Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 5198 komentarzy

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

Aż tak się nie nudzę, ale przeanalizujmy sobie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odnośnie linii wpisów tandemu ZB-Tiamat i ich elastyczności.

Po dłuższym czasie zajrzałem na NE. Akurat trafiłem na aferę z bananem dla KuliLisa, w którą był zamieszany ZB.

Tak to przynajmniej wyglądało na pierwszy rzut oka.

KulaLis jak wszyscy wiedzą potrafi być upierdliwy z floodem wklejek, znaczy męczący, ale to nigdy nie był powód na banana administracyjnego.

Zaangażowanie w ten owoc tropikalny, który jak wiadomo powszechnie, zapewnia dalsze skakanie (Małysz)  ZBiałasa, był ciekawostką .

Dość szybko się okazało, że Panowie nie darzą się sympatią, banan natomiast poleciał, za słownictwo ekspresyjne, ale niedopuszczalne. Banan, jak banan..banał. Tymbardziej, że odwieszony do magazynu z bananami. Nudy..

Jednak część osób wskazywało (co było bez związku ze sprawą, według mnie), że ZB skręcił z linią wpisów w niebezpieczne maliny i to z premedytacją.

Ponieważ lubię ZB, postanowiłem się zapoznać osobiście, przy okazji sprawdzając zamordyzm o który był oskarżany.

Była to ta notka:

http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139326,co-sie-dzieje-w-neon-ie-16-07-2017

Postanowiłem nie polemizować z problematyczną notka, dość długą, mydła, powidła i cykuty.

Zdecydowałem się zaoponować na dość radykalnie, rażący komentarz, niejakiego gotenksa (nie znam kolesia, jakiś nowy, albo przefarbowany), na który zarezonował sprzężeniem zwrotnym niejaki Paulus Aquarius (też mi to niewiele mówi, coś z akwarystyką).

Zwrócić należy uwagę, że coś co można by nazwać środowiskiem skupionym wokół bloga ZB, nic nie zaniepokoiło w tych komentach, nie uznali potrzeby polemizowania, a wręcz odebrali je z zadowoleniem.

Na mój wpis zareagował pan ZB. Zgodnie z jego obecną linią, acz nie nachalnie, kończąc czymś na kształt ironicznego pytania retorycznego.

Zachęciło mnie to do przedstawienia swojego zdania, gdzie adresatem był już pan ZB, gdyż to on się poczuł do odpowiedzi, nie tamci wspomniani wczesniej ludzie, którzy mnie nie interesują. Interesująca była tylko akceptacja ich propagandy u pana ZB.

W tym komencie, przyznam, popełniłem pewien zabieg, że część komenta odnosiła się do znajomości rzeczy o której rozmawialiśmy, przez osobę trzecią, niejaką panią Tiamat.

To był ostateczny moment, gdy stałem się wrogi.

Pani Tiamat, osiagnęła u pana Białasa poziom jakiegoś półbóstwa i wszystko co mówi jest mądre, po prostu krynica, a każda polemika, jest atakiem na autorytet. Hmm..

Ale to nic, każdy ma swoje grabki i sobie grabi jak chce i lubi. Jednocześnie nie potwierdziły się opinie o zamordyźmie pana ZB na blogu. Byłem poddawany wszystkim metodom deprecjonowania treści i osoby (oczywiście zbiorowo), ale pan ZB nie usuwał komentarzy i nie banował. Również jeśli chodzi o wycieczki osobiste i słownictwo, poziom jak na dzisiejsze czasy jest zadowalający.

-----------------------

Po uspokojeniu emocji, kolejna notka nie dotyczyła już KuliLisa i jego chaniebnych postaw, tylko .. Czeczenii.

Znowu ciekawy zabieg przez osobę trzecią, wywołał panią Tiamat do wygłoszenia wykładu u pana Białasa.

Głowna linia jest taka:

"uchodźcy" czeczeńscy to zło (z czym się zgadzam), bo wyprodukowali ich amerykanie i polskie pieski żydowskie (nie mahomet!). Jednak nadal "uchodźcy" napływający z innych stron, to biedne dzieci i miłośnicy religii pokoju (co jest nieprawdą). Najlepsze jest to, że z tego samego powodu! Bo amerykanie i żydowskie pieski wypędziły te dzieci z domu bombami, a ...Putin broni tych biedakówi.

Ogólnie wszystkie te konstrukcje kalejdoskopu, mam wrażenie mają oś w Putinie, bo się szkiełka przesuwają tworząc nowe obrazy, a Putin jest tam gdzie był. Obraz się nie zmienia.

Putin oczywiście realizuje założoną politykę, a nie broni jakieś dzieci. Tak robi władza, każdego sensownego kraju, a Rosja aspiruje do bycia imperium, więc nie dziwi, że tą politykę realizuje też daleko. Z którą się zresztą zgadzam - żeby było śmieszniej:))

Ponieważ nie chciałem psuć dobrego samopoczucia gospodarzowi, gościom i ich autorytetowi, odpowiedziałem osobnym wpisem u siebie.

Oczywiście, że nie musiałem i oczywiście nie aspiruje tym wpisem do bycia autorytetem. Taka postawa, czy potrzeba nie wynika, ani z chorych ambicji, ani niskiej samooceny, ani świadczonej pracy i konieczności bycia opiniotwórczym. Ot, zwykły komentarz.

----------------------

Docieramy do najnowszego wpisu

http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139377,co-sie-dzieje-w-europie-19-07-2017

Znowu recenzuje nam, tłumaczy i podaje, pani Tiamat.

Pani Tiamat w najnowszym wpisie, niechętnie zauważa, że jest problem.

Że to jednak nie są biedne kobiety i dzieci uciekające przed wojną. Dalej nie wprost i głośno, ale jednak. Chyba jednak nie. W dodatku oburza się, że są tacy co jej to wmawiają, a przecież nigdy nie twierdziła, że islam to religia pokoju!

Na wszelki wypadek stawia jednak pytania retoryczne: Czy to wina biednego dziecka, że urodziło się na bliskim wschodzie, a nie w Paryżu?!

Dalej nic o mahometach, jakby problem stanowiło urodzenie według GPS, nic o ideologiach troglodytów.

Za całość oczywiście odpowiadamy My, bo naszymi rękami władze unii jewropejskiej, topią milionami biedne dzieci w morzu śródziemnym. Gdzie są całe biblijne cmentarzyska dzieci, które się źle urodziły i zostały przez Nas zamordowane w drodze do demokracji..

To zresztą tłumaczy dlaczego do demokracji docierają, w absolutnej większości, mężczyźni w wieku poborowym. Kobiety Polacy prawdopodobnie tez topią milionami w morzu śródziemnym, tylko o tym w notce sie już nie zmieściło.

Zmieściła się za to relatywizacja i hipokryzja. Najpierw odmalowano winy i zbrodnie Polaków popełnione wcześniej na kontynencie, wspierające, a jakże ekspansje islamu (nie ekspansje zbrodni! Za ekspansje zbrodni nie odpowiadają wyznawcy pokojowego islamu, tylko Polacy!)

Mowa jest o Kosowie, ogólnie bajzlu bałkańskim i odkrywa po raz kolejny, że synagoga szatana wspiera rozwój i szkolenie przyszłych morderców islamskich. O dziwo, tym razem nie Polacy, jakieś niedopatrzenie.

Izrael jest winny, a najwinniejszy jest, bo nie zalewają go "uchodźcy". To żydowskie cwaniaki! Innym urządzają piekło, a sami nie wpuszczają hołoty! No ale to przecież ta sama pani, co woła: wpuszczać..

Przecież ona nie widzi, że jest proste rozwiązanie nie wpuszczać i odesłać tych którzy są, co robi Israel..

Nie,nie,nie! Wiadomo, że israel jest wrogiem i będziemy robili wszystko odwrotnie niż żydzi, O!:))

Pojawiają sie po raz kolejny, niebezpieczne pomysły dla zombi-europy i co gorsza Polaków, rozwiązań "humanitarnych".

Ogólnie wiadomo o co chodzi, płacenie faktur za ten bajzel, przez Polaków, bo jakiemuś murzynku trzeba koniecznie nasypać ryżu w miskę, żeby nie przybył do demokracji i komuś gardła nie poderżnął. Od tego jak wiadomo murzynku jest tylko więcej.

Tzn, to tak oficjalnie tylko, bo wiadomo na co pójda te pieniądze naprawdę, na jihad.

Znamy to skądś. Co to był za system, który ambitnie walczył z problemami, które sam stwarzal? Hmm..

To zresztą nie koniec, bo pani Tiamat na koniec, gorąco zaleca nam lekture jakiegoś, podejrzewam internacjonalisty, pisanego cyrylicą,  niejakiego Szuberta. Podobnież toczy, o białych ryczących:  ‚biała Europa dla białej rasy'. Ta recenzja mi wystarczyła, aby tam nie wchodzić.

Mam absolutnie gdzieś pana Szuberta i panią Tiamat, zainteresowałem się pewnymi kwestiami, bo lubie pana Białasa.

-------------------

Każde analizowanie powinno się kiedyś kończyć, nawet nie koniecznie konkluzją. Tzn rozumiem, że niektórym za to płaca. To wtedy, praca, jak praca, nigdy się nie kończy.

 

Kłaniam.

PS

Idę z psem na dłuższy spacer. Chart polski lubi duzo ruchu. Rasa niemal wymordowana przez Rosjan. Nie dość, że polski, to kojarzony ze szlachtą polską, źle dla niego. Co ciekawe pewne zapisy kynologiczne, spuścizna słusznie minionych wojsk, dalej obowiązują..

KOMENTARZE

 • Sierotki z Aleppo
  https://euroislam.pl/app/uploads/2015/10/115-600x350.jpg
  sierotki z brodami....najmlodszy 25 lat  Ten wstrząsający widok uratowanych w ostatniej niemalże chwili sierotek z Aleppo wywołał u mnie prawdziwy szok.
  Coś w tym jest co pisze pewna Pani. Tak ,to jest tragedia ,by nie powiedzieć holokaust cywilizowanej części Europy na tych bezbronnych muzułmanach w większości dzieciach na dodatek sierotach..
  Skłaniam się coraz bardziej do przekonania że jednak coś i my Polacy (współwinni i współodpowiedzialni za ten holokaust) musimy , tak , musimy coś zrobić. Musimy im pomoc. Pytanie jak.
  Mam pewnie plan.
  Zorganizujmy im taki przejściowy obóz np. na pustyni Błędowskiej by czuli się jak u siebie w domu.
  Widząc te wygłodzone postacie (skóra i kość) zapewnijmy im wysokokaloryczna strawę , by szybko przybrali na wadze i doszli do pełni sił.
  Takie ekspresowe tuczenie.
  Mamy w bogatej przecież Polskiej kuchni sporo ulubionych i pozywczych dań, z którego jesteś znani nie tylko
  w Europie ale i na świecie..

  Stąd też i moja propozycja menu.
  Na śniadanie kaszanka z cebulka na skwareczkach.
  Na obiad to oczywiście pieczyste.Przy współpracy naszego blogera pana Sendeckiego upieczmy prosiaczka co wraz z ziemniaczkami pure i ogórkiem małosolnym byłoby tym czymś, co na lata będą te sierotki pamiętać.

  http://www.slubnezaplecze.pl/zdjecia/dodane/Catering_Wiejski-stol_20150306120114.jpg

  Na kolację nieco dietetyczny salcesonik, czy to czarny czy to włoski , bez znaczenia.

  Wiem jedno. Doszliby w trybie ekspresowym do zdrowia i po dwóch trzech dnia pojechaliby dalej.
  A my wywiązalibyśmy się z zobowiązań unijnych.
  Proste
  Bardzo proste.


  ps.
  a i skórę ze swiniaczka też można "w pewnych celach" znakomicie wykorzystać !!!
 • Amerykanin ZAORAŁ muzułmankę za pomocą Koranu!
  Genialna rozmowa pomiędzy znawcą Koranu a "muzułmanką". To po prostu trzeba zobaczyć!

  https://youtu.be/DjGHAGvPd-k
 • @Husky 18:50:43
  Według praw szariatu, nie masz prawa poznawać islamu. Prawdopodobnie, abyś pozostawał w niewiedzy i nie był za cwany, kafirze.
  Natomiast kobieta na jihadzie słownym, z kafirem.. hmm
  Są tacy, którzy popierają zaangażowanie kobiet w walkę, ale głównie przy pomocy pasów wybuchowych, nie dyskusji, czy czegoś powiązanego z intelektem.
  Wychodzą z założeń islamskich, które wskazują, że kobiety są o ponad połowę głupsze od najgłupszego mężczyzny, a przegrana dyskusja w internecie, to z pewnością coś co ich rozwściecza. Z absolutną pewnością winna jest ta kobieta, że tak się stało.
  Są w internecie dostępne również podobne materiały, dyskusje z mężczyznami, w tym chcącymi uchodzić za "przewodników islamskich". Przyznać trzeba, że bywają cwani i potrafią bezczelnie kłamać, prosto w oczy.
 • A może Tiamat jest muzułmanką
  i broni swojej religii jak np. @ Zdzich katolicyzmu?
  A może po prostu chodzi o "znaj proporcjum mocium panie" ?
 • Chart polski.
  Z wiki:
  Pierwsze wzmianki o istnieniu chartów w Polsce pochodzą z czasów Galla Anonima[2]. Za początki istnienia rasy przyjmuje się XII[3] lub XIII wiek[1]. Pierwotnie psy te służyły do polowań na ptactwo – dropie. Chart polski był ulubionym psem szlachty polskiej[3]. Wywodzi się prawdopodobnie od chartów azjatyckich, takich jak np. chart perski (saluki)[1] i chart środkowoazjatycki (tazy).

  Po II wojnie światowej hodowle tej rasy zanikły[2]. Zakazano polowań z chartami, a psy w typie charta likwidowano. Ich trzymanie i hodowla została obłożona specjalnym pozwoleniem, przepis ten obowiązuje nadal. Od lat 70. XX wieku przystąpiono do odtwarzania rasy. Współczesną hodowlę chartów polskich zapoczątkował Stanisław Czerniakowski, który zakupił w okolicach Rostowa nad Donem dwie suki – Tajgę i Striełkę oraz jednego psa – Elbrusa. Ze skojarzenia Tajgi i Elbrusa urodził się pierwszy zanotowany miot chartów polskich[4].

  W 1989 rasa została wpisana do rejestru Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI)
  -----------------------------------------------
  Rostów nad Donem, to miasto w Rosji.
  Jesteś kolejnym rusofobem, który obwinia Rosjan nawet za zniszczenie rasy psów?
  To dlaczego chart polski przetrwał w Rosji?
 • @lorenco 20:23:56
  Wcale bym się nie zdziwiła. Niech sobie broni kogo chce, byle tylko nie używała kłamstw, manipulacji, potwarzy i inwektyw, a z pewnością nikt nie będzie miał z nią i jej sponsorem problemu.

  Dobrze by było, żebyś ty w końcu poznał proporcję i zrozumiał, że obrona przed zalewem obcych, którzy usiłują sobie utworzyć własny kalifat na terenie Europy i Ameryki, to nie to samo, co islamofobia, ksenofobia i co tam jeszcze, co przypisujecie Polakom i innym Europejczykom, którzy nie są zwolennikami szariatu w swoich państwach.
 • @Husky 17:48:10
  Wiesz, to jest świetny pomysł, a te chudziaki mogłyby się szybko podtuczyć. Pan Sendecki by z pewnością chętnie pomógł, tylko pan Kosiur znowu by krzyczał, że to prowokacja.
 • @Lotna 20:39:19
  I nie tylko Kosiur 8-)))))
  pzdr.
 • @lorenco 20:23:56
  //A może Tiamat jest muzułmanką//
  kto to wie,kto to wie
  ale to jej sprawa
 • @lorenco 20:32:21
  Najpierw pamiętamy, czym jest wiki, i kto to kontroluje.

  "Po II wojnie światowej hodowle tej rasy zanikły"
  No więc nic nie zanikło, tylko było wybijane, a hodowla zabroniona, bo była to rasa kojarzona z"polskimi panami".
  Oficjalnie walczono z "kłusownikami". Jeśli miałeś charta polskiego, byłeś "kłusownikiem". Kłusownictwo jest karalne oczywiście, bo przecież panów już oficjalnie nie było, wyrezano.

  Istotnie jest nieco ironiczne, że ostatnie żywe charty polskie zachowały się w Rosji, w Rostowie.
  Wynika to z tego, że ludy wschodnie wchodziły w stan posiadania, różną drogą, rzeczy polskich i wywoziły je w głąb Rosji.
  Tam właściciel, podejrzewam, nie chwalił się posiadaniem chartów polskich, tylko psów z Polski i dużo trudniej było zostać posądzonym o wrogie kłusownictwo.
  Nakaz wybijania chartów polskich i niszczenia wszelkich świadectw istnienia polskiej szlachty / panów polskich, obowiązywał na terenie Polski, nie Rosji..

  Więc dlatego ten ironiczny rechot historii..
 • @Lotna 20:35:23
  Ja mogę swoje poglądy przedstawić tak: jak USA potrzebowały ludzi do roboty, ściągnęły z Afryki murzynów jako niewolników.
  Jak Makrela potrzebowała ludzi do roboty, zaprosiła uchodźców, przedstawiając im świetlane korzyści, dla każdego willa z basenem, mercedes i blondynka.
  Jak "polscy" pracodawcy potrzebują pracowników z Ukrainy aby szantazować Polaków, że jak coś Polakowi nie pasuje, to na jego miejsce jest setki Ukraińców, to rząd to czyni.
  Po prostu to był i jest transfer niewolników.
  Czy ci niewolnicy łapani jak zwierzęta w Afryce i transportowani do USA jak szczury, byli temu winni?
  Czy ci uchodźcy zapraszani przez Merkel są winni, że Merkel ich zaprosiła?
  A czy zwykli Ukraińcy są winni za Majdan, którego skutki to obniżenie ich poziomu życia do poziomu Etiopii?
  Zostawmy murzynów w USA jak na ten czas, dwa pozostałe przypadki dziś powodują, że tworzy się patologia, zarówno w głowach imigrantów jak i tych, których strach przeszywa na samo to określenie.
  Winni tej sytuacji mają się bardzo dobrze. Nikt im nic nie zrobi ani nie osądzi.
  Bo patologią nie byli ludzie szukający lepszego życia, lecz ci, którzy im obiecywali/ obiecują gruszki na wierzbie.
  Jest to celowo czynione aby wywołać chaos.
 • @Torin 20:59:51
  A znasz historię Józefa Pawłusiewicza, który odtworzył gończego polskiego?
  Bracia Pawłusiewiczowie stworzyli wraz z radziecką partyzantką oddziały samoobrony, które chroniły polskie wioski przed UPA w Bieszczadach, komuch taki.
  Po operacji Wisła Józef Pawłusiewicz osiadł w Rajskim i tam zajął się odtworzeniem rasy psów gończy polski.
  Jednak zaraz będziesz miał zastrzeżenia, że skoro Pawłusiewicz współpracował z radziecką partyzantką, znaczy, że miał "plecy".
  Tu dodam, że pewne rasy psów nie były wskazane do hodowli, zwłaszcza charty, gdyż niszczyły zwierzynę, która po II W.Św. była mocno przetrzebiona.
 • @lorenco 21:08:53
  "Jest to celowo czynione aby wywołać chaos."

  A KTO temu przeczy?

  Ale czy to znaczy, że mamy u siebie dać sobie zrobić kalifat z obowiązującym prawem szariatu??
 • @lorenco 21:08:53
  "Ja mogę swoje poglądy przedstawić tak: jak USA potrzebowały ludzi do roboty, ściągnęły z Afryki murzynów jako niewolników."

  Są tacy co twierdza, że to było inaczej. Byli sobie biznesmeni-plantatorzy w ameryce, którzy wiedli swe nudne, tudzież pasjonujące życie.
  Nic ciekawego, ale przypłynęli do nich biznesmeni-handlowcy, którzy jęli ich namawiać i przekonywać, że mają tanio wynalazek w dużej ilości, który może wydatnie zwiększyć zyski plantatorów, za rozsądną cenę: czarnucha.
  Aj waj!
  Wielu plantatorów, odnosiła się do tego pomysłu z niesmakiem, ale oczywiście znaleźli się tacy, którym pieniądz nie śmierdzi. Ze względu na ich konkurencję na rynku, reszta plantatorów musiała się dostosować do tworzonego systemu, albo zostać kołodziejami.
  Większość przestała się kopać z koniem i przyjęła system niewolniczy, który wkrótce stał się podstawowym systemem ekonomicznym plantatorów południa.

  Nie wiem, czy to prawda, ale jakże prawdopodobne..
 • @Lotna 21:25:24
  Lotna, czy Ty tam w Kanadzie masz już kalifat czy nie?
 • @lorenco 21:20:58
  Nie znam historii Józefa, ale plecy mieć musiał, jeśli dożył starości;p
  Natomiast zamierzam wejść w posiadanie polskiego gończego, droga kupna. Ciągle nie mam czasu..

  "Tu dodam, że pewne rasy psów nie były wskazane do hodowli, zwłaszcza charty, gdyż niszczyły zwierzynę, która po II W.Św. była mocno przetrzebiona."
  Beezeedura:))
  Po wojnie, lasy i pola były Narodu, nie panów. (ha,ha,ha!:)) (Sorry, nie mogłem się powstrzymać:))
  Żaden chart nie "niszczy" źwierzyny, dyć to nie dzik, lis, ani wilk.:))
  Słuchaj, teraz ja tu mam sarny (całkiem sporo), dziki, lisy, zające, szczury, myszy i myszowate, zadziwiająco dużo ptactwa latającego i kuraków oraz kozy, barany, konie, krowy (i to nie tylko ludzkie!) i sobie imaginuj, że mój chart nie popsował jeszcze ani jednej pliszki!:))
  Najbardziej interesuje się tymi myszowatymi, tzn ich domostwami. Za sarną pogoni, jak mu pozwolę, ale on chce się poznać, a nie ugryść i ubolewa, że ona jakaś taka niechętna:))
 • @Torin 21:32:53
  Któż tam miał pracować na tych plantacjach? Indianie? Oni woleli zginąć niż dać się zaprzęgnąć do kieratu.
  Emigranci z Europy zasiedlali wschód i zachód Ameryki, zresztą też mieli inne opcje niż zbieranie bawełny.
  Zatem przybyli niewolnicy, handel niewolnikami w stanach południowych trwał zresztą w sumie jeszcze w XIX wieku.
 • @Torin 21:48:19
  Ja piszę do Ciebie na podstawie relacji moich krewnych leśników z Podkarpacia.
  Np. w Bieszczadach po wojnie i po pozbyciu się banderowców była straszna plaga wilków i żmij.
  Dodatkowo zdziczałe psy.
  A charty jako bardzo szybkie, były szczególnie niebezpieczne.
  Podjąłeś temat okresu po wojnie, zatem trzymajmy się okresu po wojnie.
  Teraz hodowle psów działają tak, że nawet z huskiego "zrobią' psa pokojowego:)
 • @lorenco 22:08:18
  Zwróć uwagę, że nie mówimy o zdziczałych psach po lasach. Mówimy o zakazie posiadania w domu i automatycznym zarzucie kłusownictwa. Daj mi psa paragraf się znajdzie..
 • @lorenco 21:39:15
  Jeszcze nie, ale wszystko jest na dobrej drodze.

  Mamy premiera feministę, który przedkłada islam ponad wszystkie inne religie. Już są pisane prawa potępiające "islamofobię", o której bez przerwy bredzi nijaki pan B i pani z krainy kangurów. Będzie jak w Szwecji i Niemczech - jeśli popełnią przestępstwo, to samo zgłoszenie ich będzie nazywane islamofobią, nie mówiąc już o zasądzeniu i skazaniu, jak wszystkich innych kryminalistów.
  Ostatnio jego rząd wypłacił byłemu talibańczykowi, który zabił w Afganistanie Amerykanina, ok. 8 czy 10 mln. dolarów za szkody wyrządzone uwięzieniem w Guantanamo. Zrobili to z własnego widzimisię, bez nakazu sądowego.
  Na granicy z USA działają nielegalne punkty pomocy przedostania się do Kanady. Dotychczasowa rozsądna polityka imigracyjna została wyrzucona na śmietnik i teraz przyjmowani są wszyscy jak leci, oczywiście oprócz białych.
 • @Torin 21:48:19
  "Słuchaj, teraz ja tu mam sarny (całkiem sporo), dziki, lisy, zające, szczury, myszy i myszowate, zadziwiająco dużo ptactwa latającego i kuraków oraz kozy, barany, konie, krowy (i to nie tylko ludzkie!) i sobie imaginuj, że mój chart nie popsował jeszcze ani jednej pliszki!:))"

  Gdzie Ty mieszkasz, w bajce?
 • @lorenco 22:08:18
  No i jestem pełen wątpliwości do działania "hodowli psów" obecnie. Nie ciekawie to wygląda.
  Swojego psa mam od szczeniaka i nawet nie wiem czy tak go ułożyłem, czy się sam ułożył;p
  Ale tak, pozostaje faktem, że ten sam pies może być groźny dla ludzi i zwierząt i układany przez kogo innego całkowicie niegroźny.
  Mało tego, są rasy ze skłonnościami agresywnymi, gdzie nawet dobre ułożenie nie zmienia jego natury, ale nie należy do nich chart polski. Wyjątkowo przyjacielskie, społeczne i jednocześnie płochliwe bydle, aż jestem zdziwiony. Szybki jest faktycznie.
 • @Torin 22:14:58
  No wiesz, teraz sa przepisy bardziej restrykcyjne w sprawie psów.
  Psy niebezpieczne nie każdy może mieć w domu.
  Oraz, dot. chartów, przeczytaj, cytat, reszta w artykule z 2016 roku:
  art. 10 ustawy prawo łowieckie
  1. Hodowanie lub utrzymywanie chartów rasowych lub ich mieszańców wymaga zezwolenia starosty właściwego ze względu na miejsce prowadzenia ich hodowli lub utrzymywania, wydawanego na wniosek osoby zamierzającej prowadzić taką hodowlę lub utrzymywać takiego psa. (…)
  6. Zezwolenie, o którym mowa w ust. 1, wygasa w razie zmiany miejsca prowadzenia hodowli lub utrzymywania chartów rasowych lub ich mieszańców.
  http://czasopismo.legeartis.org/2016/01/zakaz-hodowli-chartow.html
 • @Torin 21:32:53
  Ponoć więcej żydów niż białych było właścicielami niewolników, no i oczywiście żydzi byli handlarzami.
  Czytałam ostatnio felieton czarnego Amerykanina pt. "A myśmy myśleli, że to biali". Teraz biali i czarni są napuszczani przeciwko sobie, ale jak widać, świadomość się pomału zmienia.
 • @Lotna 22:24:14
  Toż przyjedź. Załatwię Ci hektar po bardzo rozsądnej cenie.:))) Szczególnie jak na kanadyjskie realia:)) Będziesz sobie uprawiać trawę wysoką jak ja, albo jeśli wolisz lawendę. Wygląda fajniej;p Somsiadka zasiała:)) Może będę miał młode charty, kozę też Ci mogę opylić okazyjnie, he, he:)
  Używam w charakterze kosiarek i mam tu ambitne co doją. Bardziej na razie próbują..;p To dobre jest, nawet się nie spodziewałem. Smakuje jak pyszna śmietana.
  Zająłem pozycje strategiczne na wzgórzu dobry ostrzał, ale bunkrów jeszcze nie mam. W przyszłym roku zacznę lać.

  Tylko zabierz sporo cierpliwości, bo musimy się przebić, przez pisowską ustawe o obronie ziemi przed Polakami i na kozy będziesz musiała zostać zarejestrowanym hodowcą i to samo jak chcesz charta. Wiesz, biurwokracja, ale nawet nie najgorsza gmina. Tam od wyborów jest popłoch i wszyscy udowadniają na wyścigi, że oni zawsze z narodem:))
 • @Lotna 22:20:38
  Lotna, u nas tak nie będzie.
  Atakujesz mnie, Zygmunta Białasa, Tiamat, inni więcej nawet niż Ty.
  Że niby chcemy stworzyć z Polski kalifat.
  Chodzi tylko i wyłącznie o hipokryzję: braliśmy jako Polska udział w rozwalaniu innych krajów, nawet tych dla nas przyjaznych np. jak Irak, Syria, Jugosławia i nadal teraz jesteśmy w spółce aby Iran rozwalić.
  Podpalisz komuś dom lecz kary za to żadnej.
  To jest to, że jesteśmy w spółce z diabłem. No nie my, lecz rządy.
  Bo jeśli ktoś podpalił dom, trzeba pomóc pogorzelcom tak, na ile stać dany naród.
  Nie można obwiniać pogorzelców za to, że ktoś spalił im dom.
  Jeśli podpalacze nie zostaną ukarani, pogorzelcy będą czuć coraz większą nienawiść.
  My intuicyjnie boimy się tej nienawiści, reagując nienawiścią.
  A przecież są normalne rzeczy: nie kraść cudzego - tu: cudzej ropy, gazu. Trzeba kupić.
 • @lorenco 22:56:30
  Iran jest ostatni, po zaoraniu Iranu dojdzie do zjednoczenia wśród wyznawców proroka. Będzie trochę chlastania maczetami, kto teraz king, ale wcale nie tak dużo, a potem...wspólne dzieło. Nie ma się co kłócić i tak wszyscy chcą tego samego.
 • @lorenco 21:39:15
  Ona ma tam Bandersztat . Polecam . http://www.mysl-polska.pl/741
 • @lorenco 22:56:30
  "Braliśmy jako Polska"

  Chyba czas najwyższy przestać utożsamiać Polaków, czy jakikolwiek inny naród, od Amerykanów począwszy, z władzami, które praktycznie wszędzie są okupacyjne i syjonistyczne, a których przedstawicielami są pejsaci, często zresztą z sobą spokrewnieni. Nie opowiadaj bajek o demokracji i wyborach, bo politycą są nadawani, a nie wybierani i idę o zakład, że każde były w Polsce naciągane, w mniejszym lub większym stopniu.
  Nie ma tutaj żadnego "my", bo to nie my a oni dokonują największych łajdactw w naszym imieniu. Jestem przekonana, że większość nas jest przeciwko wojnom i jakiemukolwiek wyzyskowi, mówienie więc o nas jako o zbrodniarzach i hipokrytach jest sypaniem soli na ranę, jaką jest "polska" polityka zagraniczna i jej opłakane efekty.

  Jak chodzi o nienawiść, to po pierwsze należy odróżnić samoobronę od nienawiści, a po drugie to w Koranie jest czarno na białym żeby się nie zadawać z niewiernymi i ileś tam razy powtórzone, żeby ich zabić.

  Ci ludzie przyjeżdżają na zachód pełni pogardy, a nawet nienawiści - do naszych zwyczajów, równouprawnienia kobiet, kultury i religii. Wiem coś o tym, miałam tych ludzi za sąsiadów. On był inżynierem koło pięćdziesiątki co najmniej, ona miała najwyżej 25 lat, czworo dzieci i nie wolno jej było się ruszyć z domu bez nakrycia głowy i bez towarzystwa innej kobiety, jeśli nie było męża. Kobieta jest w pełni człowiekiem tak długo, dopóty nie ośmieli się spojrzeć mężczyźnie prosto w oczy i rozmawiać z nim jak z równym, na dodatek bez nakrycia głowy i zwojów materiałów do ziemi. Więc nie przypisuj nam tej nienawiści.

  Widzę, że jest postęp w kółku różańcowym i zauważono istnienie pewnych problemów dotyczących masowej imigracji. Alleluja.
 • @Lotna 23:35:22
  Ta, poruszyłaś bardzo ważną rzecz. Mafie zarządzające, rzadko mają coś wspólnego z narodem.
  --------
  Dzisiaj mi jedna dobra dusza powiedziała, że jak zrobią pobór na imprezę na ukrainę, to rekrut powinien odmówić!;p
  He, he, he..
  Odpowiedziałem, że na szczęście w wojsku jeszcze nie ma demokracji i się obraziła chyba;p
  ----------
  Lotna, czy ja się z Tobą przypadkiem nie spierałem jakis.. rok temu, o tego inżyniera z kanady?:) Ty chyba wtedy próbowałaś udowadniać, że są bardzo fajni muzułmanie i kilku radykałów i ten inżynier wtedy był fajny:))
  Chyba, że to nie byłaś Ty i coś mi się pokićkało.
 • -
  Puczą w sejmie, aż miło na komisji. Boże jedyny, co za chamy i prostaki, zaraz wlezą na stół prezydium. Demokracja.. Do gnoju, nie do parlamentu.
 • @Torin 23:53:30
  Z pewnością był to ktoś inny, bo ten inżynier nigdy nie był fajny. Na którym portalu mielibyśmy się spierać?

  Zawsze marzyłam, żeby mieć ogród... Hektar ogrodu - to jest to!

  Już się pakuję! ;)))
 • @Lotna 23:35:22
  Nie należę do kółka różańcowego, to raz.
  Po drugie napisałem wyraźnie, że u nas w Polsce kalifatu nie będzie.
  Banderyzmu też.
 • @Lotna 00:31:09
  Na neonku z którąś damą się spierałem. Symbolem potwierdzającym tezy tej pani, był jakiś dystyngowany dobrze wykształcony muzułmanin, oczywiście gentelmen, z Kanady. To miało udowadniać, że są cool, a asymilacja swięci triumfy, bo sobie wziął niewierną na żonę i podobnież też sobie chwaliła.
  Teraz ćwiczonko intelektualne: Czy ktoś kiedyś słyszał, aby kafir wziął sobie za żonę wyznawczynię proroka? He,he,he..

  No to pakuj. Somsiadka Lotna, kto by pomyślał..;p

  ------------------
  lorenco, nie uważasz, że milion, czy nawet trzy miliony ukraińcow, którzy jednak nie wszyscy są banderowcami, to jest problem ciut mniejszy, niż 400 milionów kozojeba?
  Na obronę można powiedzieć, że koszula bliższa ciału. Problemy z ukrainą, to jest coś co już mamy, a armie proroka dopiero zajmują zachodnią europę, u nas dopiero instalują ekspozytury.
  Można tak powiedzieć, tylko kiedy zostaniemy ostatni, ciężko się będzie oprzeć.
  Pan Porucznik wyznaje taką strategie. Według niego to nie problem, ważne żeby zamienili w pustynię niemcy. Oj nielubi on fryca, nie lubi..
 • @lorenco 00:45:25
  Wystarczy że w Kanadzie jest .Pozdrawiam. : http://www.defence24.pl/558795,kanada-wspiera-ukraine-misja-do-2019-roku#
 • @Torin 01:01:16
  Oczy szeroko zamknięte ?. :))) http://monsieurb.neon24.pl/post/137804,waffen-ss-galizien-w-nato
 • @Torin 01:01:16
  400 mln. kozojeba...To jak? Każdy przyjedzie ze swoją kozą, czyli 400 mln. kozojebców i 400 mln. kóz?
  Swoją kozę chcesz opylić Lotnej jak wyżej napisałeś, po co wcześniej była potrzebna Ci ta koza?
 • @Repsol 01:05:14
  A Kanada to taki był kraj, żywicą pachnący. Ech!
 • @Repsol 01:08:45
  Nie, nie zamknięte..
  Coraz "trudniejszy" sojusz z Ukraina, jest cementowany Rosją i wynika z wielostronnego uwikłania politycznego.
  Koniecznie chcesz mnie wmanewrować w jakiegoś zwolennika banderowców. Nie uda się.
  Teraz uważaj, będę wróżył z fusów:
  Ostatni wielki car Rosji przegra na ukrainie (prawdopodobnie wycofa się, a w tutejszej propagandzie ogłoszone to zostanie zwycięstwem)
  Ukraina powróci do Królestwa.

  To Ci wygląda na banderyzm?:))
 • @lorenco 01:21:57
  Ja mam kozy. Mają naturalną tendencje do rozmnażania się. Używam do koszenia trawy. Już wiem, że tobie nie sprzedam.:))

  A to proste jest jak. W Europie instalowana, a w zasadzie już zainstalowana jest piąta kolumna do 50-100mln kozojeba, która już ją destabilizuje, a może sparaliżować.
  Natomiast, szczególnie po wyeliminowaniu Iranu (szyici), jest śmiało na 300mln czekających na znak.. sunnitów. Oni nie będą juz nieuzbrojonymi uchodźcami, oni będą uzbrojonymi uchodźcami i to nie byle jak. Wiekszość hołoty w AK i RPG i noże, jednak ich siły zaawansowane sumarycznie są, tak gdzies trzy razy większe, niż sumaryczne zaawansowane siły europy. Pewnie myślisz o Turcji i słusznie, ale dodaj Egipt, Pakistan (bomby atomowe) i siły słabsze, ale nie słabe np Arabii.
  W tej chwili, a ta dysproporcja rośnie. Natomiast europa słabnie, a to całe nato rozpiździ się w drobny mak, jednak wcześniej pindolona unia jewropejska.
  No więc tak.
 • @Torin 01:46:55
  I to jest powód, że Putin się zorientował co tu się szykuje i choć biznesowo to mu się w budżecie nie mieści, przy zaangażowaniu na ukrainie, jednak próbuje to powstrzymać. próbując ratować Asada razem z Iranem.
  Jednak to sprawia, że mu się monety w kieszeni nie zgadzają. Ukraine miał policzoną, a ten biznes w Syrii jest poza mapą budżetu. Tamci to wiedzą, że z czegoś w końcu będzie musiał zejść, albo Ukrainy, albo Syrii. Musi dojść do przesilenia na którymś froncie i to niedługo.
 • @Torin 01:46:55
  Moją łąkę w Bieszczadach muszę kosić kosiarką a nie kozą, przyjeżdżam w Bieszczady około raz na miesiąc, zatem koza zostałaby bez regularnego seksu. Zatem chociażbyś chciał mi sprzedać, nie kupię.
  Jednak jakby przybyło do Polski 400 mln. kozojebców, zostałbyś miliarderem.
  Zatem rozmnażaj kozy.
 • @lorenco 02:03:12
  W europie nie potrzebne im kozy, mają europejki, a jak dotrą do tej górki, to chyba tego nie przeżyję. No ale na coś trzeba umrzeć. Na raka to takie nudy..
 • @Torin 02:14:24
  Wydaje mi się pomimo wszystko, że Europejki to nie są głupie kozy.
 • @lorenco 02:44:26
  Tu nie o Europejki chodzi lecz kobiety ogólnie. Nie na darmo dziadkowie mówili że kobiety należy trzymać krotko bo zrujnują świat.
  Tu na video jest naprawdę dobrze opracowany temat. Ukazane ogólnie ale na tyle wystarczająco aby zrozumieć wielki problem i zagrożenie. Tego jest więcej jeżeli kogoś to interesuje. (po angielsku)

  "Why Women DESTROY NATIONS * / CIVILIZATIONS - and other UNCOMFORTABLE TRUTHS"

  https://www.youtube.com/watch?v=UxpVwBzFAkw
 • @lorenco 02:44:26
  Statystyki przeczą twoim nadziejom, z tym że przyznać tu trzeba, że kobiety podlegają presji np środowiskowej i propagandzie np państwowej, czy pewnych.. kapitałow medialnych. Bardzo nachalnych.
  Do tego już w tej chwili zdarza im się nie pytać, a później wogóle nie będą pytać, tylko łapać wszystkie. Znowu odpowiedź znajdujemy w islamie. O ile w cywilizowanym świecie mordy, gwałty, czy zniewolenie, należy do zbrodni wojennych, nie mówiąc o czasie pokoju, w islamie nie. Wręcz przeciwnie, Mahomet nie tylko zezwala, ale nakazuje.
  Słyszałeś, aby ktoś w konfliktach w świecie islamu, stosował międzynarodowe prawa wojenne? Odnośnie jeńców, na przykład? albo inne? Myślisz, że ich nie znają? Oczywiście, że nie stosują. Prawa wojenne islamu są zapisane w islamie.
  Ogólnie światy są dwa: świat islamu i świat wojny. Z tym, że w świecie islamu też zdarzają się nieporozumienia, które możemy zaobserwować na bliskim wschodzie i stosowane są prawa islamu, nie międzynarodowe, wydumane przez jakiś kafirów. i zauważ, że nikt jakoś się temu nie dziwuje piórami swemi. Nikt poważny nie pyta: dlaczego?

  Ostatnio widziałem film (nowy) z Austrii. Osaczona (Polka zreszta) w szkole austriackiej, bez wyjscia.. No oczywiście, zawsze jest wyjście. Pewnie, taka nastolatka, w takim środowisku znajdzie dojrzałe, skuteczne wyjście. Oczywiście. Naturliś. Iluzja wydających takie opinie, ze swego fotela..

  100 osobowy gang w GB, zajmujący się poławianiem niewolników na ulicach. Głośna sprawa. Głównie dziewice i dzieci. Część do usług miejscowych, część wysłana na rynki bliskowschodnie.
  Nikt nie zadaje niepotrzebnych pytań. Ile ofiar ma na koncie 100osobowy gang w ciągu dwóch lat? Ja szacuje, że kilka tysięcy najmarniej.
  Jak to się stało, że 100osobowy gang działający na taką skalę i przy tylu ofiarach, unikał zainteresowania policji przez dwa lata? Retoryczne..

  W innej wcześniejszej, podobnej sprawie, ale jednak, biznesie o mniejszych obrotach, od razu udowodniono wiedzę i udział policji i władz lokalnych. Też w anglii.
  To i tak nie najgorzej świadczy o tamtejszej prasie i policji. Jednak pewne rzeczy, czasami wychodzą na światło dzienne. Gdzie indziej nie wychodzą. Pojedyncze przypadki tak, ale większe interesy nie.
 • -
  Mało się mówi nawet u nas, po "dobrej zmianie", że rynek "seksualny" w Niemczech przejęli muzułmanie. Rząd niemiecki wyrządził im ta grzeczność i zalegalizował prostytucję, tłumacząc decyzję, atrakcyjnością stosownego podatku. Do usług i handlu nie są wykorzystywane muzułmanki, ani jedna. Wyłącznie kobiety kafirów. Jest to całkowicie zgodne z szariatem.
  Podejrzewam, że gdyby jakiś posiadacz takiego przybytku w dodatku niemuzułmanin, zatrudnił całkowicie dobrowolnie muzułmankę, zginąłby do końca tygodnia, razem z nieszczęsną. Byłoby to poważne naruszenie, a właściwie znieważenie szariatu.
 • -
  Mówi się o bardzo wielu przypadkach gwałtów, zbiorowych i wielokrotnych w "ośrodkach uchodźców". Mogłoby to wskazywać, że naruszają szariat, ale nie bardzo.
  Głównie atakowane są w kolejności chrześcijanki, wyznawczynie innego rytu - heretyczki, należące do innego szczepu (narodu), kobiety "bez opiekuna". Każda kobieta, szczególnie w podróży, powinna mieć opiekuna męskiego, w przeciwnym razie prosi się o zaoranie. Taka kultura, takie prawo.
  Niemieckie ośrodki do dzisiaj udają zdziwione i deliberują, czy to dyskryminacja, aby oddzielić do osobnych obozów chrześcijan, szczególnie kobiety, a one tam cały czas są, wśród swoich oprawców.
 • @Lotna 23:35:22
  " nie wolno jej było się ruszyć z domu bez nakrycia głowy i bez towarzystwa innej kobiety, jeśli nie było męża. Kobieta jest w pełni człowiekiem tak długo, dopóty nie ośmieli się spojrzeć mężczyźnie prosto w oczy i rozmawiać z nim jak z równym, na dodatek bez nakrycia głowy i zwojów materiałów do ziemi. "

  I po co tyle pyskować; to powinna być norma. Czas się przyzwyczajać. A oporne, jeśli nie będą się dostosowywać - otrzymają chłostę. I to się wam należy.
  I widać wyraźnie - jak się tego nie zastosuje, to kobieta ZAWSZE sięgnie po zakazany owoc, a z raju wyrzuca się wszystkich.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:45:23
  Prowokator!:))

  Ale jest na rzeczy.
  Już w tej chwili pod presją islamu, ale również krytyki zbankrutowanego morderczego feminizmu po naszej stronie, dochodzi do odwrotu w kwestii "praw kobiet".
  Ten trend będzie przyspieszał.
  Z jednej strony presji i represja islamska będzie tylko rosła do apogeum, z drugiej strony nastąpi całkowite odrzucenie liberalnych teorii i praktyk.
  Efektem będzie znaczące, żeby nie powiedzieć rażące obniżenie znaczenia kobiet i ich praw.
  Jednak po trzeciej wojnie światowej, nastąpi kolejna zmiana narracji, doktryn, filozofii.
  Jako jedna z przyczyn trzeciej wojny światowej będą uznawani mężczyźni, jako tacy. Biologicznie. Co natychmiast prowadzi do konkluzji, że do tej tragedii by nie doszło, gdyby kobiety rządziły światem.
  Nastąpi ruch odwrotny, gwałtowny spadek znaczenia mężczyzn i ich "praw", a wzrost znaczenia kobiet i ich "nadrzędność", która to tendencja, raz - że będzie miała być karą dla mężczyzn, dwa - zapobiec katastrofie w przyszłości.
 • @Torin 18:27:23
  E tam.
  Do tego czasu ludzie będą z próbówki i kobiety nie będą potrzebne.
  hough
 • @ lorenco, Husky
  Poustawiajmy sprawy tak jak są, czyli tak jak same się przedstawiły.

  Zygmunt Białas i tylko Zygmunt Białas zna szczegóły o tym jak to było (znakomicie) w PRL'u, i nikt nie śmie czegokolwiek z jego „prawd” podważać. Jak się ośmieli, to KONIEC tolerancji. BAN na zawsze.

  Tiamat jest po prostu pionierką z byłego ZSRR, i jak to Radziecka Kobieta pisze groch z kapustą, czyli generalnie głupoty i widzi-mi-się.

  Zdzich rozumie, że KK ma problemy i to duże, m.in. dzięki takim osobnikom jak żydo-Kosiur, Grzegorz Piotrowski, Kiszczak, itp. Grupa Operacyjna „D” do Zadań Dezintegracyjnych Kościoła, obecnie „Wydział Studiów i Analiz”, NIGDY nie zaprzestała swojej działalności!
  Niemniej jednak bezczelne, wyssane z palca, oraz szkalujące uwagi n.t. KK Zdzich nie przepuści (o ile je zauważy).

  A Muzułmanki są tak brzydkie, że Zdzich codziennie dziękuje Bogu za to, że wynalazł burki. :))
 • @Zdzich 04:59:38
  //Tiamat jest po prostu pionierką z byłego ZSRR, i jak to Radziecka Kobieta pisze groch z kapustą, czyli generalnie głupoty i widzi-mi-się.//

  poczekajmy więc na kolejna ekspertyzę dotyczącą kształtu globusa no i oczywiście interesująca nas wszystkich sytuację polityczną na Kajmanach i w.......Kosowie czy Albanii

  //A Muzułmanki są tak brzydkie, że Zdzich codziennie dziękuje Bogu za to, że wynalazł burki. :))//

  Bingo
 • @Husky 06:40:13
  Nie zdziwie sie, kiedy "pani Tiamat" napisze, ze "kapitalisci amerykanscy" splaszczyli globus i przez to podniosl sie poziom rzek. :)
 • @Zdzich 15:58:27
  Powodzie ?
  Tylko co się wtedy stanie z Aborygenami ?
  Następni nachodźcy
  pzdr.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej