenie / śledzenie populacji ( obowiązkowe aplikacje), przejąć kontrolę nad żywnością / gazem (braki na dużą skalę), aby ludzie mogli uzyskać dostęp do niezbędnych produktów / usług tylko wtedy, gdy otrzymają PIERWSZE pozwolenie

  - Utrzymać blokadę fazy 2 przez znacznie dłuższy okres czasu niż blokadę fazy 1, kontynuując niszczenie gospodarki światowej, dalszą degradację łańcucha dostaw i dalsze zwiększanie niedoborów żywności i tym podobnych

  - Stłumić publiczne oburzenie za pomocą ekstremalnych działań / siły i sprawić, by każdy, kto im się przeciwstawił, wyglądał jak wróg publiczny # 1 dla tych, którzy chcą się poddać

  - Po dość długiej fazie 2 blokady (ponad 6 miesięcy), wdrożyć program szczepień + certyfikację szczepionek i uczynić go obowiązkowym dla wszystkich (dając priorytetowy dostęp tym, którzy przesłali od początku) i zaatakować tych, którzy są za nim ci, którzy są temu przeciwni, mówiąc, że są zagrożeniem i przyczyną wszystkich problemów (nie możemy wrócić do normalności, dopóki KAŻDY nie przyjmie szczepionki ... ludzie, którzy im się sprzeciwiają, szkodzą naszemu stylowi życia i dlatego są wrogami)

  - Jeśli większość ludzi zgadza się z programem, pozwól tym ludziom wejść do nowego systemu (nowy normalny), ograniczając jednocześnie mniejszość, która przeciwstawia się agendzie, ograniczając ich zdolność do pracy / podróżowania / życia

  - Jeśli większość ludzi nie zgadza się z porządkiem obrad, wypuść uzbrojony szczep hybrydowy SARS / HIV / MERS jako fazę 3, wirusa o śmiertelności powyżej 30% jako ostateczny strach, aby zmusić mniejszość do szybkiego stania się większością i dawania ostatnie „powiedzieliśmy wam” tym, którzy nie słuchali

  - Wdrożyć nowy model ekonomiczny (patent Microsoft 060606 - system kryptowalut wykorzystujący dane o aktywności ciała), który opiera się na ludzkim zachowaniu i chęci przedłożenia (poprawiona wersja „Piętnaście milionów zasług” Black Mirror) przy użyciu pożywienia / wody / schronienia i innych niezbędnych broń egzekwowania nowego systemu gospodarczego. Zasadniczo „rób to, co chcemy i zostań nagrodzony” (zdobądź kredyty / punkty i uzyskaj większy dostęp do rzeczy, których potrzebujesz, aby przeżyć) lub „sprzeciwiaj się temu, co chcemy i zostaniesz ukarany” (stracisz kredyty / punkty i stracisz dostęp do rzeczy, których potrzebujesz przetrwać).

  [UWAGA: ‪21 kwietnia‬ Fundacja Rockefellera zaktualizowała swój plan, wydając kolejny dokument zatytułowany National Covid-19 Testing Action Plan. Pragmatyczne kroki w celu ponownego otwarcia naszych miejsc pracy i naszych społeczności

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej