Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 5198 komentarzy

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

Czeczenia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Musielibyśmy uwierzyć, że podczas wojen czeczeńskich prowadziliśmy samodzielną politykę zagraniczną. Zróbmy to założenie, że tak.


Cała "pomoc" i sympatia dla Czeczenii wynikała z tego, że "walczą z ruskimi" i to taka była niby "racja stanu", a raczej krótkowzroczność.
Wysocy funkcjonariusze państwa polskiego zakładali rzeczy, absolutnie nie przystające do rzeczywistości, wykazując się całkowitą i niebezpieczną ignorancją.
Im sie wydawało, że Czeczenia i Czeczeni, to taki sam podmiot, jak Polska, Szwecja, Słowenia, czy Japonia.

No więc nie jest. Nie sądzę, aby służby były naiwne, ktoś im kazał, ignorując wiedzę i ostrzeżenia służb. Do zainstalowania mafii czeczeńskiej doszło natychmiast i mam wrażenie, że do dzisiaj mają parasol. Faktycznie charakteryzują się wybitną brutalnością i bezwzględnością.

Natomiast "pokój" w Czeczenii jest iluzoryczny, doszło do zgniłego kompromisu, który bardzo szybko może zostać naruszony poprzez usuniecie jego sygnatariusza. W takich miejscach władcę zmienia się poprzez zabicie poprzedniego, odesłanie go do allaha.

Czeczenia jest pod cichym szariatem, co jest akceptowane przez Rosję. Tez po cichu. Ramzan (po śmierci poprzedniego) udaje absolutnie wiernego Putinowi, twierdząc, że jest to zgodne z islamem, bo Putin rządzi z woli Allaha i jest to jego obowiązkami wobec władcy.
Kadyrow kłamie, wszyscy to wiedzą, a są muzułmanie którzy nie akceptują zgniłego kompromisu. Gdy go zabiją, przypomną, że Putin jest kafirem.
Muzułmanin może wykonywać polecenia/służyć niewiernemu gdy musi bo jest zagrożony, albo gdy to oznacza korzyść dla islamu, ale nie że uznaje jego władzę jako taką. To herezja, o którą po śmierci oskarżą Kadyrowa.
Zgodnie z szariatem, muzułmanin nie powinien wykonywać pracy dla niewiernego, tylko ewentualnie odwrotnie, jeśli w ogóle żyje i jest dihimmi. Czymś w rodzaju niewolnika, ale to nie oznacza dokładnie tego. Dihimmi to podlegli, właściwie tylko chrześcijanie i żydzi, ludy księgi. Niewolnicy nie mają ich praw. Nie mają żadnych, są własnością.

Z tego i innych powodów pokój czeczeński jest iluzoryczny. Wszyscy udają. Putin też udaje, że wierzy, a czeczeńscy rzeźnicy cieszą się nietykalnością nawet w Moskwie, a co dopiero w głębi kraju. Przecież to teraz przyjaciele..

W tzw międzyczasie zmienia się struktura społeczna Rosji jako takiej, rośnie odsetek "kaukazu" i pewne dane podają, że zawartość muzułmanów osiąga już 40% "społeczeństwa" Rosji.

----------------------------------------------------------------
"Koran zastrzega, ze nie ma przymusu religii."
Bzdura.
W Chrześcijaństwie nie ma przymusu religii.
W Islamie tolerowani są tylko innowiercy chrześcijanie i żydzi. Mają zostać wcześniej wspomnianymi dihimmi, podludźmi, mają prawo żyć i zachować swoją wiarę pod warunkiem przestrzegania szariatu, bezwzględnego przestrzegania i wnoszenia stosownych haraczy. Gdy nie przestrzegają, albo są niewypłacalni, bo oddali już wszystko, giną.
Pozostali niewierni muszą przyjąć islam, zostać niewolnikami, albo zginąć.
Tako rzecze Mahomet.
 

Dziękuję za uwagę.

-------------------------------

Notka stanowi opowiedź na niektóre tezy stawiane przez uczesników dyskusji tu:

http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139348,co-sie-dzieje-w-europie-17-07-2017

KOMENTARZE

 • "Koran zastrzega, ze nie ma przymusu religii."
  Nie ma przymusu w religii!…
  Ale…

  Sahih Bukhari (9:83:17) :
  Apostoł Allaha powiedział: “Krew muzułmanina, który wyznaje, że nikt nie ma prawa być czczony tylko Allah i że jestem Jego Posłańcem, nie może być przelana z wyjątkiem trzech przypadków: W przypadku morderstwa, kiedy osoba zamężna popełnia cudzołóstwo oraz gdy ktoś odchodzi od islamu (apostata) i pozostawia muzułmanów.

  Ostatnie zdanie hadisu mówi, że należy zabijać apostatów. To nie ma przymusu?
  Większość ludzi… chce żyć, wiec strach przed śmiercią jest wystarczającym przymusem
 • @Torin
  Piękna notka propagandowa . Daję do polecanych .Niech jasno świeci . Ps .Soros dałby 5* , ja tylko 1*. Pozdrawiam.
 • @Repsol 22:28:40
  Soros nie dałby 5, tylko 1, a stygmatyzacja nieudana drogi Repsolu.
  Przecież nasz Soros, który jest tylko figurantem zabiega o landrynkowy obraz biednych uchodźców muzułmańskich i wszystkie filie łgają jak mogą w tej sprawie, aby przyjmować milionami, jak najszybciej.
 • @Torin 22:47:11
  Nic niestety nie rozumiesz .Przykro mi , myślałem że nie muszę odrabiać z Tobą lekcji logicznego myślenia . Oceń to sam . 1. Saddam Husajn i broń chemiczna ?. 2. Kadafi i Libijski dinar ?. Gdzie jest obecnie 33 tony Libijskiego złota ?. 3. Sudan pięknie podzielony na dwa , przez kogo ?. 4. Irak ilu chrześcijan tam jeszcze dycha i dzięki czyjej pomocy ?. 5. Syria , kto morduje chrześcijan i jaki sojusznik ISS na to pozwala ?. Tematu dalej szkoda rozwijać , nikt nic po tych zastrzykach mainstreamu nie chce zrozumieć . Buksuj dalej w miejscu z Huskim .Pozdrawiam.
 • Bidne ciemniaki...
  Bardzo nas tutaj na jednostce frapuje niewyobrażalna głupota pogan. A żydki i szmatogłowi są wszak ludźmi Księgi i Słowa, czytać umieją. Rozsądniejsi być powinni.

  Jedni na przestrzeni stuleci winni wyrozumieć, że ten cały pedofil Mahomet i ten koran to sztuczny i dziwny kompilat z żydostwa i Naszej prawdziwej religi, pomieszany do niemożliwości i przenicowany dla niepoznaki. Koziojebcy mają wszak swych teologów, ci od lat badają te sprawy, powinni więc się dawno zorientować, że wyznają sztucznie implantowaną religię, pełną zapożyczeń z innych guseł. Bo skoro nawet my, na naszej jednostce, wykapowaliśmy, że islam to sztuczny twór żydków, wykoncypowany przed stuleciami, aby zniszczyć prawdziwą wiarę, to co tam dopiero zawodowe teologi. Też się już z pewnością dawno połapali, ino nic nie mówią.

  A żydki to jeszcze głupsze. Wciąż na mesjasza oczekują. A mesjasza nima. Co gorsza, żaden prorok się od stuleci na Ziemi nie pojawił. Cuda żadne odnotowane nie zostały. Podczas gdy nasi, katoliccy święci miliony nadprzyrodzonych czynów odstawiają, lewitują, językami mówią, choroby nieuleczalne uzdrawiają, NMP co rusz nam się na Chwałę swą manifestuje materialnie, to u żydków posucha. Jahwe ma ich w dupie najwyraźniej, i to już całe dwa milenia. Najgłupszy icek się skapnąć powinien, że fałszywą wiarę obrał i że czas się do nas zapisać.

  Ale oni jednak zatwardziali, i żydki i szmatogłowce. Nasz Pan zatwardziałości serca nie znosi. Głupotę leczy, ale zatwardziałość karze ogniem. Tak się więc z chłopakami zastanawiamy, skąd takie debile innowierce się biorą na świecie.
 • @Pan podporucznik 23:25:37
  Załadujcie z chłopakami amunicję p-panc do waszych Leopardów i jedżcie z Antonim przeprowadzić zimową ofensywę na Moskwę . Przecież Putin temu winien . Pozdrawiam. Ps. : http://polska-zbrojna.pl/home/articleinmagazineshow/19853?t=Wynalezc-proch-od-nowa
 • @Repsol 23:08:34
  To nie ja buksuje w miejscu i mam ograniczony politycznie horyzont.
  To północna synagoga szatana, utuczyła jego południowa armię. Szukasz sporu gdzie go nie ma. I to oni odpowiadają za to, że bramy zostały otwarte i fala się przelewa. Oni i tysiące zdrajców sprzedawczyków. Gówno wali ze wszystkich stron.

  Polska, ani ja, ani Ty, nie zbawimy świata. Nie jestem mesjaszem i nie udam się na wall street zawracać kijkiem Wisłę.
  Moje sprawy to jest tam, gdzie są te paliki geodezyjne wbite z tym słupkiem. Może V4, a to całe trójmorze to już jest za późno na takiego Jagielonka. Myślał indyk o niedzieli.
  Nie dalej!
  Dalej to w sensie przedpola, a nie odpowiedzialności!
  Martwi mnie, że kwarantanna fosy, od morza czarnego, po giblartar przestała działać! Martwi, że obeszli morze czarne.
  Nie zajmuje się bieżąco, kto podniósł armię sudanu! To jest z perspektywy polskiej problem akademicki, bo nie mamy potencjału, aby coś w tej kwestii zmienić. Sprawić, albo zatrzymać. To co mnie nurtuje praktycznie, to jak zatrzymać tą hordę! Jak ją zatrzymać tam gdzie są, skoro już przeszli, we Włoszech, Hiszpanii, na Bałkanach. I to się nie udaje! Uderzają na Rzym, Paryż, Berlin, Londyn, Wiedeń, Sztokholm.
  Jak zaczną napierać na nas z północy, to pewnie według Ciebie będzie oznaczać, że jestem jakimś zwolennikiem polityki antyskandynawskiej, tak?
  I w dupie mam, czy Trampek jest, Alicja w krainie czarów, tudzież słoń w składzie porcelany i go wykończą. Zrobią pieczyste, czy odwrotnie, że to sprytnie podstawiony figurant synagogi szatana.

  Tak, czy tak gówno z tego. Stany zostaną niedługo zneutralizowane, a te ich potworki właśnie zalewają Europę i nikt ich już nie kontroluje, to one kontrolują i rzucają na kolana. I na wschodzie nie jest lepiej, przekonasz się. Jesteśmy coraz bardziej okrążeni. To mnie martwi.

  Zasług w tym naszych nie ma żadnych, że tym razem jesteśmy na końcu, a nie na początku. To wynika z mapy politycznej, gospodarczej, decyzyjnej. Środek niczego istotnego, który zostawiono na później. Najpierw atakują główne ośrodki polityczne i gospodarcze, nie uznając śmiesznych europejskich granic narodowych, czy imperiów które już nie istnieją, w ich rozumieniu. Przecież gdyby istniały to by się nie działo.

  Mainstream, mój drogi z uporem maniaka dalej tą piekielną armię nazywa biednymi dziećmi, uciekającymi przed wojną. W POLSKICH mediach, kontrolowanych przez patriotów, przestano kłamać. I można powiedzieć szerzej w V4. Media służą swoim władcą i to od razu po danym kraju widać kto to jest.

  Sympatia, czy antypatia do Rosji nie ma tu nic wspólnego.
  Osobiście uważam, że Putin się zorientował co się święci i stąd jego zaangażowanie w Syrii, choć mu nie na rękę budżetowo.
  Natomiast konflikt Polski, z Rosją, jest bez sensu. Szkoda szmalu. Forsa wywalona w błoto, w imię polityki osłabiania Rosji. Słabsza Rosja na wschodzie oznacza, że szybciej padnie i Houston mamy problem. I tak mamy, ale lepiej później, niż to jeszcze przyspieszać.
 • @Torin 01:33:46
  Przecież tu tylko idzie o to że tu i na upadlinie ma powstać teren dla ponownego zasiedlenia . Widzisz przez kogo ?.
 • @Repsol 01:41:02
  Jakie TU i na upadlinie? Ta upadlina, to jest żenująco mała i nieważna w porównaniu do wielkiej pustyni TU i nie będzie kim zasiedlać.

  Oni Repsolu tego nie przeżyją. Właściwie żaden, nie tylko israel.
  Parę lat temu widziałem płaczących przerażonych żydów chasydów, tłumaczących że to nie oni tylko odszczepieńcy i oni wiedzą jak to się kończy, błagali żeby ktoś to zatrzymał.
 • @Repsol 22:28:40
  Propagandowe notki to ty promujesz na jedynce.
 • @Torin 01:33:46
  "Uderzają na Rzym, Paryż, Berlin, Londyn, Wiedeń, Sztokholm."

  Szanowny RAM przytoczył w swoim wpisie raport, że 86,6 migrantów we Włoszech to mężczyźni.

  Moim zdaniem mają rację Szanowni Ikalibal, Tiamat, Repsol i Zygmunt Białas, że sprawa jest nakręcana z zewnątrz - "ktoś" "sprytnie" wykorzystuje odmienność kulturową oraz braki w edukacji i wywołuje konflikty żeby napuścić jednych na drugich. Nikt oczywiście nie zaprzeczy istnieniu stref "no-go", ektremizmu wahabickiego (sam nie zaprzeczę swoim doświadczeniom) itd, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie zaprzeczy też istnieniu Ryśka Gutjara, kłamstwa o broni masowego rażenia, debilizmie operacji WTC itd.

  Wniosek jest taki, że rzeczywiście lepiej nie przyjmować migrantów, bo nie wiadomo jak są indoktrynowani, przez kogo i nie dawać pola do popisu złym mocom. Ale jednocześnie nie wolno też zapominać kto jest pra-przyczyną tego bajzlu.

  A ponadto:

  - nie wiem ile może Trump i jego administracja i czego naprawdę chcą.
  - Ivanka nie koniecznie przeszła na "handlową" stronę. Ona może też być tam wtyką swojego ojca. Ale jak jest na pewno to nie wiem...
  - lepiej nie wk...ć Ruskich próbami szarpania za nogawkę

  W każdym bądź razie dzięki za ważny wpis.

  5*

  Gorąco pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej