Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 5198 komentarzy

Myśli nieuczesane

Torin - Ponieważ genetyka zrobiła olbrzymie postępy i stańczyków się narobiło, pójdę w Joker'a! -------------------------------------------------------------------W głowie się nie mieści, ile rzeczy trzeba mieć w dupie. Kulomb Odkrywca '15

Ten barak się rozsypie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Barack Obama wzywa państwa europejskie, by sprawiedliwie "podzieliły się" uchodźcami.

 

 

Barack Obama wzywa państwa europejskie, by sprawiedliwie "podzieliły się" uchodźcami, którzy w ostatnich miesiącach przybyli i w dalszym ciągu przybywają z Bliskiego Wschodu i Afryki. Amerykański prezydent rozmawiał telefonicznie z niemiecką kanclerz Angelą Merkel o tym, jak Europa radzi sobie z kryzysem.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-obama-wzywa-panstwa-europejskie-by-podzielily-sie-uchodzcami,nId,1890635#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

 

Drogi Prezydencie Baraku!

Sprawiedliwy podział to będzie wtedy, gdy wszystkich ich wyślemy do Twoich mocodawców.

Kto tym.. stworzeniom, załatwia paszporty i to oryginalne/prawie: syryjskie, francuskie, brytyjskie, fińskie, niemieckie? Tak, że oni potem w statystykach kryminalnych występują jako Duńczyk? Ktoś załatwia… Dlaczego mimo, że w Turcji handel takimi dokumentami zagrożony jest karą do 25lat, teraz odbywa się właściwie bez przeszkód i w biały dzień, podobnie w Libii i Maroku? Skąd raptem, w Libanie, czy Turcji, „uchodźcy” z Pakistanu? Wielu „uchodźców” z Pakistanu, Afganistanu i wielu bardzo odległych stron i kalifatów? Których się wręcz żarty trzymają i na pytania dziennikarzy, czemu przybyli z Pakistanu do Europy, rezolutnie odpowiadają, że prezydent Pakistanu im nie odpowiada!

Pewnie. Wiemy, ale on Baraku, długo nie porządzi w tym Pakistanie, prawda? Oni potrzebują czegoś z tego Pakistanu. Broni i rekruta. Tej broni oczywiście też.

Ktoś jest w stanie przejść z pogranicza Indii, do Istambułu na piechotę i to w kilka tygodni? Na lekko? Bez wyposażenia? Uciekinier? Uchodźca? Nie jest, ale Talib pakistański walczący w ISIS w Iraku, Syrii i przeciwko Kurdom, to ma już bliziutko do Turcji. Prawda?

Propos, jak tam demokracja w Iraku, wszak to Twoje dziecię? Sierotą się ostało? Dziecię w Afganistanie pożyje chociaż rok?

Ktoś porzuca intratne zajęcie, zbywa majątek i wybiera się w taką eskapadę ludów? W taki hazard? Wart ~ 200000$? Jak się nas poucza, nasze 20000$ warte tam jest tyle, albo więcej. Sam desant, często bez papieru, kosztuje 8000-10000, a papier, słaby, syryjski 600-800$. W Maroku podobno idzie w tej cenie wyrwać europejski paszport. Do tego trzeba dodać pozostałe koszta.

Hazard w islamie jest zabroniony. Myślę, że szczególnie na tak wysokie stawki.

Kto jest sponsorem tej operacji i do czego zobligowuje w zamian te stworzenia?

Biorąc pod uwagę skalę zjawiska, ci samarytanie muszą być majętni. Bardzo. I dotąd ukryci.

 

Dlaczego te stworzenia mają na sobie znaki, takie symbole, że są na dżihadzie i żadne służby słówkiem się nie zająkną o tym? Niczyje.. Już nie wspomnę o tym, że Twój przydupas Cameron, toleruje jawne nawoływania, groźby z pewnością karalne i ewidentną przynależność do ugrupowań terrorystycznych i ich symbolikę, na swoich ulicach?

Przecież, gdyby coś podobnego zrobił autochton, zostałby od razu aresztowany?

Oni nie są.

Dlaczego zamordystyczna propaganda wszystkich krajów Unii, lansuje obraz biednych kobiet z dziećmi, gdy prawda jest dokładnie odwrotna?

Dlaczego uruchomiono wszelkie pokłady agentury, aby młotkami od rana, do nocy szerzyć propagandę „solidaryzmu” z „biednymi uchodźcami”, gdy internet, aż się roi od barbarzyństwa tych stworzeń, a wszystkie narody Europy mówią coś dokładnie odwrotnego od mediów propagandowych?

Starannie, tak długo jak się da, zamiata się pod dywan najohydniejsze i najpoważniejsze zbrodnie, za które każdy autochton dostałby wysokie wyroki, a wręcz się na nie przyzwala. Gwałty, gwałty zbiorowe wielokrotne, powszechne pobicia, zabójstwa, terror. Terror codzienny.

 

Grecy, Włosi, Niemcy, Francuzi, Polacy, Szwedzi, nawet twoi Amerykanie, mówią przez ocean – ZDRADA!

 

Po co Ci, o Baraku, setki hamerów w wersji ambulans, z półksiężycem? Dokonałeś ich relokacji już jakiś czas temu, prawda? Razem z mnóstwem innego sprzętu ciężkiego. Setki pojazdów opancerzonych i czołgów. Głównie w maskowaniu, które jak raz, pasują do warunków europejskich. Prawda? Kiedy zacząłeś te ruchy, przypomnij.. dwa lata temu? A te obozy FEMA? To dla kogo? Kupa kasy na to poszła, nie? Tak bez sensu? A te rekordowe zamówienia amunicji, też bez sensu?

To na sprzedaż? Komu? Egipt? To chyba za piramidy..

Dla siebie? Będziesz jeździł łunochodem?

 

A co jeśli Ci nie wyjdzie, Twoi mocodawcy mogą nie być zadowoleni z Ciebie.

I coś mi mówi, że nie będą. Jesteś taki do przodu, że o tyłach zapomniałeś, razem ze swoimi generałami. Kto wtedy zostanie „zbawcą” i „wyzwolicielem” Europy? Nikt… Nie zarobisz i Twoi mocodawcy, też nie. Wykończysz Europę przygłupie.

Ale może Ty nie jesteś głupi, może to chciwi mocodawcy są. Ponad 30% Twoich twierdzi, żeś mahometanin.

----------------------------------------------

 

https://www.youtube.com/watch?v=qn4X6EXcBeo

 

To dlatego pewnie opis mendiów z Chorwacji, kończy się na monologu: Wchodzą z Serbii, wyjeżdżają na Węgry.

Było dla mnie arcy zabawnym usłyszeć, utopijne i zakłamane, perrory bodaj premiera Chorwacji: "Jesteśmy gotowi przyjąć uchodźców! Zapewnimy im ludzkie warunki!

(To był taki przytyk, do ponoć nieludzkich Węgrów.)

24 godziny później, ten sam fiutek stwierdził, że mu się skończyły pokłady ludzkich warunków i teraz, żeby mu pomóc. Jakoś.. czyli ich zniknąć z Chorwacji. Trochę po niewczasie, albo nasypać sporo w czapkę, to on się resztą zajmie.

Kopacz pod pozorem pomocy Grecji, zwinęła śmiglowiec i ludzi z Bieszczad. Przestawiła do Grecji po prostu. Zaraz po tym, jak "ktoś" im wydrukował nowe mapki przez Polskę. Co ciekawe mapka zaleca obejście od Ukrainy. Trochę fejkowo to wygląda, ale jako plan ogólny, ok.

W Zakopanym od kilku dni są już scout-ci. W takim zestawie, jest dwóch, trzech byczków, dwie baby. Jedna starsza, jedna młoda. Dziecko do rzucania na tory i jeden dziadek. Ubrani są jak na uchodźcow przystało i ipodami nie świecą. Takich zestawów stwierdzono już kilka.

W Krakowiu, doniesiono mi, widziano wczoraj trzech klasycznych krymigrantów nike+ipod.

 

KOMENTARZE

 • 2 miesiace temu nikt by w bajki o fali Arabow walacych na zime, na polnoc,
  nie uwierzyl.Ktos im zdrowo namieszal w glowach.Beda zalowac i wracac.
 • @staszek kieliszek 08:20:52
  Jeśli są potrzebni, to nie wrócą, a jeszcze rodziny ściągną. Odesłani zostaną Ci nieprzydatni do zaplanowanych celów .
 • Barak się rozsypie
  to fakt, a winę za to przypisze się nieudolnym rządzącym, którzy do tego doprowadzili ściągając dobrowolnie i bez nacisków hordy muzułmańskie, doprowadzając do biedy ogłupionych i posłusznych Europejczyków i upadku obrzydłej cywilizacji. Żydowski Mesjasz obejmie rządy, bo nie będzie innego wyjścia dla nieudacznictwa. I nie musi to być jedna osoba, tę mogą sobie sami wybrać do oficjalnych rządów nad światem, chodzi o władzę.
 • x
  Nigdzie nie będą wracać. Co najwyżej propaganda, na użytek i ku uspokojeniu lemingozy oraz udowodnienia, że służby "zdają egzamin", odeśle kilku, przed kamerami TV. Ustawka.

  "Rodziny" ściągną. To oczywiste i w tych rodzinach będzie dużo braci i synów. Ogólnie niektórzy dla "rodzin" przyjmują współczynniki x8.

  Nie będzie żadnego żydowskiego mesjasza. Żydzi przestaną być.
 • Oszkurrr!
  To forpoczty już u nas są? Ja w naszym zafajdanym prowincjonalnym Pchlewie widziałam wczoraj dwóch smagłych brunetów, takich, co to strach spotkać wieczorową porą. Póki co ich było tylko dwóch a ja siedziałam na metalowym krześle, więc nie było źle. Ale jakby ich tak było już z 5, to nic tylko wiać (dla mnie jednej) i to SZYBKO. A jakby tak 15stu, to i ucieczka mogłaby się nie udać. Tfu.

  Panowie (to do Polaków), przestańcie zapuszczać te idiotyczne brody. To było dobre w XVII w. W XXI w. wyglądacie po prostu jak małpy. Teraz są maszynki elektryczne i weźcie się, proszę golcie. Żeby można było odróżnić kto jest kto.

  Strzelnic nie ma, kevlarowej kurtki z głupoty nie kupiłam (jak ją miałam w ręku w szmateksie za równowartość paczki fajek, czyli za free). Faceci hodują protezy męskości w postaci bród (zamiast mieć męskość w charakterze), prawie nikt nie ćwiczy, ogólnorozwojówki nie uprawia, samoobrony się uczą tylko nieliczne jednostki, obuszka nie ma se gdzie kupić. Tfu. (Torin, nic osobistego, piszę o ogólnych spostrzeżeniach).
  A karwasze ktoś wie jak se samemu wyprodukować? Takie ochronne a nie atrapty dla rekonstrukcji historycznych.

  Tfu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej