Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 5198 komentarzy

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

Rząd PIS jest rządem schyłkowym.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rząd PIS jest rządem schyłkowym. Schyłkowym w rozumieniu schyłku unii europejskiej.

Rząd PIS jest rządem schyłkowym. Schyłkowym w rozumieniu schyłku unii europejskiej.
Nie spodziewałem i nie spodziewam się po nim wiele.
-Zatrzymanie najazdu poza granicami
-Smoleńsk
Pozatym właściwie stagnacja, ktora oznacza, że sytuacja wewnętrzna nie będzie się pogarszać. Ludzie błędnie zakładają często, że "gorzej być nie może". Oczywiście, że może i stagnacja jest już pewnym osiągnięciem.

Oczywiście rząd PIS robi sporo żeby mnie rozczarować i zawieść.
Rząd PIS w warstwie werbalnej wykazuje oburzenie, w związku z coraz bardzie napastliwymi i totalitarnymi nakazami wpuszczenia najazdu.
Jednak werbalnej. Cisną się na usta porównania nieprzystojne odnośnie tego krygowania werbalnego. Może nawet seksistowskie.
Gdyż w warstwie merytorycznej, dla mało uważnego obserwatora ulicy jest oczywiste, że ilość pewnej odmiany humanoidów rośnie może nie gwałtownie, ale konsekwentnie i zauważalnie. W tym tych ostentacyjnych. Oprócz humanoidów, których zdradza karnacja, bądź język, zauważa się coraz częściej pingwinizm i workizm. Stosunkowo rzadko chuścizm. Uważny obserwator jest wstanie oszacować, z którą odmianą troglodytyzmu i semityzmu, mamy do czynienia , już po szyku grupy podczas relokacji i metodzie okutania w stadzie. Czasami spotyka się humanoida z jego polką i jednym, dwoma, młodocianymi mieszańcami. Zazwyczaj w wieku jeszcze szczenięcym, zrobionych w ciągu kilku ostatnich lat, 3-5.
Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że ci humanoidzi nie przyjeżdżają tu na "uchodźcę". Prawdopodobnie mają już wyrobione papiery europejskie w/jako niemiec, belg, holender, francuz, włoch, grek, z Austrii. Bądź weszli w posiadanie samicy z metryką polską.
Oczywiście wobec nich wszystkich "wadze" są całkowicie bezradne. Powtarzam całkowicie. Szczerze mówiąc nie ma nic prostszego na wproszenie się tu, na samice. W krajach skażonych i w dużym stopniu już przejętych, wala się do kilku milionów takich samic, z których większość bardzo chętnie obsłuży starannie humanoida, urodzi mu mieszańca i zostanie jego własnością. Przynajmniej na czas wystarczająco długi, aby zalegalizować swój pobyt. Potem można ją zakopać, odsprzedać następnemu, ewentualnie zwrócić z powrotem dotychczasowemu alfonsowi.

Czasem ona też zarobi i napisze jakąś książkę, bądź udzieli wywiadu: "Byłam kimś tam, było strasznie, ja wcześniej nie wiedziałam, myślałam, że będzie fajowo, teraz jestem ofiarą, dajta panie w czapkę." No i oczywiście, że nie wolno generalizować i islam jest religią pokoju. Obowiązkowo!

Do tego podpełza to od wschodu. Szczególnie południowego wschodu, przez dzikie stepy ukrainy. Czyli w tym przypadku drogą dość tradycyjną dla tych, których Bóg nie pokarał amnezją, tudzież brakiem znajomości historii na poziomie banalnym. To się też będzie wzmagać, wraz z rosnącym re-dziczeniem tamtych terenów, co wydaje się procesem bezalternatywnym. Wskazywałem na to chyba dwa lata temu.
 

Tak jest w chwili obecnej. Ciekawe co zrobi PIS gdy dojdzie do "uchwalenia" tego ULTIMATUM berlińsko-brukselskiego odnośnie kwot narzuconych osiedleńców humanoidalnych i kar za ich nieosiedlenie. Powiedzmy w wyniku "zwycięskich negocjacji", nie po 250 tysi od łba, tylko np 180 tysi! Zaiste sukces negocjacyjny...

Odnoszę wrażenie, że PIS prowadzi podwójną grę. Ustami werbalizuje jak nie chce, ale rękami majty opuszcza. Trudno, nie udało mi się uniknąć tego przykrego porównania. Oczywiście po sprawie, będzie udawać, że PIS nie chciał..
KOD właściwie ucieka do przodu.
PIS ustyma swego prezesa bredzi, że bycie Polski w europie, to bycie w ue. Sprawia wrażenie, jakby przed ue Polska nie była w europie i jeśli nie będzie w ue, to nie będzie w europie i że nigdy, ale to nigdy! Nie wyprowadzi Polski z ue!
Odrzucenie ULTIMATUM berlińsko-brukselskiego w sprawie najazdu humanoidów, oznacza opuszczenie UE, albo skazanie Polaków, na drakońskie postępowanie komorników berlińskich w Polsce.

Nie da się odrzucić ULTIMATUM, nie zapłacić wielomiliardowego HARACZU berlinowi i pozostać w ue. Nie da się. Niejaki, skądinąd inteligentny, a z pewnością cwany, pan Kaczyński musi to wiedzieć..
Więc albo wpuści humanoidów, albo zapłaci w naszym imieniu miliardy, albo wyjdzie z ue.
No ale dopiero co powiedział, że nie wyjdzie... Stanowczo to powiedział!

Jedynym rozwiązaniem byłoby granie na czas. Trzeba by ugrać rok, dwa lata. Może trzy, max.
No tak, tylko tamci zdrajcy w berlinie, paryżu, londynie, waszyngtonie, brukseli, to wiedzą, więc nie dadzą panu Kaczyńskiemu pograć dwa lata, w środku pola. Stąd te bardzo natarczywe zagrywki brukselskie. ultymatywne. Oni wiedzą, że za dwa lata już nie ugrają robra, więc to musi być szybko, najlepiej od razu!
Dlatego KOD "protestuje i marszuje" przeciwko wyprowadzaniu Polski z ue, niezależnie od tego co mówi pan Kaczyński!:))))
Nieważne co MÓWI pan Kaczyński, ważne co ZROBI pan Kaczyński!

W wypadku zatwierdzenia tego chorego ultimatum i nieprzyjęcia przez Polskę humanoidów w paczkach/pęczkach (wyselekcjonowane sadzonki przez mosad i berlin), komornik brukselski zgłosi się po miliardy z bankowym tytułem egzekucyjnym. Jeśli Polska uporczywie będzie odmawiać zaspokojenia roszczeń komornika, komornik siądzie na "dopłatach" i "funduszach". Polska odpowie pomniejszeniem składek, o zrabowane kwoty. To zaowocuje dalszą eskalacją, prawdopodobnie "zawieszeniem szengen" z Polską, kłopot komunikacyjny dla części Polaków i utrudnieniami w "wolnym handlu", czyli powrót ceł, a właściwie po prostu początek zażartej wojny ekonomicznej, w której poniesiemy ciężkie straty.
Ciekawe, czy dalej pan Kaczyński wtedy będzie w ue, a jeśli nie to czy Polska zacznie leżeć w Australii?

Kaczyński udaje, że nie wie. Nie widzi. Natomiast ten kijek, alimenciarz z kitkiem, patrz, wie i nelsonika Szydło, żeby się nie szarpała przy ubogacaniu, zakłada!
No i co zrobi Kaczyński.. no co? Będzie bronił swojej kobiety i Polski, czy nie? Poniesie odpowiedzialność, gdy się na niego rzucą wszystkie siły postępu wewnętrznego i zewnętrznego? Hmm?
Czarno widzę..

Smoleńsk, Antek, jastrzębioza amerykańska. Oczywiście, że Antek nas wpierdoli w wojnę z Rosją, byle wygrał debil. Już trudno! Bez sensu, ale trudno, niech wygra. Gówno z tego będziemy mieli, za wodą sie ucieszą. Kto za to zapłaci? Pan, pani, bo Antek chce ruskim boczków przypalić. Niech pamięta, że zwycięskiemu Antkowi darować możemy, przegranego...oddamy Moskwie? Ciekawe co Antku wtedy zrobią na kremlu..oj pasy będą darli..

W sprawach gospodarczych niestety sprawdzają się prognozy, że PIS to również biurokratyczno-lewacki twór.
Dlaczego ja, umiarkowany zwolennik, wyborca PISu tak mówię? No to proste jest! Ten cały program 500+ jest według najlepszych lewackich wzorców przecież. W sytuacji niemal katastrofy gospodarczej, gdzie wiadomo: przedewszystkim gospodarka głupcze, rząd przypieprza ciężkie obciążenie budżetowe. Do dzieci będzie teraz dopłacał! I to kwotą nie małą.
Nie ma czegoś takiego:"Pieniądze są w budżecie". Takie coś nie istnieje! Budżet, ani skarb państwa to nie jest stoliczku nakryj się, czy że nie ważne ile z tej piwniczki weźmiesz i tak tam będzie. Nie.
Pozatym prawdopodobnie ich tam nie ma. Nic nie słyszałem, aby zaszła jakaś fenomenalna reforma, w wyniku której, nie mamy deficytu budżetowego. Krótko mówiąc: dalej lecimy na kredyt. No i w tej sytuacji robi się pińcet plus, które w dodatku obejmuje humanoidy. No to już jest absurd total, bo skoro powołuje się ten "socjal" aby zwiększyć POLSKĄ dzietność, to humanoidowi przysługiwać nie powinien w sposób oczywisty. (Szczególnie w sytuacji świadomości najazdu barbarzyńców). W taki sposób humanoidy dorabiają się hacjend w albionie nie przepracowując dnia. Szczerze mówiąc bez znajomości języka nawet. Wystarczy że samica/samice, pączkują co rok mniej więcej. To ich główne zajęcie, i niewierni muszą dać jizję. ;p No to gratuluje ustawki.

Tu objawia się jeszcze jedno zjawisko. Niespecjalnie rozumiem dlaczego ja, on, ona, ono, mamy płacić za urodzenie, wyhodowanie i edukację obywatela anglii, niemiec, czy francy. Tego problemu by nie było, gdyby emigracja była naturalną migracją w rozsądnej skali, ale tak nie jest.
Na razie wykształciliśmy lepiej, czy ostatnio coraz gorzej, zgodnie z dyrektywami, ok 6mln ich obywateli. Teraz, z budżetu mam finansować ich produkcję? Coś tu się nie zgadza.. Taki obywatel anglii, zrobiony i kształcony w bezpłatnej szkole w Polsce, powinien oddać te 500+ i koszty kształcenia, wtedy będziemy rozliczeni i może pluć na Polskę. Ewentualnie może oddać, ahmed z rządu angielskiego i niech nie narzeka, bo normalnie musiałby jeszcze zapłacić za towar od kilograma, tu ma gratis. Jest do przodu, a pamiętać trzeba, że duża część to jałówki, z cieczką. Ahmed, nie narzekaj, proszę cię - płać!

Więc pozostaje nierozwiązany problem przyczyn exodusu (podła gospodarka, upadek moralny), brama dalej na oścież, ale teraz my Polacy, będziemy dopłacać do ich produkcji. Stać nas najwyraźniej. Mnie nie, ale pewnie jestem w mniejszości. Po prostu mnie nie stać, innych Polaków stać.
Do tego oczywiście trzeba dodać koszty obsługi tego programu. Biurwy, biurwy, biurwy...przecież konieczne, nie? Jest program budżetowy, są biurwy. Logiczne.
Czy to oznacza, że jakoś specjalnie złorzecze na to całe 500+? Nie!:)))
Są niestety problemy poważniejsze, chodzi o to co napisałem wyżej:
"W sprawach gospodarczych niestety sprawdzają się prognozy, że PIS to również biurokratyczno-lewacki twór. "
Chciałbym tu uniknąć jakiejś klasycznej, głupawej napieprzanki przeciwników i zwolenników PIS. Oceniam po prostu zagranie i tak mi się jawi. Gdyby wyeliminować możliwość korzystania z tego bonusu, niepolaków i stworzyć warunki, aby szczególnie młodzi ludzie w tej masie, nie opuszczali terytorium, wyglądałoby to lepiej. Jednak i tak koń, jaki jest każdy widzi: kosić podatki, aby potem biurwy coś "dawały" z łaski. Bo dobre panisko, to biurwa coś da - dobrze rządzi. Przyznacie?
Oczywiście przeciwnicy przyznają, zwolennicy pokryją się pianą... no ta..

Wspomnieliśmy wcześniej deficyt. Miejmy świadomość, że za chwilę mogą nam przypieprzyć procent na kredycie, jak na frankach i PIS weźmie ten kredyt!!! No przecież musi. Jak się ma "deficyt" to trzeba go "finansować". Czyli lecimy na kredycie we franku panie i panowie, a jak Jaro nie odwróci głowy, gdy będą Szydło przewracać do ubogacenia, to mu dopiero pokażą ratingi, kurs złotego, procenta, natychmiastową wymagalność, jabłka, wieprzowinę, meble i montownie silników meserszmita!
Ale, ale.. przecież wiedzieliśmy to wcześniej, nie? Wiedzieliśmy, że jeśli Jaro nie będzie pokornie wykonywał, to zastosują środki dyscyplinujące? Wiedziałem i pisałem o tym. Cudu urodzaju nie będzie.
To jest moment na takie coś, jak pińcet obciążające budżet? Hmm.
A będzie tego więcej. Skąd antek weźmie? Z kredytu! No tak..! Ale głupi jestem! Przecież jak się bierze od amerykanów czołga, to się płaci kredytem!:))) Tak, tak..

Ustawa "rolna". No szewska pasja. Tak mogę to skomentować. Jakim Falandyszem trzeba być, aby nazywać "ratowaniem polskiej ziemi", ustawę, która czyni z rolnika, chłopa feudalnego (ze względu na przyspawanie do wskazań GPS) oraz Polaka nie rolnika, ustawia na końcu kolejki po polska ziemię, z całkowitym pominięciem zasad gospodarki kapitalistycznej? Trzeba być, albo PSLem, albo PISem.
Uważam, że to nie jest przypadek, zrobiono to z premedytacją.

Ostatecznie dojeżdżamy do trybunału. Nie wiem dlaczego niedemokratycznym jest bezprawne usuniecie jednej sitwy, przez drugą. No i dlaczego miałoby to szkodzić Polsce.
Oni tak robią. Taki Szulc, gdy mówi, że coś szkodzi europie, to ma na myśli "mnie i moim mocodawcom", jak kitek, schetino, albo swetru mówią: "Polsce", to mają to samo na myśli co Szulc: "Nam i naszym mocodawcom".
Więc to i tak zmierza do destabilizacji i konfrontacji, majdana i potem dyktatury. Dyktatura będzie oczywiście "ocalenia narodowego". Jak zawsze. W zasadzie nie będę przeciwny. W Polsce dyktatury wychodzą dość dobrze, natomiast w dyktaturze nie ma demokracji. Skutkuje to tym, że jest winny. Dyktatura nie może powiedzieć winnych nie ustalono, czy że to sejm w poprzedniej kadencji, nie my. Będzie potem wiadomo kogo wieszać, no i powieszą...
 

KOMENTARZE

 • cześć Torin...
  siarczyście napisane...no i kurwa trafne jak cholera...trzeba się modlić o mądrość dla samic, ale nie wiem, czy co to da...

  nadzieja w tym, że te brodziate wcześniej skończą Teutonów...ja mam wielką nadzieję:)))pozdr
 • Są też dobre wieści...
  Niemiec kaput, za dwie dekady kalifat tam u siebie zaprowadzą i wróg nasz odwiezny sam się zlikwiduje poprzez samozakoziojebczenie.
  Toż to z tego się cieszyć trzeba, panie Torin. Opatrzność nam najwyraźniej sprzyja.

  Oby jeszcze na ruskich też jaka franca spadła, to już całkiem dobrze będzie i Ojczyzna nasza bez wrażych sąsiadów się podźwignie.

  A Kaczor najpewniej jak Honeckerowa skończy, która to wczoraj właśnie wzięła i umarła. A wcześniej we wstydzie na Ameryce Południowej po dżungli się przed ludźmi ukrywała. Teraz ją tam kanibale w niepoświęconej ziemi pochowali.
 • @Autor
  Nooo, jest jeszcze przymusowe szczepienie stada, poprawiona i ulepszona ustawa 1066, przymus płacenia za telewizję i - ostatnio - Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego, aktualnie zwanego dla niepoznaki - Narodowym.
  Kwestia ziemi - to łajdactwo.
 • Autor
  Przyjechalem z Anglikiem do Polski.Ten sie rozglada i mowi-widze ze sie rozwijacie:macie drogi,stadiony,lotniska itp.Ja na to ze to na kredyt.A on ze dobrze wam idzie bo nawet kredyt dostajecie i macie na splate odsetek i rat kredytu.
 • Witam Państwa
  tryb, napisane jest po prostu bez ozdobników. Bez zacieniowywania, bez lewackiej propagandy i narracji oraz bez serialozy umysłowej (od ogłupiających seriali tv)
  Podobno to romantyczne jest. No nie wiem.. mam inne pojęcie romantyzmu. Panienki powinny pozbyć się wreszcie złudzeń, że oni je widzą jakoś inaczej. To jest tylko technologia nawijania makaronu na uszy, która trwa do czasu. Gdy się o nią "stara" z jakiegoś powodu np chce sobie ją wziąć za darmo (szkoda mu pieniędzy (kupować drewno w lesie)). Jeśli ją kupił, no to sobie gitary tym nie zaprząta od początku. Zreszta słyszałem, że oni się w tym profesjonalnie szkolą. Tzn w tym makaronie, czasem tylko tracą cierpliwość, albo im się nie chce, to się ich romantyzm kończy w ogóle w sekundę.
  Oczywiście, że Teutony są skończone, zaraz zresztą odpowiem p ppor, no i co Ci za nadzieja z tego wynika?

  Panie poruczniku szanowny!:)
  Niemiec kaput - nie za dwie dekady - kalifat. Całkiem kaput wcześniej. Martwy, trup. Ostatnie niemce w muzeum będą. Niebawem.
  I na Ruskich też padnie tak jak się p ppor domaga. Po czym stanie pan w obliczu stu, dwustu milionów zaprawionych morderców, gdzie bez zachowania kwarantanny będziesz pan miał ich 5-10mln za plecami!
  My już o tym gawędziliśmy przecież. Owszem może się wtedy nasza Ojczyzna podźwignąć, ale będzie potrzebować cudu Bożego, aby losu nieszczęsnych nie podzielić. Ewentualnie gniewu Bożego...
  Bo siłami własnymi, może pan zapomnieć...

  Kossobor, szczepienia w ciągu kilku lat się pewnie skończą. Szczególnie te najbardziej barbarzyńskie. Wcześniej tez był przymus płacenia za telewizję. Mam nadzieje, że nie każą nam płacić za telewizję, gdy już jej nie będzie;p
  W kontekście nowego "super ministerstwa" które ma nas chronić podobno przed terrorystami, z pod jej wymogów powinni być wyłączeni Polacy. Polacy nie stanowią zagrożenia terrorystycznego. Nie widzę np powodu rejestrowania telefonu przez Polaka. Za to muzułmanin to co innego. Zdecydowanie powinna go obejmować ustawa antyterrorystyczna. Podobnie z innymi regulacjami dotyczącymi bezpieczeństwa i przeciwdziałania terroryzmowi. Nie ma absolutnie żadnych przesłanek, aby ograniczać prawa obywatelskie i wolność chrześcijanom. Te restrykcje powinny być skierowane przeciwko tym, którzy to zagrożenie generują jako zbiór, nie zbioru ich ofiar.
  Proste nie?
  To dlaczego nikt tego nie zablokuje??????????????????????????
  Aaaa, doktryna szoku, doktryna strachu...
  Polak nie będzie mógł być anonimowy i będzie permanentnie inwigilowany, natomiast terroryści miłujący pokój będą komunikować się przez twitera. Dowiemy się o tym po fakcie wysadzenia czegoś nowego.
 • @mac 10:39:25
  To ten anglik nie miał zdolności kredytowej? To mu pewnie sponsorowałeś wycieczkę, podczas której konfrontował wpojone wyobrażenie wozu drabiniastego i sraczyka z desek z 1862, z XXI wiekiem?
  Zapewne jakbyś go zapytał o wrzesień, to powiedziałby, że Polacy szablami walczyli z czołgami, a gdybyś zapytał gdzie tą bzdurę słyszał, to by odpowiedział, że nie pamięta..
 • @KOSSOBOR 10:05:03
  W kwestii ziemi to mi się geronimo zapowiada.:))
  Nie martyrologizuje tego. Będzie co ma być, ale ani nas nie wyburzą spychaczem, ani do pierdla nie zamkną. Mało prawdopodobne, żeby też głodem wzięli. Odciąć mogą próbować.
  Tzn ostatecznie wyburzą - tak, ale to będą musieli coś większego przytaszczyć. Chociaż moździerz, albo jakieś działko.
  Będzie co ma być, pewnie w telewizji będzie, że jesteśmy terroryści, a gdyby lud głupi nie kupił to sekta:))
  Będą musieli jakoś szmatę na kiju wykadrować. Poradzą sobie. Teraz na kompie można stworzyć każdą telewizyjną rzeczywistość.
 • @Torin 11:10:55
  Tak. Ziemia w końcowym bilansie jest najważniejsza.
 • @Torin 10:53:53
  //no i co Ci za nadzieja z tego wynika?//

  gdzie nadzieja wynika? Ano wynika, że z beduinami sobie poradzimy...jestem tego pewien, bo Polak kreatywny jest, wiesz świńskie ratki-wunderwaffe:)))))

  http://www.niam.pl/rimages/crop/600/450/files/images/PRODUCT/BACKUP/nogi_wieprzowe.jpg
 • @Torin 11:01:35
  Niekiedy musze stracic duzo czasu aby zalapac sposob myslenia czesci osob.Podobna jest rozmowa z samicami z Polski-niektore nawet pytaja mnie o rade czy brac slub z arabusem-wyjasnienie ze w kraju arabskim jest po prostu trudniejsze pozyskanie samicy(uzgodnienia rodzinne i kontrakty malzenskie) jakos specjalnie do nich nie trafia-bo zawsze moge sie rozwiesc.
 • @Torin 11:01:35
  mojego syna w Anglii pytali się, czy mamy w domu prąd i telewizor:))

  jak im syn pokazał zdjęcia że nie tylko prąd i telewizor, to nagle przyszła ich ochota przyjechać do Polski :)))...tak naprawdę przeciętny anglik żyje w slamsach (domy szkieletówki+ trochę tektury z gipsem) bardzo drogich slamsach i myśli , że żyje w pępku świata...to tak jak z Białorusią, się okazuje, ze na Białorusi żyją lepiej niż niektórzy z warszafki :)))
 • @mac 11:43:39
  I co, gdy się dowiadują, że nie mogą rozwieść się nigdy, a on może poprzez wypowiedzenie: Nie jesteś już moją żoną?:)
  Muszą jakoś to przełknąć zanim wspomnisz o wielu (dowolnych) "partnerkach przygodnych", wielożeństwie, że jej dzieci są własnością samca, posłuszeństwie w rozumieniu psim, a jej "partnerzy przygodni" będą dobierani wyłącznie przez niego, najprawdopodobniej niedługo przed rozwodem z jego strony.
  Nie wspominając o 90% szansie regularnych wpierdoli i przymuszenia do przejścia na islam, o ile wcześniej nie da się makaronem i na romantyzm, no i niestety niepomijalnym ryzyku zejścia. Szczególnie w razie problemu z posłuszeństwem, bądź jego honorem.

  Hmm. Pełen romantyzm! Żal się nie zakochać. Szkoda, że tak mało Polaków jest równie męskich... Tzn są, ale traf na takiego! same papcie..
 • Jest Power!
  Ale Pan przywalił! Zupełnie jak w fachowym komencie sportowym, walka teamów o super puchar, broń dowolna.
  A że teraz players z różnych nacji, to już każdy widz oczywiście wie. Wiadomo, w takim Realu Madryt czy nawet w Wiśle Kraków, to różne narody mają swoich fighterów.
  Ciekawe też komentarze u sąsiadki, K. Trzcińskiej z prawej strony pańskiego posta „ Żydzi muszą opuścic Polskę „ .
  Ktoś tam wrzucił ciekawy filmik :

  https://youtu.be/d7GoQio5eQo

  poza tym można się w komentarzu Pana Kula Lis dowiedzieć pochodzenia pewnego magicznego słowa...


  Pozdrowił;)
 • "Strach przed lampartem jest jego siłą"
  Panie Torin, pan się najzwyczajniej boisz. To wcale nie grzech, to najzupełniej normalne. My, kadrowcy, z lękiem u żołnierza mamy regularnie do czynienia. Jesteśmy w te klocki przeszkoleni, posiadamy doświadczenie i mamy nawet specjalne certyfikaty, niektóre nawet wystawione po angielsku i z obcymi pieczątkami.

  Lęk przed lampartem jest więc rzeczą naturalną. Ale lęk przed kozą? Nie, panie Torin. W pańskim wypadku nawet doświadczenie liniowe nie pomoże, tu każdy oficer musi wybuchnąć zdrowym śmiechem.

  Toć myśmy na Ojczyźnie naszej od setek lat pod bokiem Wielkiej Ordy kraj nasz budowali. I kozich synów regularnie się z granic Najjaśniejszej wypierało, gdy za bardzo w szkodŁ leźli. Rzadko kiedy mniej niż seta na jednego naszego praszczura przypadała, ale dziadowie nasi sobie przecież poradzili. Szlachta nasza i arystokracja, jeśli co warta, to wtedy właśnie swoje zasługi dla kraju zdobywała. A pan się tych marnych 10 milionów brudasów obawiasz. Czyś pan aby nie żyd, panie Torin?
 • Nic nie jest takie, na jakie wygląda.
  Europa nie przetrwa.Z każdej strony kataklizm na własne życzenie. 1.Systematyczne prowokacje w stosunku do mocarstwa nuklearnego.Prędzej czy później doprowadzi do wojny.Rosja użyje broni jądrowej.Zabawa w wojnę konwencjonalną jest dla Rosji bez jakiegokolwiek sensu. 2.Bez znaczenia rezultat wojny z Rosją.Islam przejmie Europę.Wojna może jedynie przyśpieszyć siłowe przejęcie władzy przez islamistów.Europejczycy z Zachodu nie nadają się już do zarządzania Europą.Są bez wizji i perspektyw.Powstający kalifat europejski będzie zmuszony dogadać się z Rosją. 3.Biała rasa skończyła możliwości własnej egzystencji.Na każdym polu muzułmanie, zdobywają pierwszeństwo. 4.Polskę spotka los podobny do krajów Europy Zachodniej.Rusofobia zamknęła Polsce granicę z Rosją, nie jesteśmy partnerem ale wrogiem
 • CZAS NA POLSKĄ "USTAWĘ O ZAGRANICZNYCH AGENTACH"
  .
  KOD rozmawia "z różnymi organizacjami ze świata", ... które chcą dawać pieniądze. - Państwo Polskie powinno wiedzieć, i kontrolować, kto finansuje "zagranicznych agentów" lobbujących w polskiej polityce, w sprawach niekoniecznie dobrych dla Polski.

  >> http://ziut.neon24.pl/post/131508,czas-na-polska-ustawe-o-zagranicznych-agentach

  05.05.2016 / Dziennik.pl: "Niedługo będziemy gotowi, żeby przyjmować pieniądze ze świata.Jeśli jedno państwo chce się wyłamywać, to nic dziwnego, że inni członkowie wspólnoty chcą wspierać powrót na ścieżkę, która jest uznawana za właściwą." - mówi Mateusz Kijowski w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

  Na pytanie czy Kijowski rozmawia na ten temat z bogatymi biznesmenami, odpowiedział on, że: "Nie, to nie są żadni bogaci panowie, tylko organizacje zajmujące się demokracją i społeczeństwem obywatelskim."

  Warto jednak zauważyć, że jednym z czołowych "filantropów w tej dziedzinie" jest George Soros. - Wraca więc sprawa finansowania KOD-u
 • @Pan podporucznik 14:50:52
  100-200 nie 10, z jakiegoś powodu forpocztę, z siłami głównymi mylisz oficerze, a i to odliczam stany niemobilizacyjne, straty do tego czasu z przyczyn różnych. Czasem niebojowych, duże i zignorowanie sił do których należysz Wasze. Sto-dwieście milionów, nie dziesięć.

  Choć Waść prężny i energiczny, to sprawiasz wrażenie, w wypowiedziach, oficera dojrzałego. Czyżbym się pomylił i mleko pod nosem?
  Dziadowie nasi prowadzili walki ze zmiennym szczęściem, ale Bóg dał, ojczyznę obronili, choć cena często wysoka była. Ilu mężów wielkich, dzielnych, a mądrych i dobrych padło, siłaby opowiadać. Łącznie z hetmanami i Królewską Osobą.
  Więc twój śmiech podporuczniku jest cokolwiek sztubacki, obyś tak stawał później, jak teraz się śmiejesz. Przelicznik jakościowy również nie ten co kiedyś. Może być tak, że ledwie 1:1, 2:1 na naszą korzyść w jakości będzie (nie jak kiedyś 40:1), do tego w obronie może 3:1 5:1 i to będzie dobrze wszystko, a jak skontrować i czym. Gorzej jak roześmiani gówniarze 1:2 chwycą, a warunki obrony i niedouczenie polskiej sztuki wojskowej, nie uzyska stosunku 2:1 w obronie. Łacno się tak stać może w obliczu braków oczywistych dla każdego kmiecia i obecności piątej kolumny na tyłach (5-10mln). I wam ten wybuch śmiechu, poruczniku, z twarzy zetrze, ale przeprosić i nie będzie już jak.
  Wielu oficerów i to wyższej rangi, nie takie jasełka nad malarzem pokojowym, jeszcze w sierpniu, uprawiało i obrażali roztropnych kolegów. Potem gdy "nieudało" się w sposób oczywisty dla przedszkolaka, jakoś ich do przepraszania nie było.
  Zasiedlili stalagi, poszli na obczyznę, bądź ziemia ich przykryła. Nie mam ochoty oglądać powtórki x1000, tylko wyjścia mogę nie mieć. Jednak póki czas, ostrzegam, przestrzegam i o niezbędnych opatrzeniach stale przypominam. Waść to za strach przed kozłem poczytujesz.. Co mi po satysfakcji potem, ze rację miałem, a młodzieniec człeka dawno dorosłego obrażał? Niewiele. Może chociaż Hubalem potem będziesz, razem ze swoim Soroką konfidentem?:)) To Ci wybaczę..:))

  Tak nawiasem, lampart Cię zeźre, czy się go będziesz bał, czy nie. Może mu się conajwyżej nie chcieć i to dalej nie zależy od ciebie. Natomiast jak masz fuzję i nie masz oka kaprawego, to dalej nie ma znaczenia czy się go boisz, czy nie. Skórą przed kominkiem będziesz się chwalił, z pewnością dzielnie.
  Podobnie z szarańczą. Albo masz środki na insekty, albo Cię zeźrą. I co, też będziesz krotochwile o strachu przed świerszczami opowiadał? Konopnicka się kłania, o niejakim Stefku, panie ppor...
 • Artykul pierwsza klasa.Maja niektorzy talent.
  Niczego nie mozna sie przyczepic.
 • @staszek kieliszek 00:27:49
  Żydolewacka, pedalska, zboczona JEWUE to plan, trzeba oddzielić się od tego planu !! - https://www.youtube.com/watch?v=vV40LNorOOs Polacy!!! Jesteśmy w przededniu końca żydolewackiego eurokołchozu!!! Nawet ślepy widzi, że żydokomuniści-komisarze eurokołchoźniani pragną z Europy uczynić komunistyczny obóz koncentracyjny!!! Proszę obejrzeć film o prawdziwym założycielu żydolewackiego eurokołchozu Altiero Spinelli i o jego manifeście, który jest fundamentem żydolewackiego eurokołchozu: https://www.youtube.com/watch?v=kPLi3Y_ySCw .
  Realnym ratunkiem dla nas, mam nadzieję, że nie jedynym jest organizacja razem z krajami środkowej Europy, bliskimi nam pod względem wartości, mentalności i przekonań, jak Węgry, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Bułgaria, Rumunia, wspólnoty państw środkowej Europy, która przeciwstawi się z zachodu zalewowi komunistów, lewaków zachodnich a ze wschodu bolszewii kacapskiej no i oczywiście islamowi. Oczywiście sami nie damy rady i musimy bezwzględnie wstąpić w ścisły sojusz z USA, zwłaszcza, że prawdopodobnie następnym Prezydentem Ameryki będzie Człowiek określany, jako nacjonalista amerykański!!! I bardzo dobrze, bo tylko nacjonalista zrozumie nasze położenie i obawy przed pedalsko-lewacko-pedofilską unifikacją żydolewackiego eurokołchozu!!! Anglia już to zrozumiała i nie chce czekać na zalew islamskiej swołoczy z fałszywymi tureckimi paszportami po zniesieniu wiz do żydolewackiego eurokołchozu dla Turków. Anglia to nasz drugi po Ameryce, silny sojusznik!!! Musimy szczelnie zamknąć nasze granice przed zalewem obcej, wrogiej, barbarzyńskiej hołoty!!! Nie możemy dać się powyrzynać dla uciechy zachodnich komunistów, którym mózgi pozjadała żydolewacka, barbarzyńska, szatańska utopia!!! Oni są opętani i nic tego nie zmieni!!! Musimy się bronić!!!
 • @Torin 17:14:59
  Pańska arytmetyka jakoś nas nie przekonuje. Po pierwsze, w warunkach bojowych liczby inaczej się zachowują. Geometria Euklidesa oraz zbiory liczb czasem się kurczą, czasem rozszerzają, tracą swoje właściwości.

  Po drugie, każdy żołnierz wie, że lepiej walczyć z rozpoznanym wrogiem, a takim jest koziojebcza horda. Znamy ich bowiem od czasów gonitw po Dzikich Polach i umiemy sobie z nimi radzić. Podczas gdy anonimowa żydokomuna, o której wiadomo tylko, że na Berlinie siedzi, jako wróg bezpośredni całkiem jest nieobliczalna.

  My, oficerowie zawodnicy, wolimy po prostu, gdy w hybrydowej wojnie część fizyczna wojny, namacalna, bierze górę i gdy widać normalnie wroga i można Tatarzyna złapać i się weń wcelować. Do tej pory zmagaliśmy się bowiem z jakimiś bliżej nieokreślonymi chimerami, propagandowymi podjazdami, fałszowaniem historii i polityki, machlojami gospodarczymi, NWO czy ch.w.c. A teraz mamy konkretnego wroga, koziojebczy on, ale zawsze normalny, namacalny wróg do odstrzału.

  Przed kozią inwazją nasza Ojczyzna była w sytuacji więźnia, którego do Auszwica w bydlęcym wagonie transportują. Razem z nami na podłodze wagonu zalegały i srały pod siebie inne nacje, wtrącone tam przez reżimowych gestapowców z Chujni Jewropejskiej: Czesi, Słowacy, Węgrzy...I tak żeśmy se jechali, smród z kominów już wyraźnie w powietrzu czuć było, lada dzień mogli pociąg nasz na docelową rampę wtoczyć i nas na posortowanie wygruzić. Niektórzy z nas zdążyli połknąć medaliki i obrączki, niektórzy wyskoczyli z wagonu i dali w długą przez obce pola i lasy, choć wiadomo było, że wszędzie ta sama rzydokomuna nastała i prędzej czy późnie i tak ich wytropią.

  Àle cud się zdarzył, bo pociąg się wykoleił. W dodatku tory ukradli, pewnie to nawet nasi sprytni rodacy na złom opylili. W tej systuacji do celu podróży naszej nie dojedziemy, co nas zresztą wcale nie martwi. Pan za to biadolisz jak niewiasta, że taka katastrofa to niebeśpieczna jest i że zara cuś strasznego na pewno się wydarzy. Nie, panie Torin, każda katastrofa jest pożądana na drodze do Auszwica i cieszyć się trzeba, że syf cholerą doało się podleczyć, czy tam może odwrotnie.
 • @Torin, 07.05.2016 17:14:59
  "Natomiast jak masz fuzję i nie masz oka kaprawego, to dalej nie ma znaczenia czy się go boisz, czy nie."

  Otóż ma.
  Strach powoduje drżenie ręki.
  Co komu po fuzji, która miast między ślepia, trafia w bruk?

  Jak nas uczy Sienkiewicz, Staś Tarkowski nie trafiłby w porywaczy, gdyby się bał lwa, strzelby i ich samych. Tak więc zwalczenie strachu (to dla mężczyzn) lub choćby jego opanowanie (to dla całej reszty) to pierwszy krok do podmiotowości. Bez tego ani rusz.

  W kwestii imigrantów nie jesteśmy sami. Jest z nami cała Europa Środkowa i Południowa, co prawda na nas, Polakach, największa odpowiedzialność spoczywa, jako kraju największym i obok Węgrów i Czechów (ale ich niewiele) najdłuższą tradycją państwowości się szczycącym, więc wspólne rozwiązania trzeba podjąć.

  Jednolitego stanowiska całej Europy Środkowej nawet tak elastyczny lis, jak Tusk, nie przełknie i Stara Europa będzie się musiała doń zastosować.

  /A horrendalne kary za nieprzyjęcie to tylko propaganda... bądźmy dorośli. Europa Zachodnia sama na siebie pętlę nałożyła, tak bardzo różniąc się standardem życia od tych, którzy 12 lat temu do Unii przystąpili, więc żadnego ubezwłasnowolnienia imigrantów w kwestii wyboru ich miejsca zamieszkania być nie może./
 • @Torin
  Jak znam życie, to bliższa bawełniana koszula (Szulc) ciału (Tuskowi), niż potrzebna temu rudemu akrobacie, a do tego uwierająca lewy bok patriot-zbroja (Kaczyński) , więc niebawem dojdzie do eskalacji procesu tworzenia się zantagonizowanej dwubiegunowości:

  1. eurobiegun (symbolicznie: Tusk-Schulz), realizujący interesy Starej Unii

  2. konserwo-biegun Europy Środkowo-Wschodniej (symbolicznie: Kaczyński-Orban), realizujący interesy nowych członków

  /To bezpośrednia pochodna istnienia bogatego obozu euroentuzjastów i aspirującego obozu eurosceptyków./

  Wyjściem - nie tylko dla PiS-u, lecz także dla całej Europy Środkowej - jest gospodarczo i demograficznie racjonalne, ale przy tym konstruktywne podejście do limitów imigrantów oraz wymuszenie na eurodecydentach jednoznacznych działań, by nie dochodziło do dalszej imigracji z Afryki. Bo u nas tego typu procesy być może zajdą, i owszem, ale nie wcześniej, niż za 50-100 lat.

  Pytanie, czy Unia zechce temu realnemu kompromisowi wyjść naprzeciw, czy będzie chciała zgwałcić wolę małych państw, narzucając im kontyngenty. Jeśli to drugie, to trzeba gwizdnąć na Unię, i tyle nas w niej widziano, zamiast tego realizować inne twory współpracy gospodarczej, ala Schengen, realniejsze i o nieco bardziej wspólnych korzeniach i wartościach, z całą resztą państw EŚW-Pd.

  Bo Stara Unia się przyzwyczaiła, chyba za bardzo, do forsowania swego...

  W każdym razie postępowanie w sprawie limitów uchodźców będzie pierwszym i prawdziwym testem dojrzałości i dla Unii, i dla Polski z Węgrami w roli liderów EŚW-Pd.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej