Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 5198 komentarzy

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

Bibrus "Kto leczy grzechy przeszłości uchodźcami?"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nikt. Papa propagandowa, która ma tobie namieszać w głowie.

Nikt. Papa propagandowa, która ma tobie namieszać w głowie.

1. Francuzi też coś leczą? A reszta Europy i nie tylko? Nie, Bibrus..
2. Nawet rząd czegoś takiego jak Monako, ma dostęp do prawdziwych danych. Prawdziwych, Bibrus.
3. Rząd czegoś takiego, jak państwo niemieckie jest doskonale poinformowany o wszystkim.
Każdy nazwijmy go - kanclerz, nie podejmuje decyzji, czy nie wyrabia sobie zdania, bo jakiś tvn, czy inne gówno przeczytał, zwane prasą. W takim kraju jak Niemcy, to on mówi co ma drukować prasa.
Decyzje podejmuje na podstawie raportów i innych zaawansowanych dokumentów, z zaawansowanych, wyspecjalizowanych komórek/resortów.

Obrazowo: Gdyby taki kanclerz był skończonym idiotą, ba! Nawet analfabetą! To przerysowaliby mu to na komiks, albo zatrudnili lektora, aby kanclerz się zaznajomił i podjął wyważoną decyzję, w oparciu o rzetelne dane. Potem przecież jeszcze narada/posiedzenia i światli doradcy.
Zgadza się Bibrus?

Porzuć płonne nadzieje. To jest spisek i zdrada w biały dzień. Niemcy popełniają dziejowy błąd. Zamiast natychmiast usunąć zdrajców, chcących ich zniewolić i zabić razem z całą europą, są niewolnikiem swojego posłuszeństwa wobec władzy. Ordung. To ich zabije.

4. Jak wspomniałem problem jest większy i oczywiście wykracza poza tereny Niemiec. Sytuacja jest coraz bardziej katastrofalna, nie tylko w Niemczech, czy Francji. To jest ogólnie cała Europa, tzw zachodnia. Tak samo, albo gorzej jest w Grecji, Włoszech, Szwecji, prawdopodobnie Hiszpanii, Anglii, Austrii, itd..

5. Sam mówiłem, zazwyczaj bardziej żartem niż serio, że dobry Niemiec to martwy Niemiec. Jednak sytuacja jest taka, że jak ich wszystkich wykończą, to mamy przeciwko sobie hordy zaprawione w mordach, liczone w dziesiątki, setki milionów. Jest znowu tak jak pod Wiedniem. W dupie mam Wiedeń, ale nasza racja stanu jest taka, żeby nie padł.
Jestem przekonany, że Sobieski też miał w dupie.

Tyle, że obecnie nasza wola jest wyłącznie deklaratywna. Te same siły ciemności, które doprowadzają np. zachodnią Europę do rzezi, zadbały o to, żebyśmy teraz nie mieli żadnej husarii i nie mamy.

Więc to jest gra na czas. Tik-tak. Właściwie odliczanie.
Oglądałem Szydło w PE i w kilku innych okolicznościach. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ona też gra na czas. Wszyscy grają na czas. Kości zostały rzucone. Broni się Europa środkowo-wschodnia, zachodnia została poddana i jest poddawana dalej.

6. Problem, chociażby niemiecki, to nie jest zadeklarowane 1,1mln kozojebów w zeszłym roku. Ta liczba podawana jest tylko po to (w mendiach), żeby zestawić ją z 75mln "Niemców" i dodaniu na marginesie, że część trafiła do innych krajów, aby uspokoić/uśpić tłuszczę. Zdrada trwa dalej, ona ma cel i potrzebuje utrzymać władzę, jak długo się da.

To są dwa miliony, tylko w zeszłym roku, a ogólnie conajmniej 10-12mln na 75mln łącznej. Podobnie, albo gorzej jest gdzie indziej, szczególnie na zagrożonych odcinkach, jak Włochy, Szwecja itd. W nadchodzącym sezonie będzie jeszcze/dużo więcej i też zostaną wpuszczeni.

7. Oprócz terroru, gwałtu, mordu i wszelkiej innej plagi społecznej, ta szarańcza wykończy ekonomicznie, gospodarczo wszystkie kraje, które temu zostały poddane. Generuje to trzy rodzaje kosztów.
- podatek od niewiernych (socjal)
- koszty zniszczeń, wandalizmu, opieka nad ofiarami, utracone/zrabowane mienie
- gwałtowny wzrost wydatków na tzw "bezpieczeństwo", gdzie po kolejnej rzezi lokalnej, czy fali setek, tysięcy gwałtów, zdrajcy uruchamiają "program dodatkowej ochrony", aby się wykazać, że bezpieczeństwo to jest coś, o co się szczególnie troszczą. Te programy/wydatki można dowolnie stopniować, nakładać na siebie. W dowolnie wysokiej kwocie, bo przecież bezpieczeństwo najważniejsze. Do tego kolejne miliardy na "integracje".

Wykrwawianie ekonomiczne, prowadzące do bankructwa.

Wszystko to razem oznacza nie tylko zniszczenie społeczeństwa jako takiego, ale upadek państwa. Niemoc państwa w wyniku bankructwa i wynikająca z tego postępująca anarchizacja. Czyli warunki cieplarniane dla prymitywów z nożami. Wyrżną ich nożami i zrobią tam bliski wschód, czyli środek dupy - pustynia.

8. Niektórzy widzą "nadzieje" w Rosji. No cóż.. Według mojej oceny.. poprostu niedźwiedź nie umrze na kolanach, tylko jak na niedźwiedzia przystało. Taki z nich pożytek. Raz się do czegoś przydadzą.

9. Inni wierzą w Amerykanów, bardziej niż w św mikołaja. Nie wiem po czym wnoszą, ale tak to jest z wiarą. Wiara nie wymaga dowodu.
No więc nie. W Stanach mają bliźniacze problemy i równie dziarsko, zdrajcy, kierują ich nad przepaść. W tej sytuacji jest zrozumiałe, że nie tylko nie będzie żadnego mikołaja, ale nie będzie tak lubianego przez nich "dilu" i odsiecz nie nadciągnie.

10. Mam pytania do Pani Szydło, premiera RP:
- Jak zasłyszałem, w Grecji znajdują się już dwa! polskie zespoły, do wytypowania umówionych przez poprzednio rządzących zdrajców, krymigrantów. W liczbie jak słyszałem 400stu z Grecji.

Czy prawdą jest, że Grecja nie dopuszcza tych zespołów do obozów, z rzeczonymi krymigrantami?
Jaki skład jest tych zespołów i dlaczego potrzebny był drugi?
Ile kosztują te zespoły. Ile wydano na ich powołanie i jakie koszty bieżące, miesięczne generują? Przypominam - na tylko 400tu potencjalnych krymigrantów.

- Kolejne pytania.
Ilu napływowych muzułmanów znajduje się w naszym kraju obecnie?
Ilu z nich pochodzi z bliskiego wschodu, ilu z afryki, ilu etnicznie z terenu Rosji?
Czy Pani premier może zaprezentować wspomniane dane w wykresach, z ostatnich lat, z uwzględnieniem 2015 roku. Przyzna Pani, że obecne procesy mają charakter tak dynamiczny, że dalece niewłasciwym byloby czekać na dane z 2015, do 2017. Czy od razu możemy mowić o spóźnionej reakcji, bo gdyby Pani wiedziała wcześniej..
Czy Pani dane uwzględniają osoby przebywające tu nielegalnie, czyli poza wszelką kontrolą, czy jakimkolwiek sprawdzeniem. Czy Pani premier przyzna, że takich kontroli szczególnie chcą uniknąć osoby, które mogłyby się jej obawiać? Np terroryści i zidentyfikowani wcześniej kryminaliści, bądź osoby przebywające ze świadomym zamiarem ich popełniania?
Czy to jest tak, że Pani premier nie jest informowana przez właściwe służby, o skali zjawiska na terenie kraju? Czy jest informowana i ukrywa prawdę przed społeczeństwem?
W pierwszym przypadku oznacza to, że osoby odpowiedzialne za przekazywanie Pani premier informacji, są w najlepszym razie niegodne zaufania. Warto ich zapytać dlaczego zatajają prawdę przed Panią premier.
W drugim przypadku, chciałbym się dowiedzieć, dlaczego Pani premier zataja te informacje przed społeczeństwem, a zamiast prawdy serwuje komedie w mediach, z dwoma specjalnymi zespołami i 400toma krymigrantami z Grecji.
Pani premier, ich jest więcej na ulicach niż Ukraińców. Podobno ich nie ma, za to Ukraińców jest milion.
Naprawdę nie wiem co myśleć, gdy ludzi których nie ma, jest więcej niż innych których jest milion... Ma Pani zamiar czekać, aż ich "nie będzie" dziesięć milionów, jak w Niemczech? Państwo Teoretyczne zda egzamin po raz kolejny, ostatni?

Kiedy polskie służby państwowe zaczną i czy w ogóle zamierzają, odróżniać Duńczyka, Olafa Fredriksona urodzonego w Kopenhadze ateistę, od Duńczyka Muhameda Mabebe urodzonego w Marakeszu muzułmanina, mimo że organ wydający ten zdewaluowany dokument jest ten sam i jest on wystawiony przez duński organ uprawniony? Dlaczego on w telewizji nazywany jest Duńczykiem? Czy ten proceder będzie kontynuowany?

KOMENTARZE

 • @Torin
  Bardzo dobre.

  Dałam na FB.
 • Im gorzej tam, tym lepiej nam
  Jak to jednak się rodacy nasi obcymi problemami potrafią przejmować. Tak, jakby swoich nie mieli. A wszak kozia zaraza wroga odwiecznego właśnie nam wyeliminowała a w perspektywie lat dziesięciu fizycznie całkowicie go zlikwiduje, zgenocyduje i zholokauści.

  Opatrzność gangrenę Europy poprzez kozich synów leczy, Panu Bogu chwała za to. Znalazłbyś pan, Torin, lepszy sposób na hitlerowców, niżeli ich zakozić dokumentnie? Toć to dwie zarazy teraz się za Odrą naparzać będą: Odwieczny faszyzm niemiecki i pogański totalitaryzm i obie się wytracą w tym kleszu cywilizacyjnym, jak Bód da.

  Dwie radości uczciwy człowiek na czas dzisiejszy ma: Gdy się zza miedzy przygląda, jak szmatogłowiec żyda lub odwrotnie na Azji tłucze. A teraz dodatkowa uciecha nam doszła, gdy szmatogłowiec germańca eksterminuje. Aż radość w człeku wzbiera w to piękne południe.
 • Pozwól, że pozostanę przy swoim zdaniu.
  Niemcy leczą grzechy przeszłości nie tylko uchodźcami, którzy mają być przeciwwagą dla popełnionych zbrodni ale wpisują tę narrację w coraz liczniejsze i coraz śmielsze a kłamliwe oczernianie Polski. Mało tego, owe hordy uchodźców mają przesuwać również do nas. Każda narracja odsuwająca i zakłamująca zbrodnie przeszłości jest dla Niemiec korzystna z ich punktu widzenia-jest to również problem uchodźczy. Wyjaśnia to bardzo wnikliwie prof. Wolniewicz.
  Pozdrawiam.
 • @Pan podporucznik 11:50:47
  Panie podporuczniku drogi, a weźcie napiszcie bumagę, żeby Wam w świetlicy zainstalowali (na sznurku przykutym do stołu) 'Sztukę wojny" niejakiego Syna Cu. Czy tam Sun-Tzu. Wszystko jedno.
  A co do Szkopów, to leczenie syfilisu malarią, owszem, stosowano, ale tylko do czasu wynalezienia antybiotyków. No i te Szkopy tak całkiem gupie nie są - oni zginą, ale granat wrzucony do szamba dosięgnie odłamkami także Polskę. A to mi się już NIE podoba, bo w swoim kraju, ostatecznie niech se Szkopy robią co chceta.
 • @ Torin
  Brawo! 5*!
 • .
  Zgadzam się z całością, tylko szczegółów się będę czepiał, mianowicie terminologia "uchodźcy", strasznie gryzie, wczepia się w polski język, ma na celu wywoływać współczucie do tych terrorystów, bo to są terroryści, gdyż terrorem przekraczają granicę, terrorem chcą odebrać Europejczykom własność i prawo do godności, jak i prawo do życia. Dodać też by można było, o czym zapomina grono komentujących, iż ci ludzie, to nie są jacyś chłoptasie wzieci z jakiegoś rolniczego kraju, ale weterani wielu wojen, nie znający innego życia niż wojna, przemocą rozwiązujący zawsze swoje problemy, którzy w Europejczykach nie widzą ludzi, ale dojne bydło, w dodatku wrogie. Oni nie mają nic do stracenia, są silni i dobrze zorganizowani, o czym pisałem jeszcze przed rozerwaniem medialnej tamy wydarzeniami w Kolonii. Jeśli Europa ma ich zatrzymać, to czym? Są liczniejsi niż wojska Niemiec i służby. Pozostają chyba tylko parady pedałów, które wywołają tak wielkie obrzydzenie w nich, że uciekną... Oczywiście jest jeszcze niemiecki wynalazek, do którego jednak by trzeba było zmobilizować i obudzić cały tamtejszy naród, a tego powinniśmy się obawiać. Mam na myśli "etniczną eksterminację"... do tego to zmierza. Pozdrawiam (5)
 • @romanwers 14:10:20
  U mnie na wsi mówi się o nich w sposób podany poniżej, tj:
  "biedni" "syryjscy" uchodźcy" (trzy słowa - trzy kłamstwa)
  I od razu słowa odzyskują swój sens:).

  Torin, wyguglaj sobie na (przepraszam za brzydkie słowo) salonie24 bloga bobry7 prowdzonego przez niejakiego Pink Panthera. Spodoba Ci się. Zwł. rozmiłujesz się w genealogii. Zwł. w genealogii naszych umiłowanych władców UE:).
  Pozdrawiam
 • @bez kropki 14:27:11
  Czyli nie ma wojny w Syrii i wojska krajow chrzesciajnskich nie bombarduja Syrii.
  Pewnie tez nie ma wojsk braci chrzescijanskich w Iraku, w Afganistwanie!
  Czego te wojska szukaja tak daleko od swych ojczyzn? Kto ich prosil, by ''wyzwalali'' Irak, Afganistan, a teraz Syrie?

  Prawda jest taka, ze wojska krajow chrzesciajanskich bombarduja te muzulmanskie kraje i sa calkowicie odpowidzialne za uchodzcow, tak prawdziwych, jak i przestepcow. ktorzy udaja uchodzcow!
 • @Bibrus
  Czy wiecie?...Dlaczego, Tusk został przewodniczącym RE? - Merkel+Holland przedstawili Cameronowi plan utworzenia " Śmietnika imigracyjnego Europy" z trzecich krajów unijnych w tym z Polski /wypowiedź Schroeder 2014/. Dopiero wtedy Cameron zgodził. ---- sPOlegliwi się na to zgodzili !!! Tusk to wg Niemców eingedeutsch. Dlatego Merkel może z nim robić i wymagać co chce. Dla Polaków to zdrajca i kolaborant. Facet się szamoce i nie wie gdzie nogi postawić, ponieważ kariera berlińskiej carycy dobiega końca, a wraz z nią kariera Tuska. W Polsce on żadnej kariery już nie zrobi, ponieważ po powrocie do kraju doskonale wie co go czeka. A w Europie mają go już serrdecznie dość, a na tak intratne stołki chętnych zawsze znajdą. Jak caryca pożegna się ze stołkiem to Tusk poleci na pysk. I tak to skończy się udział w nocnej zmianie, polityka robiącego za niemieckiego ciecia. Żydzisko o mordzie szczura Aaron Langman vel J.Lewandowski miał coś wspólnego z finansowaniem partii Tuska przez STASI/BND? http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5097#.Vp97QvlX_IU
 • @Bara-bar 15:17:26
  Które to są te niby kraje chrześcijańskie, które masz na myśli? Izrael, czy Arabusów Saudyjskich, a może USA? Watykan bombarduje Syrie? Z tego co wiem, to niedawno papież dziękował Putinowi, że ten nie dopuścił do amerykańskiej agresji na ten kraj... ale napisz mi, proszę, jakie to kraje są obecnie chrześcijańskie? Bardzo mnie bowiem twoja wypowiedź zaintrygowała, być może znasz jakieś kraje, o których ja nie słyszałem....
 • @
  Tak jest! "Problem jest większy i oczywiście wykracza poza tereny Niemiec. Sytuacja jest coraz bardziej katastrofalna, nie tylko w Niemczech, czy Francji. To jest ogólnie cała Europa, tzw zachodnia. Tak samo, albo gorzej jest w Grecji, Włoszech, Szwecji, Hiszpanii, Anglii, Austrii, Stanach Zjednoczonych, itd.", w każdym zakątku Ziemi.
  Dlaczego? Zawędrowali tam imigranci Narodu Emigrantów, czyli Polacy! I roznoszą syf wymagań socjalno-komunistycznych po całym świecie. Wszędzie głosuja na lewicę!
  Aby wyleczyć te grzechy, należałoby wykopać wszystkich polskich imigrantów z powrotem do Polski.
  (To się nazywa: nacjonalizm.)
 • @Pan podporucznik 11:50:47
  Ta logika miałaby sens panie poruczniku, gdyby przynosiła korzyść/poprawę. Tymczasem z deszczu pod rynnę i jeszcze niech Pan mi powie jak wyobraża sobie kwarantannę i sytuację gosp naszego umęczonego kraju. Proszę spojrzeć na strukturę eksportu i importu. Sumarycznie to jest wątpliwa chwilowa satysfakcja i wielkie nie mijające zagrożenie, przy którym hansy jawią się jako pikuś.
  Nie mam żalu, wręcz przeciwnie. Każda ranga ma swoje problemy horyzont i perspektywę. Widziałby Pan zapewne szerzej problem będąc majorem, czego z całego serca życzę już wkrótce. Sposobność do szybkiego awansu może niedługo stać otworem:)
 • @Bibrus 12:03:41
  Oczywiście, że pozwolę. Więc pozostaniemy przy swoich zdaniach.
  Pozdrawiam:)
 • @romanwers 14:10:20
  Ja ich nazywam krymigrantami. Ich działania nacechowane są niebywałą ilością czynów i praktyk kryminalnych, które w dodatku nazywają kulturą, a swoją ideologię religią.
  Jeśli używam gdzieś kłamliwego słowa uchodźcy, to albo bezwiednie, albo żeby słowa nie powtarzać. Tyle. Doskonale wiem, że to nie są uchodźcy, tylko najeźdźcy.
 • @Zdzich 16:53:09
  Kim Ty jesteś? Widzę, że jesteś polskojęzyczny, ale to co wypisujesz nie pierwszy raz..
  Jesteś chociaż reprezentantem, któregoś z narodów europejskich? Finem? Pewnie Eskimosem, co?
 • @
  Rebeliantka, bez kropki, KOSSOBOR, dzięki.
  Pozdrawiam:)
 • @Torin 17:18:36
  Skup się na temacie i leczeniem własnej głowy.
  Podać mokry ręcznik? :))
 • @romanwers 16:04:35
  ''Które to są te niby kraje chrześcijańskie, które masz na myśli?''
  //

  Wszystkie te, ktore sa w Nato, ktore weszly do Afganistanu, Iraku, a teraz bombarduja Syrie!

  Nikt nie prosil USA i sojusznikow USA, by ''wyzwalali'' Irakijczykow od Sadama!

  Czy nie wiesz, ze gdzie bestia USA wlazla, stamtad (oprocz Wietnamu) nie wylazla? Dlaczego wojska USA nie chca opuscic Iraku???

  Rosja wyszla z Polski i innych krajow!

  USA nie! Ma swe bazy w Japonii i wszedzie tam gdzie kiedykolwiek z wojskiem swym nieproszeni wlezli!
 • @Bara-bar 18:37:59
  Coś ci się poryło, bo skutkiem tych antychrześcijańskich inwazji, są masowe mordy chrześcijan w Iraku, Syrii i innych krajach, oraz umacnianie islamu. Napisz proszę o jakimś chrześcijańskim kraju NATO, temat wielekroć był już zgłębiany i zawsze jest "świecki", "laicki"... itd. ale czekam na przykład :)
 • @Kula Lis 65 15:26:36
  Witaj dlatego reparacje wojenne za zniszczenie Polski ,są spychane na PObocze polityki . Pamiętasz zdjęcia satelitarne dostarczone przez CIA ,dla Prokuratora Marka Pasionka . Wszystko zostało zabetonowane przez stary układ , a nasi niby "sojusznicy" mają Polskę w ...... . No , ale to pewnie wina Putina . Wybacz z niepełnosprawnymi rady sobie nie dasz . Pzdr.
 • @romanwers 19:00:56
  Czyz prezydenci, premierzy.., krajow NATO nie sa chrzescijanami?
  Czyz nie chodza do chrzescijanskich kosciolow?

  Tak? czy nie?
 • @Bara-bar 21:55:24
  Czyż prezydenci, premierzy.., krajów NATO nie są żydami?
  Czyż nie chodzą do synagog żydowskich i nie palą hanuki?
  Tak? czy nie?

  Widzisz... oni nie są chrześcijanami, chodzą też do meczetów, wszędzie chodzą, natomiast podaj mi przykład CHRZEŚCIJAŃSKIEGO KRAJU... czekam wciąż i czekam :)
 • @romanwers 16:04:35
  A tak na marginesie dodam, że gwałchodźcy z Kolonii to byli ludzie z Maroka i podobno z Somalii. Faktycznie Syryjczycy.
  A te chrześcijańskie kraje, gdzieś tam jakoby istniejące i w dodatku bombardujące bezbronną niewinną Syrię, to mnie też zaintrygowały:).
 • @Bara-bar 21:55:24
  Barak jest muzułmaninem. Tych paru gości z UE rozpracował niejaki Pink Panther i wychodzi na to, że to są aktywiści walki z chrześcijaństwem (ergo chrześcijanami być nie mogą). Ciocia Makrela jest ze Stasi i z DDR, czyli jest ateuszką (resztą robiła kiedyś takie jakieś deklaracje), w czym nie przeszkadza jej bycie córką pastora, Francja jest laicka (konstytucyjnie, prawnie i faktycznie), Anglię z babami-biskupami trudno uznać za chrześcijańską. Itd. itp.
 • @romanwers i Bara-bar
  1. CHRZEŚCIJAŃSKI KRAJ to NIE jego prezydenci, premierzy, itd.

  2. Prezydenci, premierzy.., krajów NATO są Syjonistami.

  Np. Polska: 88% Katolikow, a prezydenci, premierzy, itd. to Syjonisci.
 • @Repsol 19:36:08 seno tkwi tu, ma rację Michalkiewicz. Pzdr!
  Kara śmierci również za zdradę. W ramach intensywnego reformowania naszego nieszczęśliwego kraju warto zastanowić się również nad jeszcze jedna reformą, w postaci przywrócenia kary śmierci i to nie tylko za zabójstwa z winy umyślnej, ale również – za zdradę stanu. W ogóle jest rzeczą zdumiewającą, że chociaż około 70 procent obywateli nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach Unii Europejskiej aprobuje karę śmierci za morderstwa, to Umiłowani Przywódcy, mający pełne gęby frazesów o demokracji, skutecznie blokują przywrócenie tej kary do arsenału kar kodeksowych. Trudno o lepszą i bardziej przekonującą ilustrację, że nie są żadnymi demokratami, tylko wykonują zadania postawione im przez jakąś mafię, czy jakieś mafie, które wystrugały ich z banana i w ten sposób zrobiły z nich człowieków. Co to za mafie – na to pytanie można odpowiedzieć jedynie odwołując się do teorii spiskowej, która wszelako przez ekspozytury mafii w mediach i środowisku autorytetów moralnych jest stanowczo potępiana. W następstwie tego potępienia do wierzenia podawane są idiotyczne opowieści, że z tą demokracją, to wszystko naprawdę i wielu mikrocefali skutecznie ogłupionych przez żydowską gazetę dla Polaków święcie w to wierzy.

  Te mafie są oczywiście różne w różnych krajach, więc nie będę tutaj rozwijał spiskowej teorii wszystkiego, tylko skoncentruję się na naszym nieszczęśliwym kraju. Jak wiadomo, w następstwie stanu wojennego punkt ciężkości władzy w Polsce przesunął się w stronę tajnych służb i już tam pozostał. Poszlaką, która to potwierdzała, było internowanie Edwarda Gierka i jego pierwszego ministra Piotra Jaroszewicza. Chociaż nie stwarzali oni najmniejszego zagrożenia ani dla socjalizmu, ani dla sojuszy, zostali internowani, by w ten sposób przekazać opinii publicznej sygnał, że partia już się nie liczy, że liczą się tylko tajne służby: RAZWIEDUPR i SB. Chociaż bowiem internowano I sekretarza, ani jeden głos nie podniósł się w jego obronie. Świadczy to oczywiście również i o partyjniakach, którzy rok wcześniej na widok Gierka sikali po nogach, ale czort z nimi, bo ważniejsze jest oczywiście przesunięcie wspomnianego punktu ciężkości władzy w stronę tajnych służb.

  Jak w 2011 roku stwierdził Trybunał Konstytucyjny, dekret o stanie wojennym był niezgodny z konstytucją, a więc Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego, będąca – jak się okazało – organizacją przestępczą o charakterze zbrojnym – dokonała zamachu stanu w celu stłumienia niepodległościowego zrywu historycznego narodu polskiego. Te prawne oceny potwierdzają, że RAZWIEDUPR, będący od 1944 roku politycznym kierownikiem polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej, z którą historyczny naród polski musi dzielić terytorium państwowe, nigdy nie cofał się przed zdradą stanu i zdradą narodu, kiedy tylko w grę wchodziły jego partykularne interesy, interesy wspólnoty rozbójniczej i wreszcie – interesy jego zagranicznych protektorów, przede wszystkim – Związku Radzieckiego, który teraz tylko zmienił położenie.

  Kiedy w następstwie porozumienia między Sowietami i USA co do ustanowienia nowego porządku politycznego, który w Europie zastąpiłby rozsypujący się porządek jałtański, RAZWIEDUPR w 1985 roku rozgromił Służbę Bezpieczeństwa, zostając tubylczym hegemonem na polskiej scenie politycznej, przygotował i przeprowadził transformację ustrojową. W ramach systemowych przygotowań zainicjował uwłaszczenie nomenklatury i selekcję kadrową w strukturach podziemnych, by w ten sposób wyłonić „reprezentację społeczną”, do której miałby zaufanie i z którą miałby „wynegocjować” transformację. Elementem tych przygotowań stało się również eliminowanie kary śmierci. W roku 1988 ustanowione zostało tzw. „moratorium” na wykonywanie kary śmierci. Nie została one wykreślona z kodeksu, sądy więc mogły ja nadal orzekać, ale już nie mogła być wykonywana. Kiedy w roku 1995 Sejm to moratorium przedłużył, zapytaliśmy w imieniu UPR ówczesnego ministra sprawiedliwości, pana Jerzego Jaskiernię, kto to „moratorium” w roku 1988 w Polsce wprowadził. Odpowiedział nam na piśmie, że „nie można ustalić autora tej decyzji”, bo lepiej wyjaśnia mechanizm funkcjonowania naszego państwa, niż cokolwiek innego. Oto anonimowy dobroczyńca ludzkości zakazuje wykonywania kary zapisanej w ustawie i orzekanej przez sądy – a wszystkie organy państwowe w podskokach się mu podporządkowują i w dodatku nikogo nie interesuje, kto wydał taki rozkaz. A przecież nie trzeba specjalnej przenikliwości, żeby domyślić się o co chodzi. Wprawdzie Amerykanie wynegocjowali z Sowieciarzami, że komuchom za ich zbrodnie włos z głowy nie spadnie, ale „na tym świecie pełnym złości nigdy nie dość jest przezorności”. Wprawdzie więc RAZWIEDUPR zainstalował nowe władze, ale na wypadek, gdyby urwały się z łańcucha i strzeliły im do łba jakieś głupstwa, asekurował się wspomnianym moratorium. Cokolwiek się stanie, nie pójdziemy na powróz, a skoro tak – to potem się zobaczy.

  Bezkarność zdrady stanu i zdrady narodowej dokonanej 13 grudnia 1981 roku zachęciła uczestników RAZWIEDUPR-a nie tylko do bezceremonialnego kontynuowania okupacji kraju i rozkradania jego zasobów, ale również – do podjęcia działań wyczerpujących znamiona zdrady stanu i zdrady narodowej obecnie. Oto próbując kontynuować okupację Polski i rozkradanie jej zasobów, RAZWIEDUPR przy pomocy swojej agentury, w porozumieniu z żydowskim lobby w Polsce i – obawiam się, że niestety również z przyzwoleniem Naszego Największego Sojusznika zza oceanu – podjął czynności noszące znamiona zdrady stanu i zdrady narodowej. Nie tylko podejmuje próby politycznej destabilizacji kraju poprzez ekscytowanie ulicznych rozruchów, ale odwołując się do poparcia ośrodków zagranicznych, przygotowuje prowokację, której finałem może być nawet scenariusz rozbiorowy.

  W tej sytuacji przywrócenie kary śmierci nie powinno dotyczyć tylko zabójstw z winy umyślnej, dokonanych w zamiarze bezpośrednim, ale również dokonanej w zamiarze bezpośrednim zdrady stanu w postaci domagania się interwencji w Polsce ośrodków zagranicznych, a okoliczność obciążającą stanowiłoby pobieranie na prowadzenie takiej działalności pieniędzy od podmiotów zagranicznych. Periculum in mora – bo jeśli w safandulstwa, albo lęku, co powiedzą na to jakieś eunuchy, odstąpimy od takiej regulacji, to w rezultacie beztroskiej aktywności jakichś filutów pozostających „na utrzymaniu żony” możemy ocknąć się z ręką w przysłowiowym nocniku.
  Stanisław Michalkiewicz Ps....[„W tej sytuacji przywrócenie kary śmierci nie powinno dotyczyć tylko zabójstw z winy umyślnej, dokonanych w zamiarze bezpośrednim, ale również dokonanej w zamiarze bezpośrednim zdrady stanu w postaci domagania się interwencji w Polsce ośrodków zagranicznych, a okoliczność obciążającą stanowiłoby pobieranie na prowadzenie takiej działalności pieniędzy od podmiotów zagranicznych.”] Nic dodać, nic ujaąć Jedyny sposób na oczyszczenie kraju z parchów. Problem z synkami i wnukami też sie rozwiąże przy okazji. I do tego jeszcze bym dodał przepadek mienia w całości włączając rodzinę do któregoś stopnia spokrewnienia.
 • @Repsol 19:36:08Długie ale warto przeczytać!
  Pluralizm medialny IIIRP dla Polaków – wybieraj: żydo-media lub żydo-media http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pluralizm-medialny-iiirp-dla-polakow-wybieraj-zydo-media-lub-zydo-media-2016-01
 • @Repsol 19:36:08
  Protest przeciw antypolskiej wypowiedzi szwedzkiej minister (MSZ) http://www.gazetawarszawska.com/politics/3097-protest-przeciw-antypolskiej-wypowiedzi-szwedzkiej-minister-msz
 • @Repsol 19:36:08
  http://gazetawarszawska.com/images/joomlart/banner/isis2.jpg Inwazja islamu pustym Koniem Trojańskim żydowskiego terroru... http://gazetawarszawska.com/pugnae/2187-inwazja-islamu-pustym-koniem-trojanskim-zydowskiego-terroru
 • @Repsol 19:36:08
  Wybory - prognozy - zostały sfałszowane: PIS rzeczywiście nawet 70%!!! W nocy zaczęły napływać do redakcji Gazety Warszawskiej maile oraz drogą telefoniczną informacje zawierające wyniki - bardzo fragmentaryczne, lokalne - wyborów do Sejmu 2015.

  Czytelnicy Gazety będąc członkami różnych komisji wyborczych w różnych częściach Polski wskazują wyraźnie na to, że wstępnie ogłoszone wyniki wyborów są sfałszowane.

  Wg. tych strzępów danych jakie otrzymaliśmy - ale od siebie niezależnych - można wysnuć wnioski nt. prawdziwych wyników wyborów.

  Podajemy je w zaokrągleniu:

  PIS

  58%


  Kukiz


  11%


  PO


  11%


  Korwin


  10%


  PSL


  3%


  Nowoczesna

  2%


  Lewica


  3%


  Razem

  1%

  Wg. jednej listy PIS otrzymał nawet powyżej 70% głosów.

  Red. Gazeta Warszawska PS...Polacy to jeden z najinteligentniejszych narodów świata. Problemem jednak jest wysoka feminizacja i zażydzenie, a po wojnie przerwa pokoleniowa - to są wielkie problemy. Przywrócenie kary śmierci to najlepszy środek na wiekszość schorzeń w Polsce.
 • @Repsol 19:36:08
  Prezydent A.Duda - Zawiadomienie o uzasadnionym podejrzeniu istnienia żydowskiej grupy przestępczej w Państwowej Komisji Wyborczej. http://gazetawarszawska.com/pugnae/2431-prezydent-a-duda-zawiadomienie-o-uzasadnionym-podejrzeniu-istnienia-zydowskiej-grupy-przestepczej-w-panstwowej-komisji-wyborczej
 • @Repsol 19:36:08
  Polska dotuje środowiska banderowskie i nic nie wskazuje na to, by ten stan rzeczy miał ulec zmianie.

  MSWiA odpowiada Robertowi Winnickiemu: dotacje dla Ukraińców są niezależne od ich postaw(sic!!)

  W interpelacji nr 184 do ministra spraw wewnętrznych i administracji, ministra spraw zagranicznych w sprawie Karty Polaka i działalności środowisk ukraińskich w Polsce, poseł Robert Winnicki wystosował szereg pytań związanych z – jak to określił – „wybrykami obywateli Ukrainy przebywających stale na terytorium Polski”.

  Prezes Ruchu Narodowego przytoczył kilka przykładów postaw Ukraińców, godzących w pamięć pomordowanych w Ludobójstwie Wołyńskim, znieważających Państwo Polskie czy propagujących ustrój faszystowski (poprzez kultywowanie tradycji OUN-UPA).
  Robert Winnicki zadał pytanie ministrowi spraw wewnętrznych: Czy resort zamierza uzależnić finansowanie przedsięwzięć Związku Ukraińców w Polsce od stanowiska organizacji odnośnie do kwestii banderowskiego ludobójstwa na Kresach Wschodnich? Prezes RN przypomniał, że „Piotr Tyma, prezes organizacji, w 2013 roku na antenie TVP Historia w debacie z księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim zaprzeczył, by Ukraińska Powstańcza Armia dokonała ludobójstwa na Polakach”, co – jak podkreślił – „stoi w sprzeczności z ustaleniami polskich historyków i elementarnymi faktami oraz narusza cześć i szacunek bestialsko zamordowanych Polaków”.

  15 stycznia nadeszła odpowiedź z resortu kierowanego przez Mariusza Błaszczaka, której clue zawarte jest w końcowym fragmencie dokumentu:
  „[…] Należy bowiem wskazać, iż brak jest podstaw prawnych do uzależniania przekazywania dotacji przyznawanych na realizację działań służących podtrzymaniu i rozwojowi tożsamości kulturowej mniejszości narodowych i etnicznych oraz zachowaniu i rozwojowi języka regionalnego (…) od poglądów lub ocen wydarzeń historycznych wygłaszanych przez osoby zaangażowane w działalność poszczególnych organizacji ubiegających się o wsparcie w ww. zakresie.

  Wymaga także wyjaśnienia, że działanie takie mogłoby doprowadzić do bezpodstawnego pozbawiania finansowania projektów, w pełni spełniających kryteria określone w ww. ustawie oraz Informacji, wyłącznie z uwagi na poglądy osób zaangażowanych w ich przygotowanie. Wprowadzenie przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zależności pomiędzy przekazywaniem zagwarantowanego w ustawie o mniejszościach narodowych i etnicznych oraz o języku regionalnym wsparcia od poglądów członków poszczególnych organizacji aplikujących o dotacje mogłoby być również uznane za działanie godzące w zagwarantowaną w art. 54 ust. 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej wolność wyrażania swoich poglądów”.

  https://ruchnarodowy.net/mswia-odpowiada-robertowi-winnickiemu-dotacje-dla-ukraincow-niezalezne-od-ich-postaw/
 • @Repsol 19:36:08
  Szmule mają swoją "świętą księgę" Talmud:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/fakty-sa-faktami-benjamin-h-freedman-2014-03
  I postępują wg. niej , są jak grzyb na drzewie otumaniając i wysysając soki z każdego narodu np Polski http://wolna-polska.pl/wiadomosci/judeopolonia-paradissus-judeaorum-2013-07
  A ci z KK , którzy uwiarygadniali okrągły stół byli pochodzenia ŻYDOWSKIEGO.
 • @Repsol 19:36:08
  Nie zapominajmy o tym, że przed wiekami żydzi do Europy weszli wraz z islamskimi Arabami przez Gibraltar, a raczej na weszli tu na plecach Arabów. Pamiętajmy też, że przez wieki to właśnie żydzi trudnili się handlem niewolnikami, co zarzucają nam Europejczykom. Oni wjeżdżali na plecach KAŻDEJ AGRESJI ..Czy byli to Persowie, czy był Aleksander Macedoński, czy Juliusz Cezar( z pożyczką bezzwrotną od Greka - żyda), czy to był Stalin, czy Musolini, czy... HITLER ! Po drodze.. jeszcze taką istotna wyprawą na barana "przez wodę"- czyli plecy Wilhelma Zdobywcy..Od tamtego czasu wyspa ta stawała się coraz bardziej "ICH"..
  Rok przejęcia banków.......... -1694
  Rok przejęcia( akcji )rządu.. - 1815
  Wszystko podstępem..i intrygą.. No i ( czego historia nie odnotowuje) czwarty, a zarazem główny rozbiorca Polski.. we wszystkich rozdaniach..żydziorstwo (pod wszelkimi postaciami) zawładnęło Polską od 1989 roku - po przewrocie żydowskiej organizacji zwanej ''solidarność'' i tylko zmieniają się frakcje żydowskie u władzy (po postacią partii politycznych)...Tak jest do dzisiaj..Teraz zanosi się na powtórkę tego w nieco innej wersji. Szmule mają swoją "świętą księgę" Talmud:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/fakty-sa-faktami-benjamin-h-freedman-2014-03
  I postępują wg. niej, są jak grzyb na drzewie otumaniając i wysysając soki z każdego narodu np Polski http://wolna-polska.pl/wiadomosci/judeopolonia-paradissus-judeaorum-2013-07
  A ci z KK , którzy uwiarygadniali okrągły stół byli pochodzenia ŻYDOWSKIEGO!!!.
 • @Repsol 19:36:08
  Polecam świetną konferencję zorganizowaną przez posła Sanockiego https://youtu.be/62GLUF9PxkU (zamiast ujadania plucia na niego) (ostatnim razem jak wylano wiadro pomyj na posła Sanockiego, z ciekawości zapytałem o co właściwie chodzi? Co takiego złego zrobił poseł Sanocki, że "zasłużył" na te pomyje. Odpowiedzi nie dostałem. Dla mnie bardzo dziwna sprawa. Bo to, że ktoś go sfotografował na sali sejmowej z przymkniętymi oczami nie stanowi przecież podstawy do obrażania go. Sam mam zwyczaj przymykać oczy gdy słucham czyjegoś wystąpienia. W ten sposób odgradzam się od wrażeń wzrokowych i mogę się całkowicie skupić na meritum wypowiedzi.) Sobotnia konferencja nt. Konstytucji i funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości w Polsce, jaką zorganizował poselski Zespół na rzecz Nowej Konstytucji, była ważnym wydarzeniem. Sala kolumnowa Sejmu wypełniona była po brzegi – przez 600 osób, które przyjechały z całej Polski.

  Uczestnicy w swoich wystąpieniach pokazali – na własnych przykładach – korupcję sędziów, prokuratorów występującą w skali masowej. Z jednej strony niewinni obywatele doprowadzeni do ruiny finansowej, skazani na wieloletnie dochodzenie swoich praw – z drugiej bezduszni urzędnicy, którzy nie ponoszą żadnej konsekwencji za działanie na szkodę ludzi i całego państwa.

  Kto przywróci do życia firmę Lecha Jeziornego i Grzegorza Nici – przedsiębiorców, których los stał się kanwą filmu „Układ zamknięty”? Kto zwróci majątek i zdrowie Ryszardowi Gasparskiemu zrujnowanemu przez Urząd Skarbowy, kto wyrówna rachunki krzywd wielu innym.

  Ale przecież bezprawie sądowe dotyka nie tylko przedsiębiorców. Sądy osłaniające oszustów, prokuratura która uporczywie nie widzi dowodów przestępstw, komornicy sprzedający za bezcen majątki – to polska norma.

  A jeśli dodać jeszcze do tego sądy rodzinne, administrację samorządową lekceważącą interesy tych, którzy nie mają odpowiednich znajomości, urzędy skarbowe ślepe na interes podatnika – wyłania się obraz państwa bezprawia i chaosu, w którym świetnie sobie radzą oszuści i gangsterzy.

  Taki obraz wyłaniał się z sobotniego spotkania w Sejmie. Niebywały sukces w postaci masowego zainteresowania ludzi, chociaż konferencja promowana była jedynie w internecie, nie został jakoś zauważony przez media. Wszystkie telewizje były obecne – i publiczna, i TVN i Polsat, a mimo to programy informacyjne zmarginalizowały wydarzenie, które powinno przecież skupić na sobie uwagę jako poruszające najbardziej bolesne sprawy i to w skali, która każe zastanowić się nad stanem polskiej demokracji.

  Konferencja była w Sejmie wydarzeniem niebywałym. Sejmowi urzędnicy, którzy pomagali nam ją organizować, byli zaskoczeni. „Jeszcze takiej konferencji tutaj nie było” – mówiła rozemocjonowana pani Dorota, która z ramienia Biura Obsługi Posłów pomagała w organizacji.
  Rano media publiczne zapowiadały wydarzenie, a potem nabrały wody w usta. Dlaczego? Czy redaktorów prowadzących zaskoczyła skala wydarzenia, czy też niewygodna jest wymowa prezentowanych przypadków masowego bezprawia?

  Jestem przekonany, że na pewno tak było, ale na ocenzurowaniu informacji nt. konferencji zaważył jeszcze jeden czynnik. Oto media są zogniskowane według optyki partyjnej. Jak coś da się zinterpretować niekorzystnie dla PiS, to chętnie podejmie to wydarzenie TVN czy Polsat. Jak fakty świadczą źle o Platformie i o obrońcach III RP, to teraz, po zmianach powiedzą o nich media publiczne.

  Jednak nasza konferencja i jej wymowa wymyka się z tego schematu. Oczywiście masowe fakty korupcji wymiaru sprawiedliwości biją w obrońców III RP czyli Platformę i partię Petru, którzy wprost opowiadają się za utrzymaniem obecnego status quo, a wszystkie zmiany uważają za „zagrożenie demokracji”.

  Ale skala korupcji układu sądowo-prokuratorskiego jest też niezbyt wygodna dla koncepcji politycznych PiS. Oto bowiem zmiany, które wprowadza PiS okazują się wobec skali zjawiska niewystarczające. Jeśli środowiska sędziów i prokuratorów trzeba wymienić w 80%, to zmiany proponowane przez PiS są zbyt nieśmiałe.

  Nie wystarczy bowiem zmienić dotychczasowych prokuratorów na tych, którzy okażą się spolegliwi wobec nowej władzy, ale trzeba skonfrontować się z całym środowiskiem i zmienić system. I tu rządzącej większości może zabraknąć odwagi.

  My posłowie, społecznicy – organizatorzy sobotniego spotkania – jesteśmy bardziej radykalni w projektach zmian. Być może ten czynnik sprawił, że o ważnym społecznym i politycznym wydarzeniu społeczeństwo nie zostało przez media poinformowane. Wychodzi na to, że my jesteśmy przeciwko wszystkim siłom obecnego status quo. Ale dopóki towarzyszy nam poparcie obywateli nie lękamy się.

  Janusz Sanocki
  http://www.januszsanocki.com
 • @Repsol 19:36:08
  Jean-Luc Schaffauser: demokracja staje się dyktaturą. Polska stawia jej opór. Jean-Luc Schaffauser, francuski europoseł, w wystąpieniu w Parlamencie Europejskim podczas debaty nt. sytuacji w Polsce apelował o obronę konserwatywnych wartości. Stwierdził, że system europejski upadł, a demokracja staje się dyktaturą. Polska stawia jej opór – dodał polityk. Wystąpienie europarlamentarzysty zostało przyjęte gromkimi brawami.
  https://youtu.be/EhhgUsm2RgE Przedstawiciel Francji jest Alzatczykiem a to oznacza bardzo dużo. To "francuski Kresowiak". On doskonale zdaje sobie sprawę, co oznacza niemiecka hegemonia i niemiecki dyktat w Europie. Alzacja niejednokrotnie w historii była zależna od Niemców. Polityka Merkel i Schulza wyraźnie zmierza do kontroli Niemców m.in. nad Alzacją. Ps...Faktycznie, Szydło operowała konkretami, podawała konkretne punkty unijnych traktatów, podawała przykłady innych państw itd., wykazując, iż Polska nie wykroczyła poza unijne przepisy. Europarlamentarzyści nie potrafili nic konkretnego zarzucić Szydło. Gadanie tego typu: Uważam, że…. , myślę, że…… sądzę, że……powodowało tylko to, że się ośmieszali nie podając nawet jednego przepisu unijnego, który PIS złamało. Wyobraźcie sobie oskarżonego o kradzież przed sądem. Wstaje prokurator i mówi: sądzę wysoki sądzie, że to on, nie mam wprawdzie dowodów ale w mediach mówi się, że to on więc proszę o skazanie. To mniej więcej tak wyglądało. Widać, że PO nie może pogodzić się z utratą władzy i robi wszystko aby odzyskać swój folwark. Demokracja w wersji PO już nam wyszła bokiem. Zastanawiam się nad jeszcze jednym. Jeżeli po sylwestrowych zajściach w Niemczech tamtejsze media miały kneblowane usta i zakaz upublicznienia tych wydarzeń, to jaka tam jest demokracja? Przecież kneblowanie ust mediom to jedna z największych zbrodni przeciw demokracji. Dlaczego tutaj KE i Unia jest bierna? Dlatego, że Niemcy to największy płatnik do skarbonki unijnej ???.. PsII.. Poseł Robert Winnicki do eurokratów: „Wara od naszych spraw wewnętrznych” NASZ WYWIAD

  – Uważam, że należy ustawowo ograniczyć koncentrację niemieckiego kapitału jeśli chodzi o media – mówi w rozmowie z portalem PolskaNiepodlegla.pl poseł Kukiz’15, prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki.

  Jak Pan ocenia debatę, która odbyła się w Parlamencie Europejskim, oraz wystąpienie premier Beaty Szydło? Czy rządowej reprezentacji udało się obronić Polskę przed atakami lewicowo-liberalnej Europy?

  Wystąpienie premier Szydło oceniam jak przyzwoite, choć w mojej ocenie za mało z jej ust wybrzmiał ton, dotyczący faktu, iż Unii Europejskiej nic do polskich spraw oraz inicjatyw podejmowanych przez polski parlament i rząd. Niezależnie od tego, że mogę się w wielu kwestiach nie zgadzać z premier Szydło, to jednak powinniśmy zawsze bardzo mocno zaznaczać tę sprawę – wara od naszych spraw wewnętrznych.

  A sam przebieg debaty? To była w ogóle debata?

  Oceniam debatę jako miałką, a presję ze strony establishmentu unijnego jako widoczną. Ten sam establishment jest skory do krytykowania Polski, ale w poważnych sprawach nie potrafi podejmować konkretnych działań i poważniejszych kroków. Widać wyraźnie, że Bruksela i eurokraci są przestraszeni tym, co dzieje się w Europie, dlatego można prowadzić większą ofensywę, niż zaprezentowała to premier Szydło.

  A czy debata pokazała nam na kogo Polska może liczyć w Europie, a na kogo nie?

  Wyraźnie widać, że możemy liczyć albo na państwa naszego regionu, albo na Wielką Brytanię – uznawaną za eurosceptyczną. To są kierunki, które należy brać pod uwagę w przypadku ewentualnych planów ofensywy politycznej.

  Chciałbym jeszcze zapytać o kwestię niemieckich mediów działających na terenie Polski. W dużej mierze ta debata to również ich zasługa… Czy powinni być jakieś zmiany, ustawowe ograniczenia dotyczące kapitału niemieckiego w polskiej prasie?

  Uważam, że należy ustawowo ograniczyć koncentrację niemieckiego kapitału jeśli chodzi o media. Trzeba wprowadzić ograniczenie posiadania przez jednego wydawcę różnych form mediów, ale również potrzebny jest parytet dotyczący kraju pochodzenia wydawcy.

  Rozmawiał Łukasz Żygadło

  http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/5195-posel-robert-winnicki-do-eurokratow-wara-od-naszych-spraw-wewnetrznych-nasz-wywiad
 • @Repsol 19:36:08
  Onecik stwierdza: „Faktycznie, Szydło operowała konkretami, podawała konkretne punkty unijnych traktatów, podawała przykłady innych państw itd., wykazując, iż Polska nie wykroczyła poza unijne przepisy. europarlamentarzyści nie potrafili nic konkretnego zarzucić Szydło”!!! A czy przypadkiem nie przypomina Nam to kajania się niegdysiejszych namiestników w PRL, którzy usprawiedliwiać się musieli przed "carami" Związku Sowieckiego (ZSRR = Eurokołchoz w postokroć w gorszym wydaniu)?!!!
 • @Repsol 19:36:08
  http://ndie.pl/wp-content/uploads/2016/01/Burka-ISIS.jpg Komandosi SAS w burkach zaatakowali w stolicy ISIS!..Żołnierze elitarnego brytyjskiego oddziału Special Air Service (SAS) przebrani w burki, dokonali ataku w samym centrum Państwa Islamskiego Ar-Rakka.
  http://ndie.pl/komandosi-sas-w-burkach-zaatakowali-w-stolicy-isis/
 • @Repsol 19:36:08
  Czy Rząd/Prezydent/PiS
  zdają sobie sprawę z tego,że obecne akty agresji i przemocy POstPRLu i łajdaków z III RP mają swoje przyczyny W BRAKU LUSTRACJI,bo doszło do "kompromisu" czyli GRUBEJ KRESKI?!Czy Rząd szykuje nam nową grubą kreskę? PiS bawi się w wersal tak jakby nie zauważał, że ma do czynienia z bezwzględnymi bestiami,które nie cofną się przed niczym i właśnie zaczęły od namawiania Niemiec do zaprowadzenia u nas porządku, bo Polak-niewolnik się zbuntował i nie chce być dojony i gnojony przez Niemca,bo to jest dla nas ZABÓJCZE! I nie chcę słyszeć o tym,że lustracja jest niemożliwa, BO JEST MOŻLIWA! Gdyby PiS, kiedy miał władzę w 2005-2007, natychmiast ujawnił wszystkie dokumenty SB, to III by nie było! I jeszcze O STRZEMBOSZU: kiedy powiedział, że wymiar sprawiedliwości sam się oczyści, to dał DOWÓD na to, że albo JEST KOMPLETYM IDIOTĄ albo AGENTEM PRLu! Jak długo jeszcze będziemy dawać wiarę gadaninie podejrzanych typów takich jak Strzembosz czy np. wychowanek GRU Petru?! Niech PiS za dużo nie kombinuje i nie zachowuje się jak piłkarz, który zamiast podać piłkę dalej, to drybluje i drybluje aż mu w końcu tę piłkę odbierają. Rząd/Prezydent/PiS muszą działać szybko i zdecydowanie i nie przejmować się kwikiem wieprzy odrywanych od koryta i gadaniną unijnych lewaków! Bo inaczej to za 4 lata PiSu już nie będzie, widzac jak działają. Proponuję żeby każdy wyborca przypominał działaczom tej parti czego od nich oczekujemy. KONKRETÓW i bezwzgłędności w działaniu a nie wychodzenia na przeciw "opozycji" i zgniłe kompromisy, np. o TK, etc..! Przypomnę tylko stare przysłowie adekwantne na dzisiaj, że kto ma miękkie serce musi mieć twardą dupę, oraż, że litość nad wrogiem to oznaka słabośći, która niebawem zemści się nad litującymi!
 • Repol..
  Trzeba Niemcow przegonić z polskich mediów bez tego ani rusz!.
  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7649
  W Niemczech nie ma ani jednej gazety, stacji TV czy radiowej z zagranicy !!!Niestety ale Putin ograniczając kapitał zagraniczny w mediach ma rację. 4 władza może stać się 5 kolumną!.
 • @Repsol 19:36:08
  Jak rozkradziono Polskę.
  https://www.youtube.com/watch?v=selpgkn56CM
  https://www.youtube.com/watch?v=RlBBFUUd4WY
  Reszta/Okrągły Stół/ to ustawka dla Polaków ,którzy nie mieli mediów.
 • @Repsol 19:36:08
  Z ogromnym szacunkiem dla Pani Beaty Szydło, stwierdzam jednak, że jej przemówienia były zbyt delikatne. Niepotrzebnie podjęła tę cyrkową błazenadę, nawet pomimo tego, że zdecydowanie górowała poziomem elokwencji, kultury osobistej i inteligencji od żałosnych berlińsko-brukselskich błaznów. Powinna wstać i rzucić krótko: CO WY TUTAJ ZA SPEKTAKL ODSTAWIACIE, NIEROZGARNIĘTE CIELCE?! Przede wszystkim powinna osobiście zapytać o to, o czym mówił poseł Legutko, czyli o informacje, które przesłał wcześniej rząd (brak potwierdzenia ich otrzymania przez błazeńskich geniuszy) oraz zarządać sprecyzowania "nieścisłości" tamtych informacji w punktach, celem wyrażenia gotowości do złożenia dodatkowych wyjaśnień. Jeśli natomiast błazny nie traktują tamtych informacji poważnie albo uważają je za niewiarygodne, należało ten fakt zdecydowanie w ostrych słowach zripostować i dać "towarzystwu" do zrozumienia, że w takim układzie dalsze stosunki pomiędzy UE a rządem polskim (nietraktowanym wiarygodnie jako partner), nie mają szansy powodzenia i że polska strona będzie musiała przyjąć stanowisko w tej sprawie (=> AKCES WYSTĄPIENIA - ZDECYDOWANIE!). Generalnie Pani Premier powinna starać się zmarginalizować ten temat (jako autentycznie nieistotny z punktu widzenia bezpieczeństwa i interesów Europy), zaś w swojej wypowiedzi położyć największy nacisk na uwypuklenie aktualnych problemów Europy z dokładnym i szczegółowym opisaniem wydarzeń i standardów demokratycznych w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii i innych krajach. Ta puenta była bardzo ważna w aspekcie wyimaginowanych "polskich problemów" i aż się prosiło, żeby taki mocny przekaz dać światu. Zabrakło też zdecydowanego podkreślenia nadużyć tych zdrajców Polski z poprzedniego rządu, którzy robią to zamieszanie w PE, kosztem interesów państwa. Korwin znakomicie wypełnił tę lukę. Pomijając jego stosunek do PiS, powiedział krótko ale do rzeczy. Myślę, że nie tylko on ale nikt rozsądny nie jest zwolennikiem powielania wzorców niemieckiej demokracji. Taka "demokracja" powinna zniknąć razem z ich propagandowym reżimem i tą ich całą reżimową ... unią!
 • @Repsol 19:36:08
  Komisja Europejska nie ma prawa moralnego, ani podstaw prawnych, aby wtrącać się w wewnętrzne sprawy Rzeczypospolitej.

  Klangor POdniesiony przez sporą grupe szubrawców i POspolitych zdrajców, spowodował, że siły antypolskie natychmiast się zaktywizowały pod banalnym pozorem łamania zasad demokracji (chociaż wiemy, że milczały, gdy rządy D. Tuska przechodziły od jednej afery do drugiej, jakby nic się nie stało!).

  Niebezpieczeństwo POlega na zdradzie stanu i Targowicy czyli możliwości wystąpienia z "prośbą" o bratnią POmoc - także militarną - przez niemiecką V Kolumnę w POstaci niedobitków PO oraz licznych szKODników pod przywództwem męża "na utrzymaniu żony", niejakiego M. Kijowskiego.

  Z tej perspektywy patrząc - chociaż przemówienie pani Szydło było nużące i usypiające banałami, jakie wypowiadała - w sumie okazało się znakomitą taktyką. Głos zabierali inni i mówili nie o Polsce, ale o uprawnieniach Komisji i Rady, aby taką szopkę wogóle organizować! W Unii toczy się walka o to, który model zwycięży: Unia jako niemiecki protektorat z komisarzami z nadania Berlina w roli pejczowników czy Unia jako brytyjski model współpracy gospodarczej równych partnerów! Ponieważ Niemcy dążą do dominacji nad Unią Wielka Brytania nie widzi powodu, aby to wspieraćc swoimi pieniędzmi i chce się wycofać. I zrobi to, o ile Niemcy się nie powstrzymają w swojej nikczemnosci i chciwości!

  My zaś powniśmy skupić się na:
  a. kwestionowaniu prawa Komisji i Rady do wtracąnia się w polskie sprawy wewnętrzne (zalew emaili!)
  b. zagrożeniu Polexitem
  c. wprowadzeniu kary śmierci za zdradę stanu w celu POwstrzymania epidemii i V kolumny
 • @Zdzich 07:38:19
  Tak... właśnie o tym pisałem. 88% mieszkańców Generalnej Guberni było Polakami, a nikt nie nazywał tej autonomii Polską, dlatego też dzisiaj pisanie o chrześcijańskich krajach, gdzie rządzą "une", jest w moim przekonaniu rażącym nadużyciem, bezczelnym kłamstwem, porównywalnym z przypisywaniem Polakom KL Auschwitz. Pozdrawiam
 • @bez kropki 07:30:54
  Dokładnie. Pozdrawiam!
 • @romanwers 14:13:59
  Przy okazji dodam, że Hans Frank na stanowisku Generalnego Gubernatora w Polsce i jednocześnie Dyrektora Akademii Prawa Niemieckiego był Żydem.
  Nie znaczy to, że Polska była krajem żydowskim!
  Pozdrawiam,
 • @Repsol 19:36:08
  Musimy sobie teraz uświadomić jasno, że to co się dzieje w Kraju to nie walka polityczna z Targowicą...to walka z zorganizowaną grupą terrorystyczną skoro stawiają warunki i dyktują Prezydentowi co musi zrobić. A notabene z terrorystami w szerokim i cywilizowanym świecie nikt nie pertraktuje a jedynie ich eliminuje wszelkimi dostępnymi środkami prawnymi i fizycznymi. To nowe pole walki które nam podyktowali. Koniec pobłażliwości i dla nich i ich popleczników w Brukseli. Stanowczość i do przodu z reformami Państwa inaczej to już będzie agonia, szarpanina i koniec nadziei na nową demokratyczną RP. Zdrajców należny pogonić z Polski, urzędasy nieroby, którzy protestowali z KODzistami, wywalić dyscyplinarnie z roboty, pozbawić obywatelska. Chociaż w obecnej sytuacji wystarczy podać ich nazwiska do wiadomości publicznej już my im zrobimy demonstracje. Kołtuny nie będą nas obrażać na nasze pieniądze. Urzędnicy w Polsce nic nie potrafią, za nic nie odpowiadają, jedynie są. Wywalić wszystkich Lisów z Ministerstw m.im. Skarbu Państwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej