Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 5198 komentarzy

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

Somsiad zaorał mnie na dwa palce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Domagam się milion dwieście i dożywotniej renty, w wysokości tysiąc dwieście, od Nowackiej! #me too

Trzynaście lat temu, somsiad zaczął worywać się, w moje pole. Robi to nagminnie co roku i w twarz się śmieje wymiarowi sprawiedliwości, nie wspominając o prawie własności.

Jest członkiem Inicjatywy Polskiej i zasiada w radzie gminy. Rada gminy, to rodzaj kurii komunistycznej mafii.

To absolutnie oburzające. Człowiek zasiadający w takim organie, należący do tak elitarnej i poza wszelkim podejrzeniem organizacji, dopuszcza się tak chaniebnych czynów.

Więc wzywam Barbarę Nowacką do zapłaty, polubownie, 1,2 mln zł zadośćuczynienia i wyasygnowaniu skromnej renty dla mnie i mojej rodziny, w wysokości 1,2 tys zł miesięcznie.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że to wierzchołek góry lodowej w całym kraju i nawet te skromne środki dla mnie i mojej rodziny, nie ukoją bólu i wieloletniej traumy, ani nie naprawią krzywd, ale będą choć przyczynkiem do uderzenia się w piersi, przez panią Barbarę.

Gdyby pani Barbara, pozostając w zmowie z tym zboczeńcem mentalnym, próbującym szerzyć zabobon lewacki, nie zechciała się ukorzyć, w związku z oczywistą winą, to mam nadzieje, że rozgrzane, jeszcze niezawisłe sądy, wezmą mnie w obrone i zasądzą "czy bańki".

--------------------------

Domaganie się odemnie dowodów jest barbażyństwem i widomym deptaniem moich uczuć. Już samo przesłuchiwanie mnie w tej sprawie, może pogłębić moją traumę i zastraszenie. Przecież wystarczy, że mówię i mogę nawet popłakać, aby podnieść wiarygodność.

Nie interesuje mnie też osadzenie złoczyńcy. Po prostu chce te bańki od pani Barbary.

Bo jak nie, to dla takich osób jak pani Barbara, nie może być miejsca w przestrzeni publicznej.

------------------------------------------

#me too

nie może być miejsca w przestrzeni publicznej

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-stanislaw-michalkiewicz-o-dziecku-gwalconym-przez-ksiedza,nId,2641457#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

KOMENTARZE

 • Dobre
  Dobre,dobre ,czekamy na final
  5*
 • @Autor
  "będą choć przyczynkiem do uderzenia się w piersi, przez panią Barbarę."

  Bez przesady: musi w obie?
  Może wystarczyłoby w jedną pierś. Drugą dać do pogłaskania.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:40:34
  Spójrz w tagi:)
 • Zgroza!
  Jacek Majchrowski pedofilem!
  Moja żona widziała go w telewizji i poznała. Dwadzieścia lat temu, chyba w Krakowie!
  Strasznie ją molestował zboczeniec! Co prawda nie pamięta gdzie dokładnie, ale molestował strasznie.
  Nie była nieletnia, ale przecież kobiet się o wiek nie pyta, pozatym ma się tyle lat na ile się czuje, a nie że metryka, więc pedofil!

  Jest jeszcze gorzej! Moja żona ma koleżankę, ze studiów, jej się nie przelewa, więc też go poznała w telewizji! To on!

  Co oznacza niestety, że Majchrowski to pedofil recydywista, oj PO zabuli..
 • @Torin 10:29:45
  Majchrowski ???
  Polski Bil Klinton.
  Właściwie The Bill.
 • @Husky 10:46:10
  Właściwie, też coś zaczynam sobie przypominać o tym pedale..

  To będzie tak.. bańka od Grzesia, pół bańki od praw do filmu "Smogorzewski II", czysta tysi od "napisania" książki i prawa autorskie do gry dla "dorosłych inaczej"..
  Tylko tu trzeba uważać, jak z Sapkowskim. Sprzedam za 60 tysi do łapy, potem będzie sukces i mi żal dupę urwie, o procenta.
  Będę się musiał znowu sądzić jak Sapek, że chce czy bańki od producenta.
  -------------------

  Właśnie, jest już gotowy scenariusz "kler II"? Tam to będzie grubo dopiero! Apetyt rośnie w miarę jedzenia, zadowolić target nie jest łatwo. Jeśli ma powtórzyć sukces - służę. Za odpowiednią działę, rzecz jasna..
 • xxx
  No dobra, to teraz na poważnie.

  W państwie prawa obywatele są równi, więc nie ma żadnych praw kobiet, bo nie ma praw mężczyzn. Już samo sformułowanie "prawo kobiet" jest seksistowskie z założenia.

  Cały zespół przestępstw związanych z czynnościami seksualnymi, nazywa się przestępstwami o podłożu seksualnym. Zajmuje się tym dział prawa karnego i powinny wyodrębnione specjalistyczne komórki policji/prokuratury.

  Osoba poszkodowana/ofiara natychmiast po czynie przestępczym, powinna zgłosić zaistnienie czynu policji.
  Policja wszczyna, badając sprawę, wykluczając np pomówienie, czy wydawanie się. Przygotowuje dokumentację dla sądu, zbierając materiał dowodowy. W razie konieczności zatrzymuje podejrzanego.

  Swąd ocenia zebrany materiał dowodowy i wdraża sankcję, bądź uznaje materiał za niewystarczający.
  Może również wystąpić brak dowodów, więc przestępstwa nie ma.
  ---------------------------------

  W żadnej sprawie, przed sądem państwa prawa, za wystarczający materiał dowodowy nie uznaje się, niespójnych opowiadań osoby rzekomo pokrzywdzonej.

  Nawiasem, przypominam niektórym zdziwionym, że prawo polskie nie jest tożsame, z amerykańskim. Mimo starań wielu.

  Dlatego uważam, że osoba dopuszczająca się przestępstwa na tle seksualnym powinna odpowiadać pozbawieniem wolności w szerokim zakresie. Tak różnym, jak różne są czyny zabronione o podłożu seksualnym.
  Możliwa jest kara miesiąca, w zawieszeniu i kara śmierci.

  Natomiast absolutnie niewłaściwym jest, realizowanie "ugód" finansowych, czy zasądzanie "odszkodowań", od instytucji w których obwiniony pracował.
  To prowadzi do patologii swoistego haraczu, od osób i instytucji pomawianych, szczególnie w warunkach braku dowodów.
  Ofiary ulegają terrorystom i naciągaczom, aby chronić swój wizerunek.
  Polski sąd, nie powinien przykładać do tej amerykańskiej patologii, ręki.

  Zatrważającym jest i to był główny powód tej notki, fakt analfabetyzmu osób nazywanych obywatelami, a którzy w warunkach demokracji decydują o składzie władz, poprzez wybory.
  Obywatel nie wie, co to jest prawo rzymskie, na jakich zasadach się je tworzy. Zamiast tego uczestniczy w jakiejś medialnej fobii i paleniu czarownic.
  Natomiast siły polityczne, które ten stan analfabetyzmu wywołały/wywołują, bezceremonialnie wykorzystują swą wiedzę na temat stanu umysłu mas, do swych partykularnych interesów.

  Dzisiaj w Polsce, pani, skądinąd sympatyczna ( :) ), Basia, lider opozycji i lewicy jednocześnie, wezwała do ostracyzmu, a wręcz konsekwencji wobec pana Michalkiewicza, który powyższe problemy zaznacza.

  Jednocześnie pani Basia, dokonuje ciężkiej i obrzydliwej w swym ciężarze manipulacji, że rzekomo pan Michalkiewicz zwyzywał ofiarę ciężkich przestępstw seksualnych, od kobiet lekkich obyczajów, łasych na łatwe pieniądze.
  To wstrząsająca nieprawda, ale rozumiem pani Basia jest pewna pozytywnego przyjęcia swych słów, przez elektorat obywateli, którzy się nie zorientują i liczy na poparcie w wyborach. Pewnie się nie przeliczy.

  Nie wiem, czy muszę zaznaczać, że o ile znam sprawę (słabo), to ofiara jest nią faktycznie i to ciężką, a pan Michalkiewicz polemizował tylko z "amerykanizacją" wyroku swądu.

  Mamy drugą sprawę, która powinna poruszyć szanownych obywateli i zmusić do refleksji.
  Otóż w USA odbywa się show, zwany wyborem sędziego sądu najwyższego.
  Republikański prezydent nominował na to stanowisko, sędziego o poglądach republikańskich. Ten utrwalony zwyczaj, już oznacza, że amerykańskie sądy, są dalece odległe od bezstronności.
  Natychmiast po nominacji (a w zasadzie przed!) przegrana partia demokratyczna w nazwie, złożyła deklaracje bezwzględnej walki z kandydatem i niedopuszczenie do zatwierdzenia kandydata.
  Tak po prostu, bo jest republikaninem i mimo, że partia demokratyczna w nazwie, starannie pielęgnowała zwyczaj umieszczania swojaków wcześniej.

  Wytoczono #me too. Pokazano całemu światu dwie/trzy kobiety, które zeznawały z płaczem, że trzydzieści lat temu kandydat na sędziego SN, przewrócił ją na łóżko, po czem zbiegła wystraszona. Najprawdopodobniej będąc pod wpływem podłego piwa.
  Z tym, że nie jest w stanie określić okoliczności tego zdarzenia. Gdzie, z kim, kiedy. Bo to było dawno.

  FBI umorzyło postępowanie w trybie ekspresowym, bo nie ma czego badać.

  Dziś amerykański odpowiednik pani Basi, wyprowadził na ulice tysiące zbulwersowanych "obywateli", bo gwałciciel został sędzią sądu najwyższego.
  Oczywiście ten ideał, żeby nie powiedzieć wzorzec obywatela, natychmiast wszedł w konflikt z prawem, na co są akurat dowody i setki zostały zatrzymane.
  Moja nadzieja, że ta rozwydrzona tłuszcza troglodytów i imbecyli, będzie odpowiadać karnie, pozostanie płonna.
  --------------------------------
  Nie jest wykluczone, że partia w nazwie demokratyczna, jednak ma mocniejsze zaplecze, w tym intelektualne, od pani Basi.

  Ten atak, jakże nieskuteczny, nominata mógł być tylko preludium.
  To co zrobił Tramp i senat jest bardzo niebezpieczne dla całej administracji.
  Teraz po zatwierdzeniu, partia w nazwie demokratyczna, może wytoczyć prawdziwe działa, czyli sprawy karne o podłożu seksualnym przeciwko panu sędziemu, w których będą dowody.
  Sprawy będą prawdziwe, nie sfingowane jak te wcześniejsze.

  To może pogrążyć prezydenta, bo kociokwik o zatwierdzeniu gwałciciela z pełną premedytacją, sięgnie zenitu. Nikt nie będzie pamiętał, że wcześniejsze sprawy, nie trzymały się nawet dupy.
 • AuTorin !
  Piątusia jak tralala *5
 • @Torin 16:14:54
  BOMBA !!!!!!!
 • Tyran nie śpi;
  Do przepisów prawnych wprowadza się obecnie tyle bzdurek, że niedługo sami zainteresowani w psuciu prawa nie będą mogli się w tym bałaganie połapać. Na przykład motywacja czynu kryminalnego, czyli zależność kary od stanu umysłu. I tak za danie żydowi w pysk z liścia prokurator będzie się zapewne upierał, że ta zbrodnia była motywowana nienawiścią do żydów i domagał 20 lat więzienia dla sprawcy. Z kolei sprawca może się upierać że motywowała go miłość do poszkodowanego, gdyż chciał aby żyd opamiętał się w krętactwach i uniknął tym samym poważniejszych konsekwencji, a próby werbalne skomunikowania się z nim nie odnosiły skutku. I jak tu wydać wyrok w oparciu o domysły typu: "co autor chciał przez to powiedzieć" . Tzn. domyślam się że chodzi o to aby wymiar sprawiedliwości mógł przypisywać "przestępcom" dowolnie diabolicznie motywacje popełnionych wykroczeń i skazywać na pokazowe wyroki zamówione przez tę tyranię.
 • @Nibiru 17:59:01
  Dodam jeszcze że w tej sytuacji przydałby się szczegółowy taryfikator kar. Na przykład:
  1. za gwałt z nienawiści - 25 lat,
  2. za gwałt z miłości - 5 lat,
  3. za gwałt z chuci - 10 lat,
  4. za gwałt bez motywacji - 15 lat
  itd.
 • @Nibiru 18:11:58
  NAJGORSZA KARA: 30 LAT. Małżeństwo.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:39:20
  Czy zgodzi się Pan z tezą że: w małżeństwie to z reguły jest tak, że pierwszy rok "gwałcenia" jest z miłości, dwa następne z chuci, 10 następnych z bez motywacji, 15 kolejnych z nienawiści, a parę końcowych lat z litości :-)
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:39:20
  To jest dożywocie :)))
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:39:20
  Pan swoje, a teraz miało być na poważnie:)
  -------------------------------
  Nibiru

  Taryfikator (ten właściwy) powinien uwzględniać i rozliczać składowe przestępstwa i damage, zakres zniszczeń.

  Np w przypadku Iwony Cygan, kara śmierci, dla bezpośrednio biorących udział, dożywocie dla bezpośrednio biorących udział w tuszowaniu sprawy. Kary po 15 lat dla osób aparatu sprawiedliwości, którzy posiadając wiedzę milczeli.
  Przypominam, że na obywatelu spoczywa obowiązek powiadomienia o przestępstwie każdym.
  Tu - przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, zatajali swoją wiedzę, o gwałcie zbiorowym ze szczególnym okrucieństwem, połączonym z morderstwem, dokonanym przez zorganizowaną grupę przestępczą i udział w tuszowaniu funkcjonariuszy państwa.

  Bardzo wysoka szkodliwość społeczna czynu.
  -------------------------------

  Inaczej jest, gdy młoda kobieta kokietuje młodego mężczyznę, odrzucając jednak jego śmiałe afekty, a na koniec on już nie pyta i nie słyszy - nie.
  Może być jeszcze zabawniej, gdy dopytuje funkcjonariuszy, kiedy go wypuszczą. No bo co prawda zgwałcił, ale żeby tak od razu do więzienia..
  Może grzywna wystarczy i na niego niech nakrzyczą, albo pałą.. raz..

  Zdaje się, że wielkiej szkody społecznej wtedy nie ma, a i poszkodowana z surowości prawa, zbyt szczęśliwa nie będzie.
 • @Torin 19:09:40
  Masz całowitą rację Torinie. Ja chciałem tylko podkreślić że próby przypisywania motywacji do wielu popełnionych przestępstw mogą prowadzić do absurdów. Aby znać dokładnie cudze myśli trzeba by bowiem wynaleźć skaner / analizator archiwalnych zapisów mózgu. Inaczej to będą tylko spekulacje.
  PZDR
 • @Nibiru 18:55:55
  1 + 2 + 10 + 15 +... Razem 30 +
 • @trybeus 18:59:19
  Może być gorzej; wspólny grób. A tyle tam niboszczyc w lepszym stanie...
 • @Torin 19:09:40
  Poważnie?
  Poważnie to uważam, że najcięższą karą powinna być banicja. Tylko wyjątkowo, w drodze łaski, zamieniana na KS.
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:37:22
  Jeśli tuż to 28 +. Potem to raczej nie staje motywacji :-)
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:39:54
  Jak zrealizować banicję?
  Banicja oznacza pozbawienie obywatelstwa i wydalenie z terytorium.
  Gdzie i dlaczego ten kraj, miałby tego kogoś przyjąć?

  Wyobrażam sobie kryminalistę, którego odwozimy na granice z Niemcami i pchamy w plecy, aby przelazł na drugą stronę.
  Potem nawet jeśli niemce przyjmą dysydenta, to ten kryminalista będzie tam stereotypizował obraz polaka. Jakoś mi ten wizerunek nie leży, mimo że jest bliski obecnemu, w związku z przebywającymi tam gastarbeiterami..

  Choć koncepcja infamii i banicji jest mi bliska.
 • @Torin 20:05:43
  Na początku wydaje się, że taka kara może być niewspółmierna do zbrodni, ale być kimś kogo nikt nie chce...
  Dlatego, w drodze łaski, KS. (Na prośbę delikwenta oczywiście i tylko w szczególnych przypadkach).
 • @Nibiru 19:44:02
  Motywacja staje, ale trochę litości też trzeba mieć w sercu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej