Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 5198 komentarzy

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

Wnoszę na gorąco

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sprawa Amriego, co dalej

 Państwo Polskie reprezentowane przez prokuraturę i służby polskie powinno przeprowadzić wnikliwe dochodzenie w sprawie:

 

- czy faktycznie, niejaki Amri jest odpowiedzialny za zabicie Łukasza Urbana, czy jest tylko kozłem rozpaczliwie potrzebnym niemieckiej prokuraturze

- czy faktycznie człowiek zlikwidowany w Mediolanie jest Amrim

 

Niezależnie od działań polskiej prokuratury i uważam to za równie ważne, polskie społeczeństwo, obywatele, powinni:

 

 -dokonać zbiórki pieniędzy na nagrodę dla włoskiego obywatela, który go rozpoznał i zaalarmował carabinierii.

- wystosować właściwy wniosek do władz polskich o odznaczenie patrolu carabinierii, który go zlikwidował, niskim odznaczeniem państwowym. Pisząc niskim, mam na myśli trzeciej klasy np orła białego. 

 

Ten zetaw działań, powinien dać wyraźny sygnał, że z Polakami to jest trochę inaczej, niż z resztą idiotów i idiotycznych państw, nawet jeśli nie jesteśmy żadną potęgą, a nasza administracja również pozostawia do życzenia..

 

Pomysł jest opensorse, można kopiować (należy), można nawet przyznawać się do autorstwa, byle to zrobić.

 

 

Kłaniam

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • To nie byli Carabinieri
  tylko patrol Polizia di Stato.

  A swoją drogą nie bardzo rozumiem dlaczego nie wzięli go żywcem?
  To ostatnio stało się regułą, zamachowcy są zabijani na miejscu. Wiadomo, trup nie może zeznawać...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:15:15
  Dobrze Jarku, nie obchodzi o formację. To było dwóch konkretnych januszy pudli, ich mam na myśli. Żywcem bierze się ciężko, gdy koleś wymiata z klamki, ale prawdą jest również, że trup bywa małomówny. Na czym komuś może zależeć, szczególnie jeśli jest na listach współpracowników/agentów BND na przykład.. Lepiej wtedy ciszej nad tą trumną. Społeczeństwo mogłoby nie zrozumieć..
 • @Torin 15:21:39
  // nie obchodzi o formację.//

  Jest jednak pewna różnica. Karabinierzy to formacja wojskowa i dużo lepiej przeszkolona do zachowań w takich sytuacjach. Policjanci to zwykłe krawężniki i noszą pistolety na gumce, żeby nikt im nie ukradł :)

  No ale może mieli rozkaz "sparare a vista"?

  To zabijanie zamachowców daje dużo do myślenia i są to myśli robaczywe, na krawędzi tzw. "teorii spiskowych".

  Wiem z doświadczenia jak wyglądają takie "rutynowe kontrole" w Italii, zwłaszcza w nocy. Pojedynczy napastnik nie ma żadnych szans ale kiedyś bardzo rzadko ginęli w takich incydentach. Zwykle poraniony trafiał do szpitala a potem na przesłuchanie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:35:21
  Jarek chodzi o sygnał i to, żeby nie dać się za nos wodzić sprawdzając czy amri to faktycznie nasz charli. Czego chcesz? Chcesz od naszej dziurawej prokuratury, żeby sprawdziła czy faktycznie janusze-pudle, to były pudle, czy tylko przebierańcy i czy nie dostali rozkazu zlikwidowania amriego/świadka od BND, albo służb włoskich?
  Trochę za dużo chcesz od pana z ziobrem. Skupmy się na wyraźnym sygnale, który nie ma nic wspólnego z kredkami.
 • @Torin
  Zamachowcy są zabijani PO ZOSTAWIENIU dowodów tożsamości, cudownie branych na akcję i cudownie gubionych na miejscu zbrodni, czy tam w używanych przez siebie autach. To jest tak ograny schemat, tak gówniany, że normalnie nudny /z przeproszeniem/.
 • @Torin 15:42:33
  Ja osobiście nie mam żadnych złudzeń.
  To co się dzieje teraz to nic nowego, już lata temu wykorzystywano różnej maści wariatów/psychopatów do szerzenia terroru. Gladio.
  I albo szybko wychodzili na wolność albo ślizgali się na mydle pod prysznicem...
 • @KOSSOBOR 15:48:35
  //To jest tak ograny schemat//

  Mogliby coś nowego wymyślić, nie?
  No ale skoro mają nas za bezrozumne bydło...
 • @KOSSOBOR 15:48:35
  To jest lepiej. Aresztuje się Pakistańczyka, aby go wypuścić, bo na podłodze znaleziono dokumenty tunezyjczyka. Doba, po dobie. Po kolejnej dobie i konstatacji jakie to jest głupie, do mediów puszcze się balonik, że - chyba - studia! daktyloskopiczne, nie pozostawiające wątpliwości oczywiście (70-100h po), potwierdziły, w pytę, odcisków panców amriego w szoferce, co kończy wszelkie wątpliwości i mamy koziołka.

  Tylko droga Kossobor, pisałem przecież, że polska prokuratura powinna się skupić na tym, czy amri to nasz cel, czy niemiecka ściema, prawda?
  A i tak chodzi o przykład.
  Nieprzypadkowe jest nawet to, że na nagrodę dla obywatela włoskiego powinni się zrzucić obywatele polscy, nie płacić państwo polskie (co już jest odpowiedzią na tą kredkową zrzutkę angielską na rodzinę ofiary). Państwo za to powinno nagrodzić odznaczeniem, reprezentantów państwa włoskiego.
  Jeśli wszystkie oficjalne protokoły całego świata, uznaja amriego za odpowiedzialnego za zabicie Łukasza, nie wiem czy powinniśmy być ostatnimi którzy to podważają, naet jeśli mamy rację. Przecież to jeden pies Amrii, czy Mohamed, czy Ahmed. Ważny jest przykład, prawda? A wszyscy twierdzą, że amri..
 • @Torin 16:02:41
  Śmierdzi niemiecką ściemą, zaplanowaną od dawna. Nie wiem, jak z polską prokuraturą, no bo natychmiast po zamachu w Polskim Radiu 24 był przepytywany na okoliczność ekspert za ekspertem polskim. Przy czwartym, który mówił o "samotnym wilku" w zasadzie wszystko stało się jasne. Narracja szła taka z polskiego radia: ciężarówka z Polski, polski kierowca i "samotny wilk", któremu nagle odbiło.

  Dokument terrorysty w aucie i anihilacja faceta w Mediolanie - to podpis służb drukowanymi literami. Prowokacja była dobrze przemyślana i miała złapać kilka srok /politycznych, w tym istotny wątek polski/ za ogon. No rypło się. Dzięki Łukaszowi Urbanowi, jak z tego wychodzi. RiP. Myślał w ostatnich chwilach zapewne, że tylko ratuje tych ludzi na jarmarku, a ZROBIŁ ZNACZNIE WIĘCEJ. Dla nas.

  Nie wierzę w polską prokuraturę co do śledztwa w Niemczech.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:51:30
  Prawda? Nudni są. No i jest internet - na ich nieszczęście.
 • x
  Ten który dał jeden, zwyczajnie mnie nie lubi, czy uważa, że rozwiązaniem jest hurtownia z kredkami?:))
 • @Torin 18:26:22
  A Ty się takimi sprawami przejmujesz?
  NEon to nie "niepoprawna" piaskownica i minusy nic nie znaczą :)

  Ja dałem 5*
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:32:43
  Nie tyle przejmuje, co byłem zainteresowany. Kiedyś grasowali tu jedynkarze, którzy nawet nie czytali tylko strzelali po jeden, więc może to po prostu tradycjonalista:))
  Co do niepopów to udaje mi się pozostać poza tym sporem. Tu są upierdliwcy, tam są upierdliwcy. To niekoniecznie coś znaczy w kwestii portalu.
  Notabene na niepopach nie dostałem jeszcze jedynki, ale pewnie nic straconego, a ogólnie mam minus pierdylion punktów jako bloger i bulion punktów na minus jako komentator. I żyje..:))
  Wynika to nie tyle z tak niskich ocen, tylko łapania punktów ujemnych przy braku aktywności. Dalej mi to nie przeszkadza, a ten system przez Gawriona został przyjęty bodaj na wniosek części społeczności, który był umotywowany zbyt wysoką rangą starych dobrych, którzy zmienili się w niesłusznych złych, a którzy wchodzili tylko po to aby nabroić.
  O ile dobrze tamten kociokwik pamiętam, oczywiście..

  Za pięć dziękuję, naturalnie:)
 • Witam wszystkich
  Gwiazdki> Każdemu w mniejszym lub większym stopniu zależy na gwiazdkach, tak samo jak człowiek lasy jest na pochlebstwa i komplementy, lub gdy przyjemnie mu sie robi, kiedy ktos podziela jego punkt widzenia. Ego ma kazdy - jedni mniejsze, jedni większe.

  Dowody tożsamości> Jesli tuż przed zamachem policja zatrzymała by delikwenta bez papierów, mogliby chcieć go zawieźć na posterunek w celu identyfikacji. To przeszkodziłoby w wykonaniu zamachu. Zapewne lepiej dla zamachowca jest miec przy sobie fałszywe papiery - dzięki którym juz unikał kontroli - nawet prowadząc juz ta ciężarówkę, z ranna lub zabita obok ofiara, do samego końca. Ponadto Isis wzięło za ten zamach odpowiedzialność, potwierdzając ze to ich zamachowiec przeprowadził ten atak.

  Zastrzelony na miejscu> Był najbardziej poszukiwana osoba w EU. Był groźny i uzbrojony, zabił wczesniej 9 osób. Takich ludzi po prostu nie bierze sie żywcem- jesli został zidentyfikowany w miejscu publicznym - poniewaz istnieje zbyt duże ryzyko ze podczas aresztowania delikwent sie np. wysadzi, i wtedy bedzie płacz i lament pt. "czemu go nie zastrzelili, jesli był uzbrojony i groźny?"

  Pod apelem Jokera sie oczywiście podpisuje.
 • @Torin 18:55:50
  Jak sobie przypomnę, że pod moimi tekstami na niepopkach, kiedyś, bywało od 50 do 100 komentarzy :) (do sprawdzenia w archiwum, zresztą Ty też tam byłeś)
  Coś takiego dziś to marzenie :)))

  Tu nie ma Ławeczki, która może sekować niewygodnego komentatora. Nie ma takiej opcji.

  Jak bym mógł dać 10* to bym dał, co się nie robi dla starej gwardii :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:14:35
  Wiesz, tak samo można powiedzieć o neonie (dawniej E.Wedel). Też było po 50-150 głosów i komentarzy. Wiemy dlaczego jest, jak jest. Wzajemne animozje w kulturze rynsztoka, rozgrywki o pozycję i kto komu narobi na głowę, odejścia autorów ciekawych, merytorycznych, poczytnych, w wyniku tej atmosfery oraz ataków czerni. Dochodzą powody makro, ogólny spadek, odwrót od aktywności portalowej dużej grupy wartościowych ludzi, jako drogi nieskutecznej, za to narażającej na ustawiczne utarczki z hordami wspomnianej wcześniej czerni. Do tego w tle żenujące kłótnie o pięć złotych.
  Najpierw była, chyba trzecia wojna ekranowa, potem było coś nazywane "desantem" i wtedy był rozłam na niepopach, w wyniku tego tzw desantu. Tak?
  No i mamy co mamy. A dawno nie byłem u Tomka. Zdrowy? Słyszałem, że poważnie chory był. Ten jego 3ob żyje, czy już sprzedał za 3,75? Biznesmeni..
  Właściwie jest chyba tak, że NE zaliczył dużo większy spadek, niż NP. Jak mówię - pozostaje po za tą wojenką. Skutki były dla mnie oczywiste od początku. Puki wydawało się, że o coś chodzi i mamy wybierać lepsze, zajmowałem stanowisko. Natomiast ta seria ostatnich wojenek jest bez sensu, chyba że komuś zależy po prostu na działaniu na szkodę. Więc nie wchodzę. Mnie nie zależy żeby szkodzić.
  Ty Jarku pewnie to widzisz inaczej, bo się w to zaangażowałeś, były wyzwiska, oskarżenia. Wiem, widziałem, przecież się odzywałem nawet, no ale w drugą stronę to też działa. Też wypowiadasz się negatywnie o NP i "kolegach".
  Mówimy o racjach, prawdach "najmojszych", albo dlaczego mamy takie spadki. No to już omówiliśmy. Rozumiem zostaje prawda "najmojsza" każdym kosztem. To po co potem utyskiwania, że oczywisty koszt się ponosi.
  Nie odbieraj tego personalnie, po prostu z tobą rozmawiam. Wiesz jaka była atmosfera i jaka jest.
  Pozatym powiedz, jak bardzo skręcił z linią NP pomiędzy powiedzmy 2010-17, a jak skręcił NE. To właściwie retoryczne pytanie, jeśli nie chcemy, tu zaraz jakiegoś trolla..
 • @Torin 21:23:39
  //. A dawno nie byłem u Tomka. Zdrowy? Słyszałem, że poważnie chory był.//

  Rozmawiałem z nim, wszystko ok.

  // tak, że NE zaliczył dużo większy spadek, niż NP.//

  No tak. W liczbach bezwzględnych jak się e spada z kilku milionów miesięcznie do kilkunastu tysięcy to faktycznie zjazd. Przerobiłem to i podciągnąłem (swego czasu do ok. 1,6 mln).

  //Ty Jarku pewnie to widzisz inaczej, bo się w to zaangażowałeś, były wyzwiska, oskarżenia.//

  Nic nowego, ciągle są wyzwiska, oszczerstwa, pomówienia, nadużywanie wizerunku itd.
  Tylko, że ja sobie nic z tego nie robię. Powiem więcej, robią mi darmową reklamę:)
  Mam czyste konto i mogę każdemu spojrzeć prosto w oczy. A ci, co mi sikają na nogawki to same anonimy. A jak można walczyć z cieniem?

  //Też wypowiadasz się negatywnie o NP i "kolegach".//

  Dobrze, że dałeś cudzysłów :)))
  O NP nie mogę się teraz wypowiadać pozytywnie z prostego powodu - moje konto jest tam jednym z najstarszych i i jest zablokowane. A rej wodzą jacyś analfabeci z "ławeczki".

  //Nie odbieraj tego personalnie, po prostu z tobą rozmawiam.//

  Ty akurat nie musisz mi tego tłumaczyć :))

  //Pozatym powiedz, jak bardzo skręcił z linią NP pomiędzy powiedzmy 2010-17, a jak skręcił NE. //

  Nie wiem jak skręcił NP, nie moja sprawa.
  NEon? Trzyma fason.
  Oskarżenia o "agenturalność" pro - putinizm są śmieszne. NEon jedynie wyłamuje się z obowiązującego ścieku medialnego. Są tarcia ale każdy może swoje powiedzieć.
  Spróbuj to zrobić u Sakiewicza :))

  A trolle trzeba przeganiać, psują powietrze.
 • Niemiecka telewizja podała,
  że terrorysta był pod ścisłą obserwacją agenta, który dostał się do jego grupy. Były sygnały, że zamierza dokonać jakiegoś zamachu.

  Na co czekali?
 • @Casey 22:56:06
  Problem polega na tym, że "jakiegoś zamachu" chcą dokonać wszystkie grupy. Nie można tak wszystkich aresztować, co z integracją? Pozatym większość tylko deklaruje chęć bez możliwości fizycznych, czyli cool.
  Natomiast w tym konkretnym przypadku, między bajki można włożyć "samotnego wilka". Ten samotny wilk jako instytucja, jest potrzebna pseudoeuropejskim służbom, aby zamykać, wyciszać sprawy i żeby się nikt nie czepiał o całkowitą nieskuteczność przed i po. Pseudoeksperci od rana do wieczora urabiają gapiów instytucją samotnego wilka, wobec którego każda, nawet najlepsza służba jest bezradna. Co kończy dowód jeszcze przed pięćdziesięcioma pięcioma zamachami, czy mówmy wprost - atakami grup dywersyjno-sabotażowych. Bo to jest właściwa nazwa w terminologii wojskowej.
  Pytanie dlaczego płacimy więcej i więcej, ludziom których rzekoma bezradność jest spodziewana i usprawiedliwiona jeszcze zanim dojdzie do sytuacji kryzysowej i nasze psy gończe powinny być spuszczone ze smyczy?
  Po co hodować takiego pudla?

  Osobiście, kynologicznie, mam charta polskiego. To nie jest pudel. Nie żywię pudla.

  PS
  Może jeszcze dodam, że po Kolonii (i kilku innych imprezach w tym czasie), oni się nauczyli, że są ataki które właściwie z powodeniem można wyciszyć i takie, w wypadku których wyciszanie jest nieskuteczne.
  Więc można wyciszyć tysiące pojedyńczych gwałtów, czy może grupowych, ale małych gdzie na raz nie jest więcej jak do dziesięciu ofiar. Można wyciszyć setki w skali pojedyńczego kraju, a nawet tysiące licząc całą europę zabójstw, gdzie kilkaset potrafi przypadać na jedno miasto dotknięte falą "uchodżców", jeśli są pojedyńcze.
  Natomiast trudno zamieść pod dywan setki gwałtów w jeden dzień w jednym miejscu i ciężko ukryć, że ciężarówka TIR w środku miasta dziesiątki ludzi. Więc samego zdarzenia po naukach wynikających z Kolonii, raczej się już nie ukrywa.
  Apropos, która kretynka jest taką hazardzistką, aby się wybrać do kolonii w tym roku na sylwka?:))
  Na dwoje babka wróżyła, albo ta niemra przed wyborami rzuci 5tysięcy funkcjonariuszy na sylwestra i jednocześnie dogada się ze swoimi sponsorami, że w tym roku główną imprezę przeniosą do innego miasta, najlepiej we Francji, albo Ahmedy pogrążą tą szmatę i dopiero w tym roku będzie jubel w Kolonii, albo innym Hamburgerze..
  Szczuka z Senyszyn powinny pojechać. Napewno będą się dobrze bawić.
 • @Torin 00:09:20
  Ahmed coprawda wybredny nie jest, ale pewnie wolałby Bieńkowską. Hmm.. idę na to, ale bierzesz w pakiecie Bieńkowska, Szczuka, Senyszyn, Grodzka i Środa. Dasz radę Ahmed, nie marudź. Najwyżej wcześniej łyknij aviomarin i braweran.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej